Mobilo sakaru ierīču un viedtālruņu ražotājs ZTE saņēmis brīdinājumu no ASV Tirdzniecības departamenta, ka ZTE tiks liegta sadarbība ar ASV ražotājiem, jo ZTE ir pārdevis Irānai vairākas mobilo sakaru tehnoloģijas. ASV ražotājiem eksporta aizliegums (sadarbība ar ZTE) stāsies spēkā jau rītdien.

ZTE ir Irānai pārdevis iekārtas, kuru detaļas ražo Microsoft, Dell un IBM. ZTE ir skaidri zinājis, ka nedrīkst pārdot Irānai neko, kas ražots ASV. ZTE bez ASV tehnoloģijām pavisam nepaliks, tomēr eksportētājiem būs jāsaņem ASV Tirdzniecības departamenta atļauja detaļu pārdošanai. Tiek ziņots, ka ASV Tirdzniecības departaments šobrīd ir jau atteicis vairākus lūgums eksportēt tehnoloģijas ZTE.

Protams, šāds aizliegums nodarīs skādi ASV ražotājiem, tomēr ZTE saņems pamatīgu triecienu par tirdzniecības lieguma ar Irānu pārkāpšanu. Viegli neklāsies arī ZTE viedtālruņiem ASV, jo tirgus ātri reaģē uz šādiem paziņojumiem par ražotāju sadarbību ar nevēlamiem pircējiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Y

Sviests, jo sankcijas pret Irānu taču atcēla dēļ atteikšanās no kodolprogrammas ( bet acīmredzot tas asiņainais niga būs pieteicis atkal)

Sifons Appeltofts

Pilnībā jau neatcēla! ASV lidmašīnas tāpat nevar tirgot, tāpēc Irāna pirks Airbusus no eiropas!
Kam labi, kam slikti! Vismaz Boingam ļoti slikti!