GoPro pēdējā gada laikā atlaidis 40% darbinieku

4

GoPro ir tikko izziņojis pēdējā ceturkšņa darbības rezultātus, vienlaikus paziņojot, ka nāksies atkal atlaist darbiniekus. Lai arī pēdējie trīs mēneši GoPro bijuši pietiekami veiksmīgi, tomēr, investoru nospraustās peļņas latiņas sasniegšanai nāksies samazināt darbinieku skaitu par 270.

Jaunais atlaišanas vilnis papildinās vēl 2016. gadā atlaistos 300 GoPro darbiniekus. Kopumā pēdējā pusotra gada laikā GoPro samazinājis darbinieku skaitu par 40%. 2016. gada nogalē tika paziņots par pilnīgu GoPro Karma bezpilota lidaparāta atsaukumu, bet tie pēc trīs mēnešu pārstrādes atgriezās veikalos.

GoPro finanšu problēmas sākās 2015. gadā, kad uzņēmums sāka strauji zaudēt tirgus daļu lētākajiem konkurentu sporta kameru modeļiem. Baumas norāda, ka šobrīd GoPro ir atlaidis visus darbiniekus, kuri bija iesaistīti dažādu virtuālās realitātes produktu izstrādē, kā arī atlaisti gandrīz visi no divīzijas, kas strādāja pie ekstrēmo video tiešraides nodrošināšanas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • AK

  “GoPro finanšu problēmas sākās” startā ar cenu!

 • Skābene

  Ir jābūt soli priekšā konkurentiem, lai varētu atļauties turēt augstu cenu!
  Bet, ja lētais ķīnietis ir praktiski tāds pats, kā dārgais GoPro, tad tas ir tikai likumsakarīgi, ka GoPro zaudē tirgus daļu!

 • http://www.suni.lv/eldberg eldberg

  Problēma ir ka nav nekas jauns…
  Kaut vai normāls iebūvēts strīmings.

 • Krotow

  GoPro kameru problēma tiešām ir cena. Tieši vai tuvi analogi ķīnieši ir par trešdaļu un uz pusi lētāki. Prasītos kaut kas jauns un praktiski noderīgs. Te jau minēja strīmingu… varbūt pa tiešo uz telefonu. Un lai nepārcenšas ar atlaišanām. Tā turpinot, drīz paliks tikai investori un valde :)