OnePlus Indijā izziņojis vairākus televizoru modeļus ar pieņemamu cenu. Dārgākais no tiem ir OnePlus TV Y modelis, kas maksā ap 670 dolāriem, par to pircējs saņem 55 collu 4K-ready HDR 10 ekrānu ar OnePlus Gamma Colour Magic attēla apstrādes procesoru.

OnePlus TV U maksā ap 307 dolāriem, par to iegūst 43 collu 1080p televizoru, bet pieejams ir arī 32 collu 720p modelis par aptuveni 173 dolāriem.

OnePlus TV jau tika gaidīti visai ilgi – OnePlus paši ik pa laikam visai uzskatāmi reklamēja gaidāmos televizorus. OnePlus TV Y  vēl nebūs nopērkams, bet OnePlus TV U modeļi nonāks pie pircējiem Indijā jau 5. jūlijā ar Amazon palīdzību.

OnePlus TV modeļu cenas ir tik pieejamas, ka te pat Xiaomi un TCL būs jāpārskata savus televizoru piedāvājumus.

OnePlus TV U spējot attēlot 93% no DCI-P3 krāstelpas, kas šādas cenas televizoram ir iespaidīgi. Tāpat OnePlus televizori aprīkoti ar 20W un dārgākajā modelī arī ar 30W skaļruņiem un Dolby Atmos. Ekrānu apmales ir tik niecīgas, ka ekrāna laukuma attiecība pret kopējiem ierīces izmēriem ir 95%. OnePlus 8 Pro viedtālrunim šī attiecība ir ap 90.8%.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Prusljix

Hmm… Vismaz
pie mums TCL piedāvā 43″ matricu ar 4K izšķirtspēju un Android TV jau par 280 mūsu naudiņām. OnePlus uz tā rēkina nekas pievilcīgs neizskatās.

Last edited 1 month ago by Prusljix
Kristaps Skutelis

Oi, oi, kurš normāls cilvēks pirktu televizoru ar Android?

Astro

Tas, kuram androīds televizorā ir nepieciešams kā tāds. Piem es. Lai gan es nekad neesu sevi uzskatījis par normālu vispārpieņemtajos rāmjos… :-) Tad jau viss sakrīt.

Prusljix

Es kko palaidu garām? Kādu OS savos dzelžos piedāvās OnePlus?

Last edited 1 month ago by Prusljix
Skābene

Lattelecom klients, kurš grib skatīties Shortcut TV.
Vēl pavisam nesenTizen un WebOs televizoru īpašnieki varēja sūkāt pirkstu, ja gribēja lietot Go3.

Speeder

Nesaprotu kāpēc tā saki. Manuprāt, Android ir laba izvēle. Es nopirku tieši TCL ar Android. Patīk tas, ka caur Sideload luncher varu iemaukt tur visu ko gribu. Ar WebOS tādu prieku nebija.

Janis

Idiots vai?

0928

>Ekrānu apmales ir tik niecīgas, ka ekrāna laukuma attiecība pret kopējiem ierīces izmēriem ir 95%

Arī TV tirgotāji reklamē šo bezjēdzīgo parametru. Mani kā TV pircēju vairāk interesē attēls, UI izskats un darbība nu un lai aparātam neizlien defekti pirmo gadu laikā kā Samsungiem. Biezums – kaut vai 20cm (ja tas palīdz ieskrūvēt labākus skaļruņus), apmaļu platums – kaut 3cm, ja tas palīdz uztaisīt paneļa piegaismošanu kas strādās vienmērīgi un nesarīkos tumšo stūru apvērsumu (samsuung? tu te?)

Napalm

Eiropā šīm ziņām šobrīd nav nekādas nozīmes. Gaidu, kad būs pieejami Latvijā (Eiropā) un tad labprāt apsvērtu to iegādi.

Kristaps Skutelis

Nozīme ir tāda, ka OnePlus zīmols jau tagad šauram surikātu lokam ir pazīstams arī Latvijā un tāpēc man liekas svarīgi informēt, ka OnePlus izvērš darbību ārpus telefonu jomas. Agrāk vai vēlāk tie televizori būs pieejami aŗi pie mums. Ja vien OnePlus tik ilgi izvilks.

Labvēlis

Pēc taviem uzskatiem kādi ir iemesli tuvākajā laikā OP nāvei?
Pārmešanās uz Premium tirgu, kur attaisnot savu eksistenci jau ir daudz grūtāk? OP8 ir kozmozss, piekrītu. Pie vienas vietas man tas pusizceptais 5G.
Es nopirku OP7 Pro jo vēlējos pareizo CPU (ko Samsung eiropā nenodrošina) un ilgtermiņa OS atbalstu no ražotāja, pēc tam no džigitiem forumos/lineageOS.

Artis Abols

Cik lasīts, OnePlus šobrīd atkal ir problēmas saražot 8 Pro modeli. Īsāk sakot, to vismaz pirms kāda laika bija problēmas iegādāties. Bet vai tieši ņems un tā noslīks… Diez vai. Jo tur apakšā ir Oppo, Vivo un citi zīmoli. Visusšo ražo BBK Electronics, kas ir gigants.