Reklāma

Vecākas Sony viedierīces sāk saņemt Android 4.4 KitKat un citus labumus

Jaunākie raksti

Canyon Puncher GM-20 spēlēm paredzētās datorpeles apskats

Vai datorspēlēm paredzētiem aksesuāriem jābūt dārgiem? Ne obligāti, jo šoreiz izmēģināšanai atbraukusi pagaidām lētākā spēlēm paredzētā datorpele, kādu esam...

Ukrainas centrālā banka tagad oficiāli var emitēt digitālo valūtu

Arī Ukraina gluži kā dažas citas valstis sper pirmos soļus centralizētas digitālas valūtas ieviešanā. Par to liecina fakts, ka...

ASUS izziņo ROG Desk Mount Kit monitoru stiprināšanai pie galda

ASUS izziņojis ROG Desk Mount Kit, kas apredzēts ROG spēļu monitoru stiprināšanai pie galda virsmas. ROG Desk Mount Kit...

Apple no App Store izņem lietotni Unjected, kas veicina antivakseru iepazīšanos

Apple no sava lietotņu veikala App Store ir izņēmis lietotni Unjected, kas veicinājusi to cilvēku iepazīšanos un informācijas izplatīšanu...

ES privātuma regulators “Amazon” uzlicis 888 miljonu dolāru lielu soda naudu

Luksemburgas datu aizsardzības komisija paziņojusi, ka tehnoloģiju gigantam "Amazon" piespriež 888 miljonu ASV dolāru lielu sodu par GDPR noteikumu...

Labas ziņas Sony viedierīču lietotājiem!

Ja esi Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR vai Xperia Tablet Z īpašnieks, sāc pārbaudīt jauninājumus. Tava viedierīce ne tikai saņems Android 4.4 KitKat, bet arī vairākas jaunas iespējas, kas pirms tam bija pieejamas tikai pašiem svaigākajiem Sony flagmaņu modeļiem.

Sony minētajās viedierīcēs ieraudzīsim pārstrādātus Status Bar un Quick Settings, gluži kā Xperia Z2 vai Xperia Z2 Tablet. Arī Sony pašveidotās aplikācijas (Messaging, Email, Smart Social Camera un Battery STAMINA Mode) saņems vissvaigākās versijas ar jaunām iespējām un kļūdu labojumiem.

Sony multimediju aplikācijas Walkman, Album un Movies apvienos vienā Sony Entertainment Network aplikācijā ar mākoņservisa iespējām.

Visi lietotāji varēs uzstādīt lejupielādējamas Xperia Themes. Viena no interesantākajām pēdējā laika tēmām ir oficiālā FIFA World Cup 2014 tēma.

Pievienota iespēja pilnvērtīgi izmantot SmartBand SWR10 un Lifelog aplikāciju.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Par Xperia SP gan laikam tā arī nedzird runājam kā par potenciālu 4.4 saņēmēju? 4.3 ar pēdējo apdeitu ir progress, bet bezcerīgā iesalšana aizvien liek sevi manīt..

Nope, joprojām nekā nav, vismaz xperia z…
Arī pēc xda info update ne visiem visur jau ir pieejams…
http://forum.xda-developers.com/xperia-z/general/xperia-z-4-4-kitkat-update-t2639378/page104

PS
Mazliet bažas dara izmaiņas ar sd kartes lietojamību pēc upgrade.
Cik sapratu katram app tagad būs pieeja tikai savai direktorijai, ne visai sd kartei kā līdz šim. It kā tas savā ziņā paaugstina drošību, tomēr ir appi kas šitās fīčas dēļ vars nevar normāli funkcionēt. Cik sapratu reāli lai šito fīču atslēgtu vajag root, bbet ne visi grib to darīt….
Kādas atsauksmes, vai ir kāds saskāries ar sd kartes problēmām pēc upgrade?

Google KitKat sākuši ieviest lietotāju tiesības programmu direktorijām SD kartē, lai programmas bez tiesībam rakstīt SD kartē nevaretu rakstīt kur pagadās. Kas viņiem principā bija jāizdara jau sen. Īstais problēmas iemesls bija Microsoft, konkrēti tas, ka Windows neuztur Ext2/3/4 failu sistēmas (kas ir atsevišķs stāst par korporatīvo debilismu un mantkārību – ne šoreiz). Android pirms 4.0 telefona SD karti, piesledzot telefonu datoram, ļāva izmantot USB storage modē (tiešā pieeja SD kartei). Lai tur varētu rakstīt un lasīt no Windows, SD kartes bija noformatētas FAT32 failu sistēmā, kas neuztur lietotāju failu tiesības… no turienes arī aug kājas visam šim sviestam. Būtu… Read more »

Šīs ierīces skaitās “vecas”? Kā tad ar nu jau vecajiem Sony viedtālruņiem – Xperia U, Xperia P? Tiešām vēl labas, funkcionējošas ierīces, kuras bez problēmām varētu “pavilkt” 4.4. Uz sava XP biju uzlicis “custom romu” ar Android 4.4, strādā bez problēmām.

Reklāma
Reklāma
Reklāma