Web Analytics
More
  Reklāma

  Dziesmu vārdi būs pieejami tikai maksājošajiem Spotify klientiem

  Jaunākie raksti

  Pavisam klusiņām mūzikas straumēšanas serviss Spotify ir veicis izmaiņas savos pakalpojumos, jo dziesmu vārdu skatīšanās grasās kļūt par maksas pakalpojumu.

  Kaut arī nav pieejama oficiāla informācija no Spotify, tikmēr daļa bezmaksas lietotāju sociālajā tīklā Reddit ir dalījušies ar savu pieredzi, ka viņi vairs nevar izmantot dziesmu vārdu skatīšanos. Serviss jau iepriekš bija testējis šādu ierobežojumu, to arī konkrēti norādot un aprakstot, taču šobrīd šāda informācija vairs nav pieejama.

  Reklāma

  Tas liek domāt, ka izmaiņas ir pilnībā stājušās spēkā, tomēr joprojām varētu tikt testēts veids, kā to realizēt. Jo iepriekšējo testu laikā, kad bezmaksas lietotājas mēģināja skatīties dziesmu vārdus, viņam tika piedāvāts iegādāties kādu no abonentiem. Taču šobrīd paziņojums min, kaut ko par dziesmu vārdu skatīšanās limitiem.

  Iespējams, ka Spotify joprojām testē šo ierobežojumu, balstoties uz dažādiem nosacījumiem, tāpēc nav sniegti oficiāli paziņojumi. Tikmēr ir skaidrs, ka serviss vēlas piesaistīt vairāk maksājošo klientu un nopelnīt, tāpēc tiek meklēti dažādi veidi, kā to panākt. Un tieši dziesmu vārdu redzēšana, lai dziedātu līdz savai mīļākajai dziesmai, varētu būt viens no āķiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  04.05.2024 15:46

  Cik noprotams, domāti dziesmu teksti.

  leonids
  04.05.2024 16:29

  dziesmu lirikas?
  pienācis laiks atrakstīties no šejienes

  Gatis
  04.05.2024 17:01

  Dziesmu vārdi, nevis “lirika”.

  Krotow
  04.05.2024 19:34

  Latviski tie saucas dziesmu teksti.

  zefīrs
  04.05.2024 20:30

  Cik nejauki!

  Reklāma