No otrdienas, 25. aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Praksē tas nozīmē, ka par mobilajiem sakariem maksāsim vairāk. Jā, arī tad, ja neizmantosim šos pakalpojumus Eiropas Savienībā. Ar līdzīgu jaunumu mūs nesen “iepriecināja” arī LMT.

“Klientu prasības pēc kvalitātes, interneta lietošanas apjomi un vēlme pēc ērtāka servisa arvien pieaug, un mums ir jābūt tam gataviem. Mēs attīstāmies, lai mūsu klienti pilnībā var izbaudīt iespējas, ko sniedz mūsdienu tehnoloģijas. Tā ir mūsu atbildība – būvēt, plānot, investēt un izstrādāt tādus piedāvājumus, lai klienti turpmāk varētu vairāk,” uzsver Bite vadītājs Kaspars Buls.

Jaunie Bites tarifi, kas stājas spēkā no 2017. gada 25. aprīļa

Šīs dienas gaitā Bite mājaslapu papildinājusi vēl ar vairāku tarifu plāniem, kas vairāk pielāgoti tiem klientiem, kas neplāno ārzemēs Instagramā publicēt savus selfijus.

Salīdzinājumam Bites tarifi, kas bija spēkā līdz šai izmaiņai.

Jaunie Bites tarifi veidoti, ņemot vērā mūsdienīga mobilo sakaru lietotāju paradumus. Tajos iekļauta interneta lietošana Latvijā un bez papildu maksas ceļojot Eiropā*, neierobežots zvanu minūšu un SMS daudzums saziņai Latvijā un esot kādā no Eiropas valstīm, kā arī noteikts starptautisko (no Latvijas uz kādu no Eiropas valstīm) zvanu minūšu skaits, kas lieti noderēs, zvanot no Latvijas uz Eiropu saviem radiem, draugiem un paziņām.

“Eiropas valstīs piemaksu par mobilo sakaru pakalpojumiem viesabonēšanā atcels vien šā gada 15. jūnijā, taču Bites klienti internetu Eiropā bez papildu maksas var baudīt jau kopš pērnā septembra. Mēs bijām pirmais operators Latvijā, kas sāka nodrošināt šo pakalpojumu saviem klientiem. Tas tika novērtēts, tāpēc tagad tam pievienojam neierobežotus zvanus un SMS, atrodoties viesabonēšanā Eiropā,” sacīja Bite mārketinga vadītāja Diāna Šmite.

Lai Bites klienti saņemtu vēl vairāk, papildus pamata pakalpojumiem ir pieejami vairāki labumi, kurus atkarībā no izvēlētā pamata plāna noteiktā laika periodā var lietot bez maksas. Kā bonusa pakalpojumi ir pieejami: viedtālruņa ekrāna apdrošināšana un unikāls jaunums, ko nepiedāvā citi operatori Latvijā, – antivīruss. Tieši antivīruss ir viens no būtiskākajiem jaunumiem, jo viedierīču pasargāšana no dažādiem kiberriskiem kļūst aizvien aktuālāka. To apliecina Bites nule veiktā aptauja** par mobilo ierīču drošības draudiem – 47% respondentu satrauc informācijas neatgriezeniska zaudēšana, 39% ierīces inficēšanās ar vīrusu, bet 26% – sensitīvas informācijas zādzība un nopludināšana. Antivīruss brīdinās lietotājus par nedrošām vietnēm un iespējamiem apdraudējumiem, tā samazinot nepatīkamas sekas lietotājiem. Labā ziņa ir tā, ka Bite visu izdarīs klienta vietā – lietotājiem nevajadzēs nedz uztraukties par instalēšanu vai atjauninājumiem, nedz par aizņemtu vietu ierīces atmiņā, jo antivīruss darbosies Bites tīklā.

Bites klientu aptaujas dati liecina, ka aptuveni 34% viedtālruņu lietotāju ir saskārušies ar tā dēvēto “zirnekli” jeb sasistu ekrānu. Tā nomaiņa rada neērtības un liekus izdevumus. Lai atvieglotu ekrāna nomaiņu, ja gadījies to sasist, Bite piedāvā ekrāna apdrošināšanu kā papildu bonusu.

Bites klientiem jaunie plāni stāsies spēkā no šā gada 1.jūnija.

* Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs.
**Aptauja tika veikta platformā Draugiem.lv 2017.gada aprīlī, tajā piedalījās 1526 respondentu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
120 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
davfreim

Dārgi, LMT piedāvā par 15€ neierobežotu internetu un zvanus. (Ja tev ir vismaz 2 pieslēgumi pie LMT, tarifu plāns “ģimene”)
Vienīgi bitei 5gb ārzemēs nets, kamēr LMT 2,5gb.

Janis

No LMT weblapas skatoties, neizskatās, ka viņi būtu lētāki. Lapā viņiem vispār atsevišķi norādīti sarunu plāni un interneta plāni. Kā tad praksē viņiem tas strādā?

davfreim

Tāds piedāvājums ir šeit: https://www.lmt.lv/lv/gimenes-piedavajums

Vari aprēķināt izmaksas, atkarībā ko ņem, max variants 15€ (par 1 numuru) ar nelimitētu internetu un zvaniem.

Pieslēgt to brīnumu var zvanot viņiem vai klienti centrā, mans.lmt.lv pašrocīgi pieslēgt nevar.

piecipieci

Šis tiešām labs, paldies!!

Kaspars B.

Šis ļoti noderēja, paldies par info!

Dators uz Jūs

Paldies par info, tas noderēja, tiešām paldies

Falks

Šis jau ir dramatiski, cenās pārliecinoši zaudē Tele2. Vai kāds no Jums jebkad reāli ir noķēris vīrusu uz Android? viņiem vajadzēja attīstīt vīziju par paku komplektēšanu, saķeksē to kas indivīdam aktuāli un tādā veidā mēģina dabūt pievilcīgāku cenu.

edzuslv

Tas antivīruss ir tikai atmazka cenas palielināšanai. Kas attiecās uz Tele2, tad viņiem arī būs pieaugums. Velk līdz pēdējam brīdim ar cerību, ka cilvēki pāries pie viņiem no Bites un LMT.

Uldis Varnevičs

Ir reāli noķerts ne viens vien vīruss uz Androīda. Pietika tikai iedot sīkajām – vienu telefonu tā arī reanimēt īsti neizdevās, otru kaut kā. Turklāt brīdina arī par programmām un spēlēm – ir tādas, kur atjauninājumi nāk no velns viņu zina kurienes un pēc tam nesaproti, kas ar telefonu notiek.

edzuslv

Sīkajām ir jādod atseviķš lietotājs telefonā nevis savējais.

Lapsinieks

sīkajiem vispār nav jādod savs telefons. āmen.

UR

Ja gribi būt stilīgs pašam nav jāsaka “Āmen”. Tas ir jāpasaka kādam citam

Lapsinieks

ko tur manā vecumā par stilīgumu. po. lai tiek jaunajiem.

Lapsinieks

:disqus re ku keiss – intervē un cep agšā rakstu par androīda ievainojamību, vīrusiem, līkām rokā, kreisajām app un hvz no kurienes grābtiem atjauninājumiem! Paliksi slavens visā pasaulē!

Krotow

Tur tiešām prasās apraksts, no kurienes viņš visu to mantību sasēņoja. No Play pa tiešo zarazas līdz šim dabūt kaut kā nav sanācis.

wils

Ir dzirdēts, ka no Play veikala tiek izņemtas vīrusainas aplikācijas, kas atdarina kādu populāru spēlīti, utt.

Krotow

Esmu pārliecināts, ka tās spēlītes viņš dabūja kaut kur citur.

wils

Ja jau pats Google, to paziņo. Tiesa, tur drīzāk ne vīrusi, bet piespiestas reklāmas.

Armands
Krotow

Ja liek spēles no sazinkurienes, tad sazinkādi arī notiks.

Jānis

Bezlimita tarifos noteikti zaudē, bet pret LMT politiku (2 tarifi – visu vai neko) noteikti būs cilvēki, kas pāries. Neierobežotas sarunas un 2GB interneta – 11.50EUR pie bites un cik pie LMT? – 12.99EUR par Brīvību sarunām un 3,99 par 1GB!! interneta = 16,98EUR

Mārtiņš

Ja salīdzinat tarifus, tad darat to precīzi – Brīvība ar to ir arī brīvība, ka viņa neuzliek minūšu ierobežojumu zvaniem no LV uz EEZ.

Jānis

Tieši tāpat kā bitei ar jaunajiem tarifiem

Lapsinieks

visiem bites jaunajiem tarifiem ir ierobežotas bezmaksas minūtes zvaniem uz EEZ

Jānis

“Tas tika novērtēts, tāpēc tagad tam pievienojam neierobežotus zvanus un SMS, atrodoties viesabonēšanā Eiropā”

Lapsinieks

apskaties tabulu. uzmanīgi apskaties. ja esi LV, bet tante Īrijā – 100 minūtes un BASTA zvanot uz Īriju. Otrādi – arī nebūs bezlimits, tas jau ir iemānīts EU regulā, lai tie, kas dzīvo citās valstīs nebrauc pieslēgt pieslēgumu uz LV un tad dzīvo Īrijā un ļurina pa lēto. Ja nemaldos, tur tika uzlikti griesi – 3 mēneši

Jānis

My bad – to rindiņu nepamanīju, tad gan, ja tiešām daudz grasies runāt, šis nebūs izdevīgākais. Šķiet, ka par griestiem viņi nevarēja ilgi vienoties.

Lapsinieks

2-3 rubļu dēļ pāries? šaubos.

Kristaps Skutelis

Operatori ir stāstījuši, ka eksistē tādu cilvēku kategorija, kas staigā šurpu turpu pat centu izmaiņas gadījumā.

Lapsinieks

jā tā ir. bet paprasi operātoriem (nedalīšos ar info) cik % klientiem ir saistības (nomaksa, atvērtais, tai skaitā datori, televīzori, MS office365 abonomenti utt). Tie nekur pāriet nevar gribēdami.

“once a KP (kapeikupi*ējs) – always a KP”

Skābene

(kapeikupi*ējam) (kapeikupi*ēja) problēmas.
Ņemu kādu trubu gribu un eju pie kāda operatora gribu.
Bet (kapeikupi*ējiem) ir risinājums, tagad arī Lattelecom piedāvā trubas uz nomaksu!

Lapsinieks

mēs jau zinām, cik kruts esi. ātrākais auto, garākais krāns, krutākā truba utt.

Skābene

Man prieks ka tu to beidzot esi iegaumējis!

Lapsinieks

atkārtošana – zināšanu māte. vajag tak, lai visa Latvijas tauta to liek aiz auss.

Skābene

Kāpēc tik pieticīgi!? Vajag domāt globāli!:)

Lapsinieks

tad tev jāsāk boksterēt pa angliski.

badmoon

Iekārtu līgumi jau sen kā netiek piesaistīti konkrētam telefona nr.
MS Office gan.

Lapsinieks

konkrētam nummuram nē. klientam. šaubos vai vari sēdēt pie lmt ar trim trubām un datoru bez jebkāda pieslēguma

LoyC

var

Agris

Man LMT ir dators, telefons un vēl šis tas un pieslēgums pie BITE, tā kā pilnīgas muļķības par saistībām un piesaisti pie operatora.

Lapsinieks

paldies. man tas ir jaunums, sen nebiju par to interesējies

🚶🏻

Apenes ari ir kreditā?🤔

Agris

Neredzu jēgu maksāt uzreiz, ja var maksāt vēlāk to pašu summu – naudai vērtība krītas, attiecīgi uz nomaksu izdevīgāk pat sanāk.
Kas Bitē būs tiem klientiem, kuriem ir īpašā cena? Man 9.75 viss bezlimita, cik tam būs cena?

Khe

Pilnīga patiesība! Tā tiešām ir.

bitenieks

Varbūt pie LMT tā var izdarīt, taču pie BITE nevar.

davfreim

Ja tev ir 2 numuri, tad bezlimita viss pie LMT katram numuram maksās 15€/mēnesī un EU bezlimita zvani atšķirībā no bites.

Jānis

Ejot prom no LMT (kad tika nolikvidēti tarifu plāni) viss, ko varēja piedāvāt bija Brīvība par pilnu summu vai pamatīgi apcirpts Mūsējie tarifs, ne ziņas par šādu piedāvājumu

Lapsinieks

LMT zem galda vienmēr ir bijis “samazinātā brīvība” pa piečuku, ja nemaldos – 500 min. kas ir dafiga, ja neesi pļāpa.

Jānis

Tas, ka esi klients jau no pirmsākumiem, neietekmēja viņu piedāvājumu. No Mūsējo tarifa vai nu uz pusi mazāks Mūsējo tarifs (kas bija 500min LMT tīklā) vai arī Brīvība / MINI

davfreim

Šis ir jauns piedāvājums, agrāk šāds nebija, bet paši ar baigi šo nereklamē…

Lapsinieks

jē. galvenais, ka ir antivīruss!

valtersmitans

Es ar nopriecājos. Antivīruss, ekrāna apdrošināšana, vēl vajadzētu bezmaksas konsultāciju jauna telefona izvēlē. :) Cerams, ka šitās fīčas pieliktas kā mierinājums cenas celšanai, nevis otrādi.

Kaspars

Varbūt esmu mazliet glups, bet es īsti nesapratu vienu lietu, tas attiecas uz jaunajiem klientiem vai esošajiem ?

Kristaps Skutelis

Arī esošajiem: “Bites klientiem jaunie plāni stāsies spēkā no šā gada 1.jūnija.”

Kaspars

Tad es kā Bites klients jūtos smagi vīlies kompānijā par šadu soli, un paldies par atbildi.

Kristaps Skutelis

Nevajag, tā dara arī citi. Nu jau tā ir normāla prakse.

Kaspars

Manuprāt pilnīgi greiza prakse, tu cilvēks noslēdz līgumu par konkrētiem pakalpojumiem uz konkrētu laiku par konkrētu summu, un pēkšņi : “zini ko mēs pārdomājām tagad būs tā……..” Aizgāju no Tele2 jo mani konkrēti “pārmeta pār desu” bet nu skatos ka Tev ir taisnība viņi visi ir vienādi :)

Kristaps Skutelis

Jālasa līgumi, tad arī būs skaidrs kā tiek organizēta sadarbība.

Khe

Pirms tiek paraktīti jebkādi līgumi, vajadzētu izlasīt līguma punktus. Jo ar savu parakstu tu apliecini, ka ar līguma punktiem iepazinies un tiem piekrīti. Droši vien rindiņu, ka operātoram ir tiesības mainīt pakalpojuma cenu, apjomus iepriekš tevi brīdinot esi palaidis garām.
No visa sacītā izriet, ka tu pats sevi esi konkrēti “pārmetis pār desu” un nav pamata tavai vaimanāšanai!

Kaspars

parādi kaut vienu cilvēku kurš līgumam izlasa pilnīgi visus punktus iedziļinās un izprot tos it īpaši ja runa iet par kaut kādu operātora līgumu, komentāros visi gudri, un ne par to runa :)

P.

Visiem operatoriem līgumā būs tāds punkts. Var pat nelasīt.

Skābene

Parādi man tādu operatora līgumu, kur tev ir iespēja kaut ko koriģēt!? Ja nepatīk kaut kas , vari iet ratā! Nav runa par lieliem korporatīvajiem klientiem ar individuālajiem līgumiem, bet par parastajiem klientiem ar tipveida līgumiem!

Artis Ābols

Tas, ka viens ir pi*pis, nenozīmē, ka arī visiem citiem ir tādiem jākļūst!

valtersmitans

Nes kas būs esošajiem, kuriem ir vēl vecāki tarifu plāni?

ulcha

https://www.facebook.com/BiteLV/posts/203572646341953
Un šeit bija konkrēti rakstīts – uz mūžu!

battleborn

Da nu… apnicis. Gribas pilnīgi aiziet pie zz ,kur 2 eiro mēnesī… vairāk par 5 mēnesī nenotērešu. Ne man ārzemēs kadu vajag sazvanit,ne ekrana apdrošināšanu un debīlu internetu Eiropā. Kādu antivīrusu? idioti ibio… Jāsāk domāt kā darbināt telefonu bez lielām summām

Romaxsoft

Nākamais solis: iekļaus 100 minūtes zvaniem uz Austrāliju, 500 Mb interneta Antarktīdā, pirdienu analizatoru, lai varētu nokāst vēl kādu eiro.

x

antivīruss hehe. tad jau kāds drīz piedāvās arī operatora ražotu trubas optimizatoru un aplikāciju “pielaiko ragus”

Briedis

Man nevajag nekādus antivīrusus, ekrāna apdrošināšanas un sarunas uz ārzemēm. Pat Bezmaksas minūtes man pietiek mēnesi max 50. Viss ko man vajag, ir dati, aptuveni 20Gb. Sālīti būs tagad. Kaut kas jādomā.

Lapsinieks

Tev vajag telefonu ar divām simkartēm. zz un otra – plika interneta karte. ups… (B…) Tev tak aifons…

Briedis

Mhm. Būs janopērk kāds lēts ķīniešu aparāts un jāizmanto kā hotspots, jāiemet somā un vienmēr jāstaipa līdzi.

Lapsinieks

hotspots nokauj jebkuru trubu pāris stundu laikā. tad jau drīzāk mazais bezvadu rūterītis

Artis Ābols

Mazie 4G rūteri izēd aķi tikpat ātri vai pat ātrāk. Turklāt 4G rūteri ir visai dārgi. Ieteiktu meklēt kādu lētu ķīnieti ar vismaz 4000 mAh akumulatoru. Tieši tā arī lietoju Xiaomi 3s vai kaut ko tādu – kā hotspots iet aptuveni 6…8 stundas ar 2 vidēji aktīvām pieslēgtām ierīcēm. Ieteiktu meklēt telefonu ar maksimāli lēnu un taupīgu Snapdragon procesoru ar visām 4G frekvencēm (430), jo Mediatek un ātrie Snapdragon (800, 801, 810) procesori baigi silst hotspotā un baigi izēd aķi. Vislētākais 4G bezierobežojumu internets laikam ir Amigo.

Jānis

Maķenīt lētāk ar LMT Kartes Nedēļu internetam+ – 2.50EUR nedēļā jeb 30 dienās apmēram 10,71EUR

wils

Rūteris ar plašāku frekvenču spektru maksās mazāk par pilnvērtīgu telefonu. Piedevām neviens neaizliedz piepirkt powerbanku, kad bez-rozetes periods ir ilgāks par baterijas spēju nodrošināt rūtera/telefona darbību.

wils

Ja ir soma, tad iesaku Hi-Fi aparātu ( https://www.lmt.lv/lv/modemi-un-ruteri/Huawei_E5577_Mi-Fi vai https://www.tele2.lv/interneta-pieslegums/tp-link-m7310/ ) + kādu sakarīgu 10k mAh powerbanku. Nodrošina ar netu visu ģimeni izbraukumos.

ek

Virsrakstam bija jāskan – Bite paceļ cenu par 30% !!!

Kristaps Skutelis

Tas būtu pārāk clickbaitīgs virsraksts un tad mums lasītāji pārmest nevajadzīgu sensacionalitāti. Realitātē ir tā, ka daļai Bites klientu pakalpojumi kļūst noderīgāki. Bet tā kā maksā vairāk visi, tas ir arī virsrakstā pieminēts. Tiesa, ne kā vienīgā šo izmaiņu lieta.

anonymous

Mobilo pakalpojumu cenas Latvijā lēnām tuvojas Rietumeiropas līmenim. Nākamais solis būs- piedāvās izdevīgākas cenas & plašākus pakalpojumus ekskluzīvi tiem, kuri ņems telefons pie operatora un slēgs ilgtermiņa (12-24mēn) līgumus.

Andrejs

Pavisam nemanot, citādā kompānija, kura TV klipos pārmeta citiem operatoriem par sarežģītajiem un samudžinātajiem piedāvājumiem un norādīja- mums 3 vienkārši saprotami pieslēgumi, tagad ir līderis samudžinātajos piedāvājumos! Privātpersonām 7 pieslēguma veidi+ ģimenes piedāvājums, paildus, biznesa klientiem 5 atšķirīgi pieslēgumu veidi. Pie katras piedāvājuma pozīcijas kautkādi nosacījumi, papildus maksas, ierobežojumi utml. “Jurists lūdza pateikt” atsauces. Vienvārdsakot, tagad tik maksās ragā, tiklīdz kādu no nosacījumiem sasniegsi.

Ab

Sakritība, vai kā… Bet tas vienmēr notiek kad pašu bāleliņš pieķeras pie vadīšanas

F

Ātrāk prom no šīs CITĀDĀS kompānijas. Atpakaļ uz LMT! Atstāšu savu naudu vietējā uzņēmumā.

x

Ar laiku viss nostāsies savās vietās – mob. datus izmantos tam, kam tie domāti un smago trafiku patērēs caur vadiem. Sliktāk tiem, kam apkārtnē nav vadu, bet gan jau – mazliet piespiedīsies uz maksāšanu, mazliet mainīs ieradumus – dzīve jau neapstāsies.

Dabā viss noregulējas – ja izķer zvirbuļus, tad savairojas kaitēkļi. Ja masveidā apindē kaitēkļus – apmirst arī zvirbuļi. Tāpat arī šeit – pacels cenas par šerpu, tātad, patērētāji reaģēs tādā vai citā veidā.

Kristaps Skutelis

Kāreiz nē, masām viss pāries uz mobilo internetu. Vadi paliks vien retiem un specifiskiem gadījumiem.

pirx73

Nepiekrītu. Nedz tuvākajā nedz tālakajā laikā mobilie tīkli nespēs piedāvāt to, ko piedāvā optika, arī tā attīstās. Ja patreiz norma ir līdz 1Gbps mājās tad nākotnē būs vairāk. Bezvadu nesējs vienmēr cīnīsies ar “shared medium” problēmu. Varētu mainīties tikai lietotāju paradumi, ka nepumpēs bezjēgā. Tiesa, tā vairāk ir vietējā specifika, taču arī šeit legālie strīma avoti kļūst aizvien pieejamāki. Piedevām – visi mobilie datu servisi ir sasieti ar SIMkarti, kas nozīmē 3G/4G/5G moduļa nepieciešamību iekārtā, kas attiecīgi paceļ cenu. Arī pieejamība no ārpuses – kā mobilajiem operatoriem ir ar publiskajām IP adresēm klientiem? :)

wils

Un kāpēc gan visi gaida kad 5G savedīs līdz saprāta robežai? Tur nekāda nauda netiek žēlota. Vadu pieslēgumu kļūs tikai mazāk.

pirx73

Vadi – lieliem ātrumiem (200-500-1000Mbit) un stacionārām ierīcēm, bezvadu savienojumi – portatīvajām/mobilajām ierīcēm. Nevajag “bezvadu” noreducēt tikai līdz 5G, arī WiFi jāņem vērā, īpaši jau GigabitWiFi iniciatīva. Mobilajiem operatoriem 5G vajag lai varētu piedāvāt savus TV un video strīmošanas pakalpojumus, īpaši jau tur, kur vadu nebūs, līdz ar to DSLs praktiski būs miris. Interneta pārlūkošanai/epastiem jau pat ar 3G pietiek. Ņem vērā arī to, ko teicu augstāk – mobilais tīkls prasa attiecīga moduļa un SIMkartes esamību ierīcē, kas sadārdzina tās izmaksas. WiFi mani nepiesien pie operatora, SIMkarte gan. Bez tam mobilā interneta pārklājuma kvalitāte ēku iekšpusē ir zemāka.

wils

Protams. Bet papildus tam, gan jau būsi dzirdējis par e-sim – lietotājs pats saņem iespēju savā ierīcē izvēlēties, kādu operatoru un tarifu lietot, nemainot nekādas sim kartes. Tas pats wi-fi, savā pamatā ir piesiets (konkrētajā izmantošanas reizē) pie konkrēta operatora. Kā pats teici, DSL jau atmirst, jo LTE tīkls piedāvā lielākas iespējas. Es nesaku, ka pēc trim/pieciem gadiem vada pieslēgumu vairs nebūs, būs, bet pieļauju, ka mazāk pieslēgumos, kā šobrīd. Runa protams par privātajiem patērētājiem.

Elva Vaivare

A kur viņiem piedāvājums omēm, kam to internetu un zvanus uz Eiropu nevajag? Un nevajag arī tālruņa apdrošināšanu un antivīrusu, jo gluži vienkārši lieto pavisam parastu podziņtelefonu???

Kristaps Skutelis

Neviens taču nevar izveidot tādus tarifus, kas der kādai konkrētai lietotāju grupai. Tā vietā operatori veido pakalpojumus, kas ir vienlīdz derīgi kā saviem klientiem, tā sev. Plus, atsevišķos gadījumos rada pielāgošanas iespēju vai vismaz tādu sajūtu.

Elva Vaivare

Nu ja, priekš omēm ir Amigo :D

wils

Vēsture zin citus piemērus – LMT iStyle, kas bija paredzēts tikai Apple iPhone aparātiem.

Kristaps Skutelis

Labs piemērs, paldies! Tad manu sakāmo var papildināt uz …kas der konkrētai [maksātspējīgai] lietotāju grupai.

Skābene

ZZ pēcapmaksai ir omēm paredzēts pieslēgums ZZ Visi par 4,79 mēnesī! Bezlimita zvani un Bezlimita SMS.

banana

Omām un pogtelefoniem ir šie plāni
https://www.bite.lv/tarifu-plani#plan3

Kā arī ‘starts’ vai ‘vietējais’

Leonīds Osipovs

Rakstā pavisam aizmirsa pieminēt priekšapmaksu. Mammai automātiski būs 4,75€/mēn. jaunais priekšapmaksas tarifs ar neierobežotiem zvaniem. Viņa šobrīd maksā apmēram tikpat – starp 4 un 5€/mēn, papildinot atbilstoši iztērētajam. Būs jāizpēta, cik daudz reāli viņa zvana un var būt, ka aktuālāks būs jaunais ZZ tarifs par 3,99€/mēn. (150 min.) vai LMT karte par 0,09€/min. Man kā 10 minūšu/mēn. zvanītājam, savukārt, būtu piemērots Bites Priekšapmaksas Starts par 16€ gadā (iepriekš BiFri 14,22€/gadā), vai LMT karte par 12,40€/gadā. Mammai pagaidām vēl telefonā neuzliku WhatsApp, kas varētu ietaupīt daudz sarunu minūšu, kamēr viņa ir mājās Wi-Fi tīklā, jo pat vairumam viņas vecuma draudzeņu ir… Read more »

Elva Vaivare

Daudzas omammas pēc 80 gadu vecuma vairs ar glāstāmajiem telefoniem neapmācīt rīkoties un 150 minūtes… Tas ir tikai viens rīta cēliens ar zvanu māsai un meitai . Kur nu vēl dienas gaitā apzvanīt draudzenes.

Leonīds Osipovs

Manējā gan tik daudz nerunā. Ja grib runāt bezgalīgi, jaunais Bite Priekšapmaksa par 4,75€/mēn. ar bezlimita zvaniem nešķiet traki daudz, nākamie cenas ziņā seko ZZ Senioriem / ZZ Visi 4,99€/mēn., tad Amigo Senioriem 5,49 €/mēn. Skārienjūtīgais telefons viņu šausmināja, baidījās kā no nāves, ne par ko negribēja pat ņemt rokās un mēģināt, tomēr nebija izvēles un nācās lietot tādu, kāds nu bija pieejams vismaz līdz dabū podzinieku. Parādīju tikai kā “pacelt” klausuli, uzliku, lai viss rādās milzīgs un ieliku somā. Tagad priecājas un tas esot labākais telefons. Ar viņas lietošanu podziņas nodilst, tādēļ neskaitāmi vecie vairs nebija lietojami, bet skārienekrānam… Read more »

batjka

Kā īsti jāsaprot šis: “Labā ziņa ir tā, ka Bite visu izdarīs klienta vietā – lietotājiem nevajadzēs nedz uztraukties par instalēšanu vai atjauninājumiem, nedz par aizņemtu vietu ierīces atmiņā, jo antivīruss darbosies Bites tīklā.”

kārtējais ‘ķeksītis’ lai būtu legāls iemesls filtrēt un analizēt trafiku?

hermi

Bite ar šo ir lauzusi savu solījumu, kurā solīja, ka BiFri priekšapmaksas kartei zvani Bites tīklā bezmaksas par Ls 1,00 jeb € 1,42 mēnesī :-(
Jūtos ļoti vīlusies..

Kaspars B.

Jā – šis skar arī tos cilvēkus, kam bija šis te BiFri piedāvājums “uz mūžu”. Vecākiem škrobe, perfekti atbilda vajadzībām, bet Bites komentārs par šo galīgi garām: https://twitter.com/Bitelv/status/856930033960669186

ulcha

https://www.facebook.com/BiteLV/posts/203572646341953
Un šeit bija konkrēti rakstīts – uz mūžu! Ne jau tarifu plāna mūžu, kā tagad mēģina izlocīties.

Hermi

BiFri kartes lietotājiem, lai neierobežoti turpinātu runāt Bites tīklā maksa par pakalpojumu aug 3,4 reizes!!!!!

oldschool zerolemon fan

Tagad gaidām Tele2 spērienu. Pieļauju, ka viņi gudri nogaidīs kādu laiku. Varbūt līdz gada beigām.

Varēja jau nu operatori godīgi pateikt, kāpēc cenas tiek celtas, piedāvājot daudziem nevajadzīgas ekstras, nevis kaut ko fleitēt pa tukšo.

wils

Diez vai, 15.jūnijā jābūt atceltai viesabonēšanai, ko pašreizējie tarifa plāni nepiedāvā.

wils

Gaidam Tele2 atbildes soli līdz š.g. 15.maijam. :)

digitalk

man visvairāk riebj, ka manabite(punkc)lv šobrīd nevar nomainīt tarifu uz sev vēlamo un uz atteikties no papildpakalpojumiem izmet komunikāciju kļūdu. tātad nākas sekot līdzi datumiem un neaizmirst iebakstīt pareizo.

Agris

Man rāda šādu info pie tarifa – Sveiki! Šobrīd strādājam pie pavisam jaunas un svaigas manabite.lv, kas Jums drīzumā sniegs krietni plašākas iespējas un piedāvās ērtāku servisu, tāpēc tarifu plānu maiņa pagaidām nav pieejama. Ja vajadzīga palīdzība, padoms vai vairāk informācijas, ar prieku gaidīsim Jūsu zvanu 1601. Jūsu Bite Jebkurā gadījumā man tik ļoti šis viss piebesījis, ka gatavs skriet atpakaļ pie lmt un maksāt vairāk. Aizrakstīju facebook, saku, ka negribu maksāt vairāk (man īpašais piedāvājums 9.75e viss neierobežots, tagad būs 13.5e), saku lai piedāvā bite 5 lētāk, jo nemaz vairāk par 4GB īsti nenotērēju – nodošu info kolēģiem, ja… Read more »

Martins

Priekšapmaksas kartes pazūd kā suga …. Ar visiem solījumiem savā starpā visu mūžu bez maksas :)

Mārtiņš

Priekšapmaksas kartes aiziet nebūtībā …. ar visiem solījumiem BiFri klientiem visu mūžu savā starpā runāt bez maksas :) īss tas mūžs Bites ieskatos :)

banana

Kamēr Latvijā pīkst par 3€ pieaugumu un tagad 10€ vietā būs 13€ reiķins, tikmēr rietumeiropā par līdzīgiem tarifiem maksā 30-40€ :D SMIEKLĪGI!

Briedis

Rietumeiropā cilvēkiem vidējā alga ir sākot no pusotra tūkstoša “uz rokas”, kāmēr mums tā ir 3x mazāka. Gala rezultātā tas pats vien sanāk un nemaz nav smieklīgi.

Aendeies Andis

Tad sanāk ka Bite meloja, kad klaigāj ka BiFri būs mūžīgi mūžos pa velti
sarunas bites tīklā :( Man otrajam telefonam visus šos gadus bifri labi
kalpoja.Tagad jāskatās ko ZZ piedāvā.

Linards

Nu ko! Rītdien Tele2 izziņos savus jaunos Eiropas tarifu plānus. Tele2 apetīte labāka nekā Bitei.
Esošais Zelts Baltijā 6 GB par 13 eur no 01.06. kļūs par Zelts Eiropā 6GB par 17 eur.

Kristaps Skutelis

No kurienes info?

Linards

Pirms neilga brīža bija ielikuši Tele2.lv bet nu ir iņemts. Gan jau rīt nopublicēscomment image

Linards

Un te Biznesa klientu piedāvājumscomment image

Kristaps Skutelis

Oi, lieliski. Paldies! Tele2 malači, nejaukas ziņas izziņo nedēļas pašās beigās, lai pa brīvdienām viss norimst.

Lapsinieks

forši biznesa klientiem lielais cipars bez pvn. ja kāds pavirši paskatās.

Linards

Un apskaties, par cik biznesa klientiem ir mazāk iekļauto GB, salidzinot ar privātpersonām