No šodienas Latvijā oficiāli tiek uzsākta jaunā Samsung Galaxy Z Fold2 5G salokāmā viedtālruņa tirdzniecība. Veselu nedēļu mums bija iespēja palietot šo ierīci ikdienā un esam sagatavojuši video apskatu par to. Šajā video apskatām ierīces vēsturi, tehniskās iespējas un praktiskās lietas, ko varam ar šo moderno ierīci pasākt.

Ar šo ļoti interesanto ierīci arī atsākam mūsu rudens/ziemas gadžetu apskatu sezonu, būs karsti! Iesaki, kādas ierīces vēl būtu jāapskata video formātā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gints Murans

Ļoti forši, tikai manuprāt video mazliet par garu. Līdz 20 minūtēm es vēl varu savu uzmanību noturēt, bet tālāk jau sāk gribēties tīt uz priekšu ātrāk nekā vajadzētu.

Čiekurs

Ja ar iepriekšējās paaudzes Fold ir domāts tas, kas atverās kā pūdernīca, tad atceroties Livonijas laikus, kad visi atveramie telefoni tiecās uz galējiem stāvokļiem, es teiktu, ka Samsung pūdernīcai tāds variants ir daudz sakarīgāks. Šim, jā, labāk, lai verās tik cik lietotājs to atver.
Cepums par 2000€ pielietojuma uzskaiti :D

Jurčiks

Pielietojums kas ienāca prāta – to ekrāna laukumu ko iegūst atlocot varbūt var izmantot lielai klaviatūrai, lai cilvēki ar cīsiņiem pirkstu vietā var ar touchscreen normāli rakstīt tekstu!
Citādi nez, tas atlocītais ekrāns tāpat ir mazāks kā gandrīz jebkuram monitoram/laptopam/planšetei. Feature ka to var salocīt un ielikt kabatā imho ir mazsvarīga, jo ja vajag līdz paņemt planšetes vai laptopa izmēra ekrānu, tad gandrīz vienmēr līdz vajag vēl kādus citus priekšmetus, kurus kabatā nesaliksi un soma tāpat jāņem līdz.

Kārlis

Sveiks!!! Bet vai šim Tel ir pieejami Aizsarg vāciņi.?

Aldis

Labs apskats. Paldies!

Jānis

Man koncepcijas un potenciālas lietošanas ziņā ļoti interesants liekas Microsoft Surface Duo, bet cik saprotu, Eiropā nebūs nopērkams un pirmā esošā paaudze vēl esot ļoti jēla, tieši programmatūras ziņā un arī kamera esot metama.

Hašvaldis Blokčeins-Halvenings

Normāls apskats, paldies

aaa

Būsim godīgi, apskats pilnīgs sūds

Asb

Gada laikā laikam 1 video esu ielūrējis. Kam ir tik daudz laika, lai skatītos to sviestu? Lai cik interesanta būtu tēma, video automātiski šo interesi nonullē…

DBLr

Es ieteiktu galvenās atziņas, sarakstīt zem video. dažas sekundēs izlasu un saprotu vai esmu gatavs veltīt vairāk laiku skatoties vidoe

Asb

Tieši tā. Kādēļ stundu truli jāblenž monitorā, ja pasniegtā informācija ir iegūstama 5 minūtēs izlasot rakstu?!?

Kārlis

Visiem kritiķiem – šādam jaunumam tieši video formāts ir labākais.Tieši šeit varēja lieliski redzēt kā tieši tas viss darbosies. Gribētos mazliet ātrāk pārskriet tehniskajām niansēm, bet vairāk tieši nodemonstrēt lietošanu (bilžu/tekstu pārnesi starp aplikācijām, rakstīšanu utml). Jā, nepilnas 30 minūtes ir par daudz, 15 būtu apskatam un vēl 5 funkcionālas lietošanas detaļām būtu ļoti labi.

Savukārt tehniskās specenes vai bilžu paraugus var pielikt atsevišķi. Tie der ikdienas tālruņu aprakstīšanai, lai salīdzinātu kurš tur ātrāks un kuram kamera labāka.

DBLr

Ne jau mēs gribam tehnisku aprakstu zem video, bet kaut vai elementāru Patika/Nepatika apkopojumu. Vai šajā gadījumā patīkami pārsteidza/nesaprotu pielietojumu kategorijās

rudzu rikas

Kārdinošs verķis liekas pašreiz tikai samsung galaxy M51. Būtu zinājis pirms pusgada, ka samsung kaut ko tādu izlaidīs, tad nebūtu pircis citu tel. un pagaidījis to.