Tesla brīdinājusi klientus, ka tuvākajā laikā Tesla Model 3 bāzes versiju pircēji atvadīsies no iespējām, kas pieejamas Standard Range Plus automašīnas versijā. Model 3 bāzes versija un Standard Range Plus izmantotas vienas un tās pašas komponentes, bet sākotnēji Model 3 bāzes versijai nebija atslēgti visi labumi. Par tiem Standard Range Plus automašīnu pircējiem nācās piemaksāt.

Model 3 bāzes versijas pircēji jau pavisam drīz atvadīsies no krēslu apsildes, iebūvētā mūzikas straumēšanas servisa un arī nobraukums ar vienu uzlādi saruks par 10%. Līdz ar programmatūras atjauninājumu visi šie labumi Model 3 bāzes versijās tiks atslēgti.

Tesla vienlaikus uzsver, ka visi minētie papildu labumi ir iegādājami atsevišķi, tad tiek tiks atgriezti Model 3 bāzes versiju lietotājiem. Tiek pieļauts, ka ar šādu soli (no sākuma iedod, pēc tam atņem) Tesla grasās no Model 3 bāzes versiju pircējiem izvilināt vēl pāris dolārus, lai viņi atgūtu tālāku nobraukumu ar vienu uzlādi un dibena sildīšanu drēgnākos laika apstākļos.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mahmuds

Tad jau tas ir tikai laika jautājums, līdz prasmīgi ļaudis izdomās, kā atgriezt šos labumus (un varbūt vēl tikt pie citiem) bez Teslas starpniecības ;) !

Skābene

Ir jau aktīvisti, kas pērk šķiltas teslas un visus labumus implantē Auģikos!
Ja var piespiest labumus strādāt auģikos, varēs arī pie feģas pieprogrammēt atpakaļ pazaudētos labumus!

Andrīts

Amerikā tas nebūs feģa, bet huans 😃

digitalk

drīzāk Hesus ;)

Krotow

Nu re, esam tikuši arī pie freemium auto. Gribi dibena sildītāju ziemā, piemaksā online tikai 200 naudas. Var maksāt arī pa mēnešiem 😀

Skābene

Jāpērk ziemas abonements, lai nav vasarā jāmaksā par funkciju, ko nevajag! :)

Andris

Tas tāpat kā autosalonos, kad dodies uz testa braucienu, pieejamas ir tikai nopakotas, jaudīgākās auto versijas.

Skābene

Teslai jau viss ir nopakots, tikai elektroniski atslēgts! Tas ir kā nopirkt televizoru bez pults un un tad maksāt ražotājam, lai šis tavā vietā pārslēdz kanālus! :D

KKTK

Atzīsim, tas ir diezgan liels dzinulis, tomēr sākt maksāt…

Andris

Nepiekrītu. Šeit cilvēks pats pirka televizoru bez pults, ražotājs tikai iedeva pamēģināt kā ir ar pulti.