Jau oktobra vidū sagaidīsim jaunās Mate 20 sērijas jaudīgākās ierīces un internetu sāk pārpludināt dažādas baumas par tām. Dažas no tām ir visnotaļ interesantas.

WinFuture vēsta, ka noplūdušie Huawei mārketinga materiāli liecina par kādu interesantu gaidāmo Freebuds 2 Pro austiņu funkciju. Proti, tās varēs uzlādēt no telefona vienkārši ievietojot savā kārbiņā un to noliekot uz telefona aizmugures. Šis ir kaut kas patiešām interesants!

Jau pirms gada Huawei izziņoja Freebuds bezvadu austiņas, kas principā var tikt uzskatītas bezkaislīgu Apple Airpods austiņu kopiju. Tās, tāpat kā AirPods, uzlādējas savā kārbiņā un jaunākajā versijā, izskatās, ka parādīsies iespēja šo kārbiņu uzlādēt bez vadu palīdzības, ar Qi bezvadu lādētājiem.

Cerams, ka šīs austiņas beidzot atceļos arī uz Latviju. Ja šī bauma tiešām kļūs par realitāti, tad tas būs interesants pavērsiens, kas metīs ēnu arī uz Apple, kas jau gadu kopš izziņošanas nespēj līdz veikalu plauktiem aizgādāt savu bezvadu uzlādes paliktni. Kauns!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

kāda jēga no uzlādētām austiņām, ja telefons tās uzlādējot pēc pusstundas atstiepsies? laikam jau tas domāts kā Qi lādētāja aizstājējs, ja pa rokai tikai viens vada uzlādes bloks – telefons pie vada, ausis uz telefona, visiem labi.

Kristaps Skutelis

AirPods lādējošajai kastītei ir maziņa (nepilnu 400 mAh) baterija un tas neko baigi neietekmē telefona pusē.

digitalk

jāpagaida līdz realizācijai un testiem. jau tagad Qi bezvadu lādētāja efektivitāte ir tikai no 60%. kamēr tu esi pieslēdzies pie rozetes, efektivitāte lielu lomu nespēlē.
ja no 3.7V baterijas ir jānobaro Qi uzlādi ar nezināmiem zaudējumiem + pašas bezvadu uzlādes zaudējumi = ?

Madara_Saule

tieši tā – “jāpagaida līdz realizācijai un testiem” (C) un tad jāfilosofē par “kāda jēga”

Briedis

Prieks skatīties, kā Huawei aiziet garām tādiem ierūsējušiem milžiem, kā, piemēram, Sony un Apple.

Madara_Saule

Tā ir tēma plašākai sarunai un par to varbūt drīz uzrakstīšu!

Jānis

Kopēšana un garām iešana ir divas dažādas lietas!

Madara_Saule

Ne jau vienkārši kopējot kādam var aiziet garām. Tam līdzi nāk arī inovācijas. So far – labākā kamera – check; kvalitatīvs izpildījums – check; strauji augoša tirgus pozīcija – check.

Madars_Saulis

Androids – fail…

Renārs Dobkevičs

Mhm. Un batonu spraušana par reklāmā bildētajām bildēm, ka tās ir bildētas ar telefonu – check.

Inovācijas (vismaz man) parasti asociējas ar jaunu pieeju esošajām tehnoloģijām, to pilnveidošanu, vai kaut ko pilnīgi jaunu. Pašlaik neviens ne ar ko neizceļas absolūti necik. Un ar to es domāju Apple, Sony, Samsung, LG, Huawei, kas ir lielie spēlētāji.

Patīkami atseviškos brīžos spējuši pārsteigt tikai tādi brendi kā piemēram Xiaomi vai Oppo, nemaz nerunājot par visādiem crowdfunding projektiem.

Madara_Saule

Visi viņi tā dara. (Sony un LG nav lielie spēlētāji. kamooooon!)