XDA forumā parādījušās baumas, ka Google grasoties ieviest iespēju Play lietotņu veikalā veikt abonēšanas maksu, par ko pretī lietotājs saņemtu iespēju izmantot jebkuru lietotni. Tev nenāktos pirkt atsevišķi katru lietotni!

Pagaidām lietotņu abonēšana tiek dēvēta par Google Play Pass. Pagaidām baumas nenorāda uz iespējamo Play Pass mēneša abonēšanas maksu, nav arī zināms, kad aptuveni jaunā abonēšanas iespēja varētu būt pieejama.

Neskaitāmas aplēses norāda, ka Google Play veikalā atstātais naudas apjoms būtiski atpaliek no tā, ko viedierīcēs iztērē Apple lietotāji. Visticamāk, iespēja abonēt visu lietotņu izmantošanu nebūs ļoti lēta, bet noteiktajai mēneša maksai ir jābūt vilinošai.

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
xNETTLAN Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
LAN
Guest
LAN

Tad jau būs jāsāk skatīties uz iekostā ābola pusi.

NETT
Guest
NETT

Nez ar ko Apple no shaadas politikas atteiktos? Es drizaak teikti ka Apple aatraak shaadu ieviesiis. Un tas nebuus es ceru ka obligaats. Jo ja ar varu liek aboneet, tad vienkaarshi buus beigas un bezjeedziigi pirkt telefonu, ja viss ko tu installee telefona joprojaam nepiederees tev. Taa kaa ar Adobe produkciju, LMT atverto ligumu.

x
Guest
x

ja palasa tosus, tad parasti piešķir lietošanas tiesības….ar kodu ir tā – ja tev pārdotu īpašumtiesības, tu to varētu pārdot tālāk citiem – so tikai right to use.