Viens no vājprātīgākajiem automašīnu pielāgošanas uzņēmumiem, kuram ir arī saistība ar Latviju, kļūs par pirmo šāda tipa uzņēmumu, kas piedāvās iegādāties mašīnas par Bitcoin vai Etherium kriptovalūtām.

Sākotnēji par Bitcoin vai Ethereum kriptovalūtām varēsi iegādāties DARTZ Black Alligator automašīnas modeli, kas tiks parādīts interesentiem 1. jūlijā, kad sāksies trakulīgais Gumball 3000 rallijs. Šovasar no 1. līdz 8. jūlijam norisināsies 19. ikgadējais Gumball 3000 rallijs, kas šogad startēs Rīgā.

DARTZ Black Alligator cena Ethereum vai Bitcoin kriptovalūtās mainīsies atkarībā no to kursa pret ASV dolāru. Jebkurā gadījumā pircējam nāksies šķirties no viena miljona dolāru. Tāpat DARTZ izziņojis servisu, kas ļaus mašīnu īpašniekiem izīrēt citiem interesentiem savas automašīnas vairākās vietās pasaulē, piemēram, Kannās vai Maiami. Black Alligator modelis būšot pieejams arī ekskluzīvās autonomās.

Apvidus auto Black Alligator dārgākajā versijā iegūs 1600 zs jaudīgu motoru.
Black Alligator pamatā ir Mercedes-AMG GLS 63, bet DARTZ sola astoņu cilindru 585 zs biturbo benzīna motoru aprīkot ar jaunām turbīnām un elektroniskās vadības bloku, modernizēt ieplūdes un izplūdes sistēmas, kā arī veikt citas izmaiņas konstrukcijā, izveidojot vairākus dzinēja variantus ar 760, 850, 1100 un 1600 zs jaudu. Automašīnas virsbūves paneļus izgatavos no kevlara un oglekļa šķiedras, Black Alligator bruņu versijai izmantos ar kevlaru pārklātas titāna plāksnes.

16
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Kristaps SkutelisKristaps K.Vilnis SalenieksSkābenekr://2ps Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

Titāns+kevlars+oglekļa šķiedra izklausās labi, diez cik sver tas šķūnis rezultātā?

Artis Ābols
Guest
Artis Ābols

Droši vien dažam dampim jau ar B kategoriju ir par īsu.

x
Guest
x

ahaha…siāmas cālis reāli labs…..kas šitos pērk? kolumbiešu narkobaroni un krievu bandīti jau kādu laiku izkopuši gaumi, varbūt tuksneša šeihi? visdrīzāk, ka ķīniešu jaunā turīgā kārta, kas vēl grib padižoties ar izgreznotu superbobiku.

Vilnis Salenieks
Guest
Vilnis Salenieks

acīmredzami šī uzņēmuma saimniekiem, kautkādā nepārsteidzošā kārtā nav iebildumu saņemt apmaksu izmantojot noziedzīgā ceļā iegūtus līdzekļus

Eddie Podins
Guest
Eddie Podins

Kriptovalūtu iegūst noziedzīgā ceļā? 😂😂

migors
Guest
migors

Viņš laikam deputāts un nelegāls ir jebkas kas nemaksā valstij nodokļus :)

digitalk
Guest
digitalk

par kriptovalūtu nepareizi – nelegāls ir jebkurš mēģinājums norēķināties veidā, ko valstis un banķieri nevar kontrolēt (no tā izriet arī nodokļi, ofcoz).

Skābene
Guest
Skābene

Tāpat kā Air Baltic! Jau jau Valstij piederoša aviokompānija piedāvā pirkt biļetes šādā ceļā, tad ar ko gan auto ražotājs sliktāks!?

Vilnis Salenieks
Guest
Vilnis Salenieks

drīzāk, AirBaltic nav daudz labāks

Usinss
Guest
Usinss

Bet te zūd kriptovalūtas jēga, tu nomaksā no sava maka, un ej uz CSDD reģistrēt. Var sasaistīt maku ar īpašnieku un anonimitāte pazūd. Tad var sasaistīt visus Tavus iepriekšējos pirkumus utt.

x
Guest
x

arī bez kriptonaudas var auto piereģistrēt uz zicpersonu, ar kuru saistīts tikai guļammaiss un avīzes pēdu sildīšanai.

kr://2ps
Guest
kr://2ps

Izskatās, ka virtuālo valūtu fermu īpašnieki var mēģināt apvienoties :)

Kristaps K.
Guest
Kristaps K.

Ethereum nevis Etherium.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Jā, protams. Paldies, salabots!

Kristaps K.
Guest
Kristaps K.

Daļēji. Ctrl+F? :)

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Nu tagad toč jābūt!