Ja atmiņa mani neviļ, pēdējā gada laikā mums testiem saņemts tikai viens viedtālrunis, kuram bija nomaināms akumulators. Visi pārējie viedtālruņi bija ar ielīmētu akumulatoru, kas, protams, samazina kopējos viedtālruņa izmērus un palielina to noturību pret mitrumu. Bet ielīmēts akumulators nozīmē arī to, ka viedtālruņa dzīves ilgums ir tieši atkarīgs no akumulators dzīvelīguma, ja vien nepaspēj sasist ekrānu vai kā citādi fiziski iznīcināt viedtālruni.

Sākušas klīst baumas, ka Eiropa vēlas atgriezt viedtālruņos vienkārši nomaināmus akumulatorus. Turklāt tas attieksies arī uz citiem elektronikas produktiem. Tādējādi dažādām elektronikas ierīcēm tiks piešķirta iespēja nodzīvot daudz ilgāk par viena akumulatora mūžu.

Tiek uzskatīts, ka jaunā Eiropas iniciatīva varētu tikt izziņota jau marta vidū.

Pavisam nesen Eiropa ierosināja arī izmantot vienotu vada lādētāja standartu visām viedierīcēm. Nav vēl līdz galam skaidrs, ko Apple pasāks šajā jautājumā.

Reklāma

7
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
nemirstīgais AhillejsKristaps ĶēdisEinisKrotowspriidiic Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Roland Eihe
Member
Roland Eihe

Bulls*it jebkuram var nomainī, protams ja to prot un nav līki pirksti😁

Krotow
Viesis
Krotow

Var, taču pret sliktu kabeļu spraudņu kvalitāti tas nelīdzēs. Xiaomi ar saviem “vienreizējiem” spraudņiem piemēram.

spriidiic
Viesis
spriidiic

Kā jau tika teikts , aķi var nomainīt jebkuram . Vajag pareizus štrumentus , zināt kā to dara un netrīcošas rokas . P.S. Lūdzu , nelietosim ,,atgriezt,, rakstot ! Sāksim ar virsrakstiem . Tāds pabāls aizguvums no krievu valodas .

Krotow
Viesis
Krotow

Nāksies arī atvadīties no superplāniem telefoniem. Tas gan nebūtu briesmīgi. Taču bateriju nodalījumus gan prasās hermētiskus vismaz IP68 līmenim.

Einis
Viesis
Einis

Kā tieši “maināms” vai “nemaināms” aķis attiecas uz telefona biezumu?

Kaut gan man plānums neinteresē, jo telefonu bez vāciņa tāpat nenēsāju. Ir tur spogulis aizmugurē vai nav. Vāciņš vajadzīga štelle.

Kristaps Ķēdis
Member
Kristaps Ķēdis

Kā darba kolēģei šovakar minēju, ka IP68 standarts telefonam būtu jau kā obligāta prasība, jo, mazums, kas gadās. Labi – ekrāni jau daudzmaz kritienus spēj pārdzīvot, taču mitrums joprojām daudziem [vied-]tālruņiem ir kā arhileja papēdis.

nemirstīgais Ahillejs
Viesis
nemirstīgais Ahillejs

Mans papēdis?!?