Mobilo sakaru ierīču un viedtālruņu ražotājs ZTE saņēmis brīdinājumu no ASV Tirdzniecības departamenta, ka ZTE tiks liegta sadarbība ar ASV ražotājiem, jo ZTE ir pārdevis Irānai vairākas mobilo sakaru tehnoloģijas. ASV ražotājiem eksporta aizliegums (sadarbība ar ZTE) stāsies spēkā jau rītdien.

ZTE ir Irānai pārdevis iekārtas, kuru detaļas ražo Microsoft, Dell un IBM. ZTE ir skaidri zinājis, ka nedrīkst pārdot Irānai neko, kas ražots ASV. ZTE bez ASV tehnoloģijām pavisam nepaliks, tomēr eksportētājiem būs jāsaņem ASV Tirdzniecības departamenta atļauja detaļu pārdošanai. Tiek ziņots, ka ASV Tirdzniecības departaments šobrīd ir jau atteicis vairākus lūgums eksportēt tehnoloģijas ZTE.

Protams, šāds aizliegums nodarīs skādi ASV ražotājiem, tomēr ZTE saņems pamatīgu triecienu par tirdzniecības lieguma ar Irānu pārkāpšanu. Viegli neklāsies arī ZTE viedtālruņiem ASV, jo tirgus ātri reaģē uz šādiem paziņojumiem par ražotāju sadarbību ar nevēlamiem pircējiem.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Sifons AppeltoftsY Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Y
Viesis
Y

Sviests, jo sankcijas pret Irānu taču atcēla dēļ atteikšanās no kodolprogrammas ( bet acīmredzot tas asiņainais niga būs pieteicis atkal)

Sifons Appeltofts
Viesis
Sifons Appeltofts

Pilnībā jau neatcēla! ASV lidmašīnas tāpat nevar tirgot, tāpēc Irāna pirks Airbusus no eiropas!
Kam labi, kam slikti! Vismaz Boingam ļoti slikti!