Web Analytics
More
  Reklāma

  “Samsung” prezentē jaunus viedpulksteņus – “Galaxy Watch5” un “Galaxy Watch5 Pro”

  Attēli: Samsung

  Jaunākie raksti

  Līdztekus salokāmajiem viedtālruņiem – “Galaxy Flip4” un “Galaxy Fold4”, kā arī bezvadu austiņām “Galaxy Buds2 Pro” “Samsung” jau šodien atrādīja arī jaunos pulksteņus. “Galaxy Watch5” un “Galaxy Watch5 Pro” ir uzņēmuma jaunākais sasniegums viedpulksteņu jomā, īpašu uzsvaru liekot uz ilgāku darbības laiku, ērtāku lietojamību un jaunām vēsmām lietotāju pieredzē.

  Tehniskais pārskats

  Šogad “Samsung” piedāvā izvēlēties starp parasto un Pro versiju, kas atšķiras gan parametru, gan funkciju klāstā.

  Reklāma

  “Galaxy Watch5” modelis tiek piedāvāts divos izmēros, kamēr Pro modelis – vienā izmērā, ko var ērti pielāgot rokai. “Galaxy Watch5” pieejams 40 mm versijā (39.3 x 40.4 x 9.8 mm) un sver 28.7 gramus. Tikmēr 44 mm versija (43.3 x 44.4 x 9.8 mm) sver 33.5 gramus. Savukārt “Galaxy Watch5 Pro” iegādājams 45 mm versijā (45.4 x 45.4 x 10.5 mm) un tas sver 46.5 gramus. 

  Runājot par izmantotajiem materiāliem, parastais modelis aprīkots ar alumīnija korpusu, kamēr Pro versija – ar titāna korpusu. Abām versijām displeji veidoti no safīra kristāla, kas ir par 60% izturīgāks nekā “Galaxy Watch4” pulksteņa ekrāns. Tāpat abas “Galaxy Watch5” versijas aprīkotas ar “Super AMOLED”, pilnkrāsu “Always On Display” funkciju. 

  Palīdzēs justies veselam, sportiskam un mundram

  Viedpulksteņi ir vienas no ierīcēm, kur inovācijas ienāk īpaši strauji. Tas vairs sen nav tikai palīgs pareiza laika uzzināšanai, bet sniedz daudz un dažādas iespējas sākot no paziņojumu saņemšanas līdz veselības mērījumiem un aktivitāšu uzskaites. Tieši veselība un iespēja lietotājam sniegt arvien padziļinātāku informāciju par savu ķermeni, ir tas, uz ko ražotāji fokusējas šobrīd. Šajā ziņā “Samsung” ik gadu piedāvā arvien jaunas veselības monitoringa iespējas, un kaut kas jauns šajā ziņā ienācis arī “Galaxy Watch5” pulksteņos.

  Gan parastajā, gan Pro versijā integrēts “BioActive” sensors, kas ļauj iegūt datus par  optisko sirdsdarbības ātrumu, sirds elektrisko aktivitāti, bioelektriskās pretestības analīzi. Ar šī sensora palīdzību nepilnu 30 sekunžu laikā lietotājs var iegūt padziļinātākus datus par sirdsdarbības ātrumu, skābekļa līmeni asinīs un stresa līmeni. Iespējams saņemt arī papildus datus par vispārējo sirds veselību, kontrolēt asinsspiedienu un veikt elektrokardiogrammas monitoringu. 

  Viedpulksteņos veselības uzraudzība vienmēr iet roku rokā ar fitnesa un fizisko aktivitāšu funkcijām. “Galaxy Watch5” pulksteņi sniedz plašas iespējas ne tikai aktivitāšu veikšanai, bet arī pēc treniņa, kas ir vienlīdz būtiski. Lietotāji, piemēram, varēs iegūt informāciju par vispārējo ķermeņa sastāvu – kopējo tauku procentu ķermenī, muskuļaudu, kaulu un ūdens procentuālo daudzumu, kopējo kaloriju daudzumu, kas ikdienā nepieciešams. Liela nozīme ir arī ieteikumiem. Piemēram, ņemot vērā izsvīstā ūdens daudzumu treniņa laikā, pulkstenis ieteiks vēlamo ūdens daudzumu, kas jāuzņem. 

  Taču, lai cilvēkam būtu gan laba vispārējā veselība, gan spēks veikt fiziskās aktivitātes, liela nozīme ir miega kvalitātātei. Šajā ziņā “Galaxy Watch5” pulksteņi analizē lietotāja miega ciklus un sniedz papildus informāciju par miega traucējumiem. Savukārt miega paradumus palīdzēs uzlabot “Sleep Coaching” programma. 

  Ko vēl iegūsi?

  Papildus tam lietotājiem būs pieejams balss asistenta atbalsts, “Google Maps” lietotne, kas darbosies neatkarīgi no savienojuma ar tālruni. Savukārt “One UI” programmatūra piedāvās uzlabotu rakstīšanas pieredzi, zvanu veikšanu un citas iespējas, kas jau kļuvušas par standartu viedpulkstenī. 

  Labas izmaiņas arī uzlādes segmentā. “Galaxy Watch5″ ir par 13% lielāks akumulators salīdzinājumā ar “Galaxy Watch4”. Īpaši steidzīgos priecēs ātrās uzlādes iespējas. 

  Ar ko unikāls ir “Galaxy Watch5 Pro”?

  Ja visas iepriekšminētās iespējas attiecas uz abiem jaunajiem “Samsung” pulksteņiem, var rasties jautājums, kāpēc iegādāties Pro versiju?

  “Samsung” norāda, ka “Galaxy Watch5 Pro” radīts tiem, kuriem patīk atrasties dabā – gan kaislīgiem riteņbraucējiem, gan pārgājienu cienītājiem. Pulkstenis būs gatavs dažādiem izaicinājumiem un šķēršļiem, ar ko sastapsies, jo aprīkots ar uzlabotu safīra kristāla ekrānu, kas ir izturīgs un neļausies tik viegli nobružāties. Savukārt titāna korpuss lieliski pildīs savu ekrāna aizsargāšanas misiju. Pie ekrāna viss neapstājas, jo katram labam pulkstenim vajadzīga arī kvalitatīva siksniņa. “Galaxy Watch5 Pro” aprīkots ar sporta tipa siksniņu, kas ir izturīga un pielāgojas plaukstas locītavai. 

  Vēl viena unikāla lieta, ko piedāvā “Galaxy Watch5 Pro” modelis, ir iebūvēts GPX faila formāts. Tas ietver kartes datus un to var lieti izmantot gan, dodoties pārgājienos, gan skrienot maratonā (iespējams, varētu izmantot arī Rimi Riga Marathon skrējēji) vai jebkur citur, kur karte nepieciešama. Taču, lai kartē visu laiku nebūtu jāskatās, tiek piedāvāti intuitīvi balss paziņojumi, kas informēs par virziena maiņu. 

  Cena un pieejamība

  Līdzīgi kā jaunie “Samsung” pulksteņi un bezvadu austiņas, arī “Galaxy Watch5” un “Galaxy Watch5 Pro” pieejami iepriekšpārdošanā no 10. augusta. Savukārt tirdzniecības vietās to varēs iegādāties no 26. augusta.

  “Galaxy Watch5” 40 mm versija būs pieejama grafīta, rozā/zelta un sudraba krāsā. 44 mm versiju varēs iegādāties grafīta, safīra vai sudraba krāsā. Pulksteņa “Bluetooth” versijas cena būs sākot no 299 eiro, savukārt LTE versija – no 349 eiro. 

  Runājot par “Galaxy Watch5 Pro”, tas būs pieejams melnā un pelēkā krāsā. Ierīces “Bluetooth” versija maksās sākot no 469 eiro, savukārt LTE versija – no 519 eiro. 

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  24 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Aksels
  11.08.2022 06:26

  Kā savienojamība ar Iphone? Atkal nekā?

  Garminhead
  11.08.2022 08:03

  Arī ar Huawei?

  Raimis
  14.08.2022 09:43

  4. pulksteni bez jebkādām problēmām ar hujaveju saslēdzu. Tāpēc nevaig melot,ka to nevarēs izdarīt.

  Raimis
  14.08.2022 14:12

  Nemelo un nedzes komentārus,var aī ar Huawei,man prasija 1 minuti lai saslēgtos.

  Ugis Gucs
  20.05.2023 20:47
  Reply to  Raimis

  Kāda programma ir lai var saslēgt huawei pro20 ar veidpuksteni watch5pro

  Kaspis
  11.08.2022 10:01

  Unikāla īpašība GPX atbalsts))))
  Pulkstenis sportam ar vienas dienas gps)))

  Tehnikas apskati noteikti nav meiteņu stiprā puse. Samsung pulksteņi bija, ir, un paliks fashion segments. Tajā viņi tik tiešām ir labi.

  Hlon
  12.08.2022 14:49
  Reply to  Kaspis

  Tas drīzāk ir pulkstenis visam ar sporta funkcijām – tāpēc līdzīgi kā Apple Watch arī baterija no tā cieš. Apskatam nav ne vainas.

  Čiekurs
  14.08.2022 19:07

  Cukurotais reklāmraksts klasisko ietekmeļu stilā par kuru Samsung ir nolocījis piķi. Brīnos, ka pie šiem rakstiem nav jākabina klāt #reklāma bļemba. Ceru drīz sakārtos, citādi var pārāk brīvi karināt makaronus uz ausīm.

  Kādreiz šitādu medu Kursora papus nelēja.
  Tapa raksts par jaunajiem gadžetiem, kur varēja arī uzzināt visu kā tiešām ir.
  Tagad pie īstajiem apskatiem arī būs jādomā, kurā brīdī sponsors ir pielicis roku.

  Kursors.lv
  14.08.2022 21:25
  Reply to  Čiekurs

  Pie raksta redzi atzīmi “REKLĀMA”? Tieši tā, es arī tādu atzīmi neredzu. Tātad, gaidām apskatus. Testa ierīces ienāksies jau nākamnedēļ.

  Čiekurs
  15.08.2022 08:17

  Es tieši par to arī runāju, ka vajag to atzīmi “REKLĀMA” pie šādiem rakstiem. Tās trūkums lasītājus var maldināt.
  Šis nav autora iztirzājums par ražotāja jauno izziņoto produktu. Šeit ir daudz mārketinga čerņas un ne miņas par ierīču trūkumiem “uz papīra”.
  Kur viss ir korekti? Parasti bija pie Apple izziņotās jaunās ābolu ražas reportāžas.

  Māris
  12.08.2022 22:33

  Ir ceturtais, nedēļu paspaidiju, visu atslēdzu un lietoju kā parastu pulksteni)))

  geksis
  13.08.2022 14:03

  man visu laiku interesē, kā viedie pulksteņi var palīdzēt uzlabot manus miega paradumus, ja man ir paradums gulēt bez liekā svara uz rokas.

  freelifelv
  14.08.2022 00:51
  Reply to  geksis

  Neesi mēģinājis ievest paradumu nerakstīt stulbus komentārus to ierīču apskatu sadaļā, kuras tevi neinteresē un nekad neizmantosi?
  Īsāk – nebūt stulbam?

  geksis
  14.08.2022 03:59
  Reply to  freelifelv

  Esmu mēģinājis, bet nesanāk.
  Kurā sadaļa man bija jāraksta manas pārdomas par viedpulksteņiem?
  Un kurš teica, ka man viņas neinteresē?

  Last edited 1 year ago by geksis
  Balu
  14.08.2022 20:30

  Hmm… LTE versija, kā to saprast. Minēts ka pulksteņa One UI 4.5 versija atbalsta 2 SIM. Tātad varu savienot gan ar darba telefonu un privāto? Un kā ar Bluetooth tad? Vai būs iespējams nēsāt savienotu ar telefonu pa BT, bet ja nepieciešams(telefons izlādējies vai kkur atstāts) pārslēgt pulksteni uz LTE un saņemt un veikt zvanus?

  Māris
  16.08.2022 19:02
  Reply to  Balu

  Nezinu cik citur prasa bet tele2 5e mēnesī, kāds teiks ka tās ir kapeikas, bet man nav tādas sajūtas kad tā funkcija tik dārgi maksātu uzturēšanā…

  Kartupelis3
  15.08.2022 07:30

  Ja iet runa par sportu.. vai ir atbalsts HR jostiņām??

  Anrijs
  03.09.2022 13:18

  varbūt beidzot šeit varēs noklausīties whatsapp audio ziņas :/

  Ugis
  20.05.2023 20:15

  Ar kādu programmu var savienot huawei pro20 ar veidpulksteni galaxy watch5 pro

  Reklāma