No 1. aprīļa LMT atceļ viesabonēšanu internetam Eiropā (EEZ*). Tagad LMT klienti var turpināt savus ikdienā ierastos interneta lietošanas paradumus un justies kā mājās, arī ceļojot Eiropā.

“Jau kādu brīdi LMT klienti ar BRĪVĪBU neskaita sarunu minūtes ne Latvijā, ne citviet Eiropā. Tagad ir pienācis laiks jauna mēroga interneta neatkarībai. Latvijas iedzīvotāju mobilā interneta patēriņš ir straujāk augošais pasaulē. Ņemot vērā šo tendenci un jaunās Eiropas vienotā digitālā tirgus sniegtās iespējas, tagad nodrošinām vēl plašākas interneta iespējas arī Eiropā,” uzsver Juris Binde, LMT prezidents.

LMT maina Internets telefonā pakalpojuma struktūru un būtiski paaugstina pieejamo datu apjomu. Tādējādi par izdevīgāku cenu tagad var izmantot lielāku interneta apjomu — 1 GB datu, tai skaitā 0,84 GB citās EEZ valstīs, pieejami tikai par 3,99 EUR mēnesī. 3 GB, tai skaitā 1,67 GB citās EEZ, — par 7,99 EUR mēnesī. Neierobežotais tarifu plāns Latvijā un vēl 2,51 GB, ceļojot citās EEZ valstīs, pieejami par 11,99 EUR mēnesī. Pieejamais datu apjoms citās EEZ valstīs ir noteikts saskaņā ar Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulu un periodiski mainīsies atbilstoši Eiropas Komisijas lēmumiem.

Klienti jau no 1. aprīļa var pieslēgt kādu no jaunajiem tarifu plāniem, un no 1. maija tie stāsies spēkā visiem LMT klientiem.

Kad pieejamais datu apjoms ārzemēs tiks iztērēts, spēkā stājas pakalpojums Internets Ceļojumā, kam no 1. aprīļa ir mainīti tarifi:

  • Baltijā un Ziemeļvalstīs MB palielinās no 30 uz 100.
  • EEZ no 70 uz 500 MB.

No 1.maija Internets ceļojumā būs visas EEZ kopā:

  • 100 MB pa 0,93€ un 500 MB pa 4,22€

Turklāt šo apjomu varēs iztērēt līdz mēneša beigām nevis vienā dienā kā līdz šim.

* EEZ valstis: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, kā arī Islande, Lihtenšteina, Horvātija un Norvēģija.

59
Leave a Reply

avatar
13 Comment threads
46 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
xwilsKrotowLapsinieksArtanis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Matiss
Guest
Matiss

Forši! Vismaz kaut kas!

alus
Guest
alus

Kāda viesabonēšanas atcelšana? Atcelšana būs tad, kad par to pašu Neatkarību pa 9,99 vai cik tur mēnesī, varēs rullēt neierobežoti arī ES. Pašlaik visiem tiek palielināta samaksa par Neatkarību, lai daži kaut kad patērētu 2,51 GB ārzemēs.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Apdomājos un piekrītu, virsraksts bija tāds pārāk salds. Pārlaboju uz precīzāku.

Pumba
Guest
Pumba

Ja tu portugālē gribi uz ielas stundām skatīties YouTube, tad nederēs gan.
Lielākais ieguvums būs Waze lietošana un pieeja mājaslapām, kur atrast vajadzīvo infu.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

es jau priecīgs – vasarā kā reiz uz Portugāli pošos

Gunārs
Guest
Gunārs

Kas tieši tiek atcelts? Tikai veids kā mēnesī no klientiem paprasīt 2 EUR vairāk! Kam man katru mēnesi vajag 2,5GB interneta ES? Pat izvēles iespējas nav no tāda prieka atteikties! Galvenais, ka tik maksāt vairāk!

Ivars
Guest
Ivars

Mārketings rullē – tarifu pacelšanu nosaukt par viesabonēšanas atcelšanu…

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

un atkal panesās čīkstēšana.

x
Guest
x

tā nav čīkstēšana – cilvēki, kuri piedalās kopējā rēķina apmaksā, negrib maksāt par karbonādi, ja ir ēduši tikai mazo kotleti.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

nevis jāmaksā par karbonādi, ko neesi ēdis, bet par to, ka krāsns visu laiku tiek turēta karsta. arī tavai vienai kotletei. pat, ja pavāri pirms tam ar to spēlēja futbolu pa virtuves grīdu.

pirx73
Guest
pirx73

Ar vienu piebildi – to krāsni turēt karstu ne visi prasa un ne visiem to vajag. Tāpat kā ar iepriekšējo tarfu celšanu – pakalpjums IR labs, bet nianse tāda, ka to nevajag visiem. Sāksies Lielā Klientu Pavasara Staigāšana un es šaubos vai LMT būs ieguvējos.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

Mans novērojums – šitā visi rej uz LMT jau desmit gadus. Suņi rej, bet karavāna iet tāļāk.

pirx73
Guest
pirx73

Pilnam komplektam LMT jāpārtrauc piedāvāt visu marku telefonus un planšetes, izņemot iPhone un Vertu. Ja mažoriem, tad mažoriem :)

Grix
Guest
Grix

Bet god. Kariņa k-gs taču gribēja, lai visi turpmāk ēstu tikai karbonādes EEZ teritorijā :)

x
Guest
x

to sauc par piepārdošanu, sak, mēs priekš tevis turam siltu krāsni, bet es nevienam to nelūdzu.

man vajadzēs – samaksāšu, cik tas maksā, bet nenāciet virsū ar savu krāsni par varītēm.

eirokolhozs nav pirmais mamuts, kas nobarojies smagāks, kā kājas spēj turēt.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

rēķini kā gribi – kad aizej uz kafejnīcu un nopērc tikai 1 kafiju – maksā par visu: par 20x lielāku telpu, kā tev vajag, par virtuvi, elektrību un karstu krāsnī. Ja negribi, lai nāk pa varītēm virsū – pērc kafiju Lats veikalā.

x
Guest
x

tieši tā – kafejnīcā tu maksā par visu nosaukto, plus aparāta apkopi, remontiem, amortizāciju, par darbinieku apmācību vai jau zinoša cilvēka noturēšanu.
tāpēc jau tase garšīgas kafijas maksā vidēji kā 80-100gr OK kafijas pupiņu – bet man neviens nespiež to dzert, gribu – dzeru, negribu – taisu mājās, un neviens man neliek maksāt par kafijas tasi, ko izdzer kāds cits.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

pasūtīji kafejnīcā = paņēmi mobilo pieslēgumu. maksā ragā. ko var čīkstēt.

x
Guest
x

pasūtīji melno, atnesa ar pienu un sīrupu, cena lielāka – jo daudzi pasūta ar pienu, nu tad lai visiem ir ar pienu. gribi – dzer, negribi – ej meklē, kur joprojām pasniedz melno.

Krotow
Guest
Krotow

Beidziet taču raudāt vai ejiet pie cita operatora. LMT vēl nesen 2GB maksāja 9 UER. Tagad 3 GB pa 8 EUR un viņiem vēl slikti.

wils
Guest
wils

Bet ir tak iespēja nemaksāt par karbonādi, ja ēd tikai mazo kotleti. T.i. ir iespēja LMT tīklā par bezlimita sarunām uz lielākajiem LV tīkliem, sms UN internetu nemaksāt vairāk par 16 eur.

Artanis
Guest
Artanis

Kur tu tādu iespēju redzi? Es redzu tikai to, ka man turpmāk savu 18Eur vietā (9 par bezlimita sarunām + 9 par bezlimita internetu LV) par katru sava darbinieka numuru man turpmāk vajadzēs maksāt 21Eur, kaut gan mums to internetu ārpus LV nafig nevajag…

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

a taviem darbiniekiem to vajag? sarunu analīze liecina, ka viņi tērē abus bezlimitā vai arī tas ir bonuss un viņi mājās saņem algas pielikumu kačājot torentus?

Artanis
Guest
Artanis

Jā, vajag gan. Darba aplikāciju darbināšana vien nokurina 5+ GB mēnesī vien. Un lai cilvēki kačā ko un cik vien grib, tapēc jau tas ir bezlimita internets, un par to attiecīgi tak arī tiek maksāts. Es nesaprotu vienīgi to, kādēļ man turpmāk jāmaksā +3Eur par katru darbinieku par pakalpojumu, ko mēs neizmantojam un neizmantosim. Ne jau par naudu ir runa, bet par principu – tie 20Eur ir vienas pusdienas, bet kādēļ piespiedu kārtā LMT mēģina izlocīties no ES normām, izdalot neiegūto peļņu uz visiem lietotājiem?!

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

ko nozīmē izlocīties. Ir normas, kas jāpilda. Šīs normas sadārdzina pakalpojumu. ES nevienam neinteresē, ka tavs darbinieks neceļo: ja aizceļo, tad viņam defoltā jābūt pieejamam lētam internetam.

Artanis
Guest
Artanis

Es kā klients paļaujos, ka pakalpojums, ko lietoju, nekļūs dārgāks tādēļ, ka LMT žēl zaudēt maziņu daļiņu savas peļņas, lai nodrošinātu viesabonēšanu internetam, kā to pieprasa ES regulas.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

pakalpojumi dalās divās daļās. vienus drīkst – citus nedrīkst. LMT pakalpojumi pieder pie pirmajiem, Tavi – pie otrajiem. Sorī, tā vnk ir.

wils
Guest
wils

Nevajag pārspīlēt – LMT bezlimita internets NEATKARĪBA nekad nemaksāja 9 eur, bet gan 9.99 eur/mēn (ar PVN). Un tarifu plāns Brīvība Latvijā arīdzen maksāja 9.95 eur – kā jums sanāk 18 eur?

Un ja noņem brūnās brilles no acīm, tad var redzēt, ka http://www.amigo.lv/lv/internets-un-sarunas maksā to pašu veco cenu.

Artanis
Guest
Artanis

Par atlaidēm korporatīvajiem klientiem esi dzirdējis? 18Eur par numuru, plus atlaide nomaksas klausulēm.

Amigo ir tavs piedāvātais “risinājums”? :D Tu vispār pats saproti, ko raksti?

wils
Guest
wils

Atvaino, tu šeit esi reģistrējies kā privātpersona, nevis, kā SIA “kauli un āda” pārstāvis. Es varu savus, kā privātpersonas ieteikumus izteikt citai privātpersonai.

wils
Guest
wils

Super, es tikai par. Regulāri sanāk būt ārzemēs un lētāks internets atceļ problēmas ar vietējo sim karšu iegādi.

Krotow
Guest
Krotow

Veids kā operatoram reducēt tīkla konfigurācijas sarežģītību uz klienta maka rēķina :P Labi, man tas drīzāk atvieglos dzīvi. Braucot ārpus Latvijas, nebūs jāuztraucās par rūmingu un izslēgt aizmirstu datu savienojumu. Tie, kuri nebrauc nekur, lai vnk pārskata izvēlēto interneta pieslēgumu.

wils
Guest
wils

Tie kas nebrauc nekur, var mierīgi izvēlēties maksāt mazāk.

Artanis
Guest
Artanis

Vēlreiz jautāju – KĀ tavuprāt to var izdarīt? Jebšu tev ir zināms kaut kas, kas mūsu uzņēmuma LMT menedžerei nav zināms? :) Jo atbildēja viņa skaidri un gaiši – maksāsiet par 3.50Eur par katru numuru mēnesī vairāk, un viss, pat ja nelietosiet ārzemēs ne megabaitu.

wils
Guest
wils

Atbildēts iepriekš.

Agris
Guest
Agris

A kā tam skolēna tarifam būs, kur viss neierobežots pa 9.97Eur?

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

paliek tas pac. atnāca e-pasts

oldschool zerolemon fan
Guest
oldschool zerolemon fan

Mjā, lmt tarifi ar līgumu ir (būs) pilnīgi WTF. Pieņemot, ka man vajag mēnesī pa Latviju 4GB datus telefonā + super minimālu daudzumu sarunu tas prieks nemaksās lēti. Jo tevi piespiež pirkt to, ko tev nevajag.

Ceru, ka viņi neķersies klāt priekšapmaksas kartes esošajiem tarifiem, kuri atbilst maniem lietošanas parametriem par 99% un arī cena ir OK (6eur mēnesī).

Ja pieķersies… nu paskatīsimies, nav jau problēma paņemt to “bezlimitu”, bet tad rēķinieties, ka es dzenāšu terabaitiem (upload) trafiku, un lai tik pamēģina ierobežot kaut ko……

THE
Guest
THE

Nu tavi draudi izklausījās patiesi skarbi

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

es dom;aju, ka komplektā ar telefoniem, kam nevar nomainīt megabateriju – tava dzīve ir pilnīgi neizdevusies. āmen.

as
Guest
as

Pastāsti, kādu priekšapmaksas shēmu lieto pašreiz? Man ir aktuāli, jo vairāk par 300min+3GB man mēnesī nevajag. EU piepirktu tos 500MB klāt uz mēnesi, būtu baigi OK, jo maksāt katru mēnesi papildus par EU tarifu es negribu.
Man šķita, ka jāņem MINI, bet 300minūtes x 0.12=36€/Mēn. + internets 8GB, -čotta ņe aļo!

pirx73
Guest
pirx73

Nu vēl – ja ir ģimenes pieslēgums no 3 numuriem, no kuriem viens ir Mini, no 1. aprīļa šis pieslēgums ģimenes statusu zaudē, jo Mini neskaitās. Mīļais LMT un viņu aprīļa jociņi

na
Guest
na

Sveiks! Ģimenes piedāvājumam arī pēc 03.04.2017. paliks līdzšinējas cenas.

banana
Guest
banana

Jaaa…. Pēc ilga laika, ledus atkal ir sakustējies. Esmu bites klients un šonedēļ Tele2 man ir zvanījis 2reiz, lmt 1 reizi abi stāsta vienu un to pašu – cik viņi ir labāki par biti ar jauno plānu ar kuru vari mierīgi ceļot pa ārzemēm.
Ātri vien tas standarta operatora teksts aizrijas, ka sāku dot pretīm argumentus par to, ka visi eiropas savienības operatori ir tikpat ”īpaši” jo direktīva attiecas uz visiem operatoriem eiropas savienībā! :D

KKTK
Guest
KKTK

Tā kā visi ir vienādi, tad tu paliec pie tā kam ir visšvakākais pārklājums :D

banana
Guest
banana

Bites klients esmu jau kadu 6to gadu(pārmigrēju no LMT un reiķins uzreiz 2x mazāks bij) Atdzīstu pirmo gadu/pusotru, bij viņiem ar zonu ta pašvakāk, bet pēcāk ir jūtams milzīgs progress un nu jau retos gadījumos kkur biezos pagrabos vai dziļā mežā tik nav bijis parklājums! Braukāju pa visu Latviju, un par zvanīšanas zonu sūdzēties nevaru! ;)
Varbūt tapēc ka lietoju normālus viedtālruņus, nevis kkādas lētās šņagas kurām vajag stāvēt blakus stacijai lai būtu pilna zona.

wils
Guest
wils

Es kā bites klients, varu pateikt, manās lauku mājas pagalmā Bites zonas nav. Neviens netraucē cept brīvdienu vakaros šašliku.

as
Guest
as

Ko Tu dari, lai Tev zvanītu?

Man jau kādu pusgadu neviens nav zvanījis un kad pats uzmācos ar piedāvājumu pie viņiem migrēt, tad neko mazāku par pacmit EUR/mēn nepiedāvā:( Agrāk, kad zvanīja, labprāt izrunājos un 2x ieguvu labākus tarifus par lietotajiem, 1x nācās migrēt. Tas gan kā juridiskai, gan fiziskai personai ar vairākiem tālruņiem (piem sīču).
P.s. un kas ir ģimenes pieslēgums? Tas Amigo?

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

fiziskām personām vairs nezvana. vai nu juridiska persona, vai vnk uztur urbānās leģendas

KKTK
Guest
KKTK

Tāds žīds kā es, kas mēnesī tērēja no 400-600MB tagad varēs maksāt mazāk un būs vesels 1 GB. Pietam arī ārzemēs bez čakara. Super!

Artanis
Guest
Artanis

Nu malacis, ka tev sanāk tā iekļauties. Mūsdienās vispār jau viens telefona sistēmas apdeits vien pāris simtus MB sver…

x
Guest
x

labrīt, apdeitus jau laikam nav grūti izveikt wifi, tāpat kā gumijnieku mazgāšanai nevajag filtrētu un mīkstinātu ūdeni

Krotow
Guest
Krotow

Jā, vietās, kur WiFi ir pieejams.

x
Guest
x

aha, un tieši vietās, kur wifi nav, ir jāapdeito telefons…..es saprotu, ka ne visiem wifi ir mājās vai darbā, bet neviens kaut kripatu domājošs cilvēks tak nesāks apdeitu neuzlādējis bateriju un nebūdams drošs, ka pietiks ineta.

protams, es nerunāju par māksliniekiem, kuri zvilnot uz plosta upes vidū un laikojot-šerojot instagramā, pēkšņi ievēro msg “pieejama jauna versija” un nedomājot, nospiež “jā”, klausieties, man tūlīt būs jaunais androīds woohoo!

Krotow
Guest
Krotow

Elementāri. Dzīvojot laukos vai kaut vai Pierīgas “pļavās” WiFi neesamība apkārt ir normāla parādība. Ar WiFi te domāju rūtera pieslēgšanu kaut kādam fiksētā interneta variantam, nevis 3G/4G rūteri ar WiFi pieejas punktu.

x
Guest
x

reizi pa pāris mēnešiem jau tāpat gadās aizbraukt vismaz līdz rajona centram, ne? ne jau ka telefona apdeits ir tik degošs.

as
Guest
as

Klau, kāds nozares experts beidzot varētu pakomentēt tās Eiropas direktīvas attiecībā uz mobilajiem sakariem gan sarunām, gan internetam!!! Īsi un kodolīgi – kas un kad mainās un pēc kādiem principiem un vai tas ir saistoši visai EU??? Savādāk šķirstot kautvai mūsu pašu 3 operatoru piedāvājumus, es saprotu, ka EU direktīva uz katru attiecas pavisam savādāk!!! Bite pārcenojās uz augšu abonentmaksās un tagad redzu, ka EU sarunas ir iekļautas bez limita, EU internets ar limitu, atkarībā, kādu maksu izvēlies. It kā saprotami un vienkārši. Tele 2 vispār dala Baltiju, LV un nekas EU netiek klāt dots. Tātad būs revolucionārs jauns tarifs?… Read more »

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Sveiki! Zinu, ka vajadzētu, bet tur ir pilnīgi džungļi :| Pamēģināsim, bet nesolu kad tiksim ar to galā.

wils
Guest
wils

Ja vajag LMT tīklu, apskaties uz Amigo piedāvājumu. 3GB internets gan diez ko cenā neatpaliek no bezlimita.
Vēl no virtuālajiem operatoriem megatel sēž uz LMT, bet mājas lapa šiem nestrādā.