Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung piedāvā patērētājiem personalizēt sadzīves tehnikas ierīču dizainu un pielāgot funkcijas

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums Samsung Electronics Co., Ltd. ir paplašinājis Bespoke sadzīves tehnikas ierīču  konceptu, ļaujot patērētājiem pielāgot un personalizēt vēl plašāku ierīču klāstu. To dizainu paspilgtina izteiksmīgas, kombinējamas krāsas, kā arī materiāli un apdare, kurus var izvēlēties atbilstoši savai gaumei un mājokļa interjeram. Mākslīgā intelektā (AI) bāzētās inovācijas ļāvušas pilnveidot tehnoloģijas un attīstīt to funkcijas. Atsevišķām sadzīves tehnikas sastāvdaļām tiek piedāvāta pagarinātā garantija līdz 20 gadiem un ieviesti citi ilgtspējīgi risinājumi, palīdzot saudzēt dabas un finanšu resursus.

  Mākslīgā intelektā bāzētas inovācijas

  Jaunajam Samsung ierīču klāstam pievienojas Bespoke AI veļas mazgājamās mašīnas un veļas žāvētāji, kā arī Bespoke virtuves tehnikas ierīces – cepeškrāsnis, indukcijas plīts virsmas un trauku mazgājamās mašīnas. Ierīcēs integrētas dažādas inovatīvas funkcijas un mākslīgā intelekta risinājumi, kas atvieglos gan ēst gatavošanu, gan veļas mazgāšanu un žāvēšanu. Piemēram, cepeškrāsnī iestrādātās tehnoloģijas atpazīs produktu sastāvdaļas, optimizēs iestatījumus un ļaus pārraudzīt ēdiena gatavošanas procesu, lai novērstu, ka tas tiek pārcepts vai neatbilstoši pagatavots. Tāpat vienlaikus cepeškrāsnī būs iespējams pagatavot gan veselīgus, tvaicētus ēdienus, gan ceptus ēdienus.

  Reklāma

  Savukārt veļas mazgājamās mašīnas pielāgos iestatījumus, izvēloties veļas apjomam un netīrības pakāpei precīzi dozētu ūdens un mazgāšanas līdzekļa apjomu. Žāvējot drēbes, tiks monitorēts ūdens un mitruma apjoms, automātiski kontrolēts cikla laiks un temperatūra, lai neļautu apģērbam pārkarst. Uzlabotais mitruma sensors noteiks mitruma līmeņa izmaiņas, pielāgojot temperatūru un žāvēšanas ilgumu maksimālai efektivitātei. Apģērbu varēs izmazgāt un izžāvēt stundas laikā.

  “Bespoke koncepta ierīces izceļas ar personalizējamu dizainu, unikālām funkcijām un viedu savienojamību. Mājokļa interjeru laika gaitā atsvaidzināt būs pavisam vienkārši – jaunas ierīces iegādāties nevajadzēs. Atliks tikai nomainīt esošo ierīču dizainu. Papildu ērtībai vairākas ierīces var savienot SmartThings lietotnē. Tas ļaus tās attālināti vadīt, pārraudzīt to darbību un resursu patēriņu, kā arī saņemt noderīgus ieteikumus,” uzsver Samsung sadzīves tehnikas nodaļas vadītājs Baltijā  Andrejs Stepanovs.

  Ilgtspējīgs produktu dzīves cikls

  Samsung produktu dizaina pamatā jau ilgstoši ir bijusi apņemšanās veidot labāku un ilgtspējīgāku vidi. Bespoke koncepta ierīces nav izņēmums – tās izstrādātas un ražotas, lai būtu pēc iespējas efektīvākas, ekoloģiskākas un visā to dzīves ciklā ilgtspējīgas. Ražojot produktus, Samsung cenšas novērst augsnes piesārņojumu, samazinot rūpnīcās radīto atkritumu apjomu, tostarp stikla lauskas. Tāpat Samsung pārstrādā degvielā šķidros materiālus, piemēram, eļļas atkritumus un krāsu, lai tos izmantotu atkārtoti. Rūpniecisko atkritumu pārstrādes līmenis Samsung digitālo ierīču ražotnēs Korejā 2019. gadā sasniedza 93% un 2021. gadā pieauga līdz 98%. Uzņēmums apņēmies turpināt palielināt atkritumu pārstrādes līmeni.

  Ledusskapjos tiek izmantots moderns digitālā invertora kompresors, savukārt veļas mazgājamo mašīnu darbību uzlabo AI Ecobubble tehnoloģija. Tas ļāvis laikā no 2000. gada līdz 2020. gadam samazināt Samsung ledusskapju (ar saldētavu apakšā) enerģijas patēriņu par 67%, bet frontālās ielādes veļas mazgājamajām mašīnām no 2011. līdz 2020. gadam – par 53%. Ierīču energoefektivitāti apliecina saņemtie Energy Star sertifikāti, ļaujot Samsung ierīču lietotājiem samazināt gan elektroenerģijas izmaksas, gan siltumnīcefekta gāzu emisiju apjomu.

  Sadzīves tehnikas sastāvdaļām – 20 gadu garantija

  Visā ilgtspējas procesā neatsverama nozīme ir sadzīves tehnikas utilizācijai. Samsung produkti izstrādāti tā, lai tie būtu pielāgojami, izturīgi un efektīvi, pagarinot produktu dzīves ciklu un vienlaikus samazinot atkritumu apjomu to izstrādes un dzīves cikla laikā. Šīs darbības atspoguļo Samsung centienus, veidot ilgtspējīgāku nākotni. Lai nodrošinātu ilgāku ierīču kalpošanas laiku, Samsung no jūlija sāks piedāvāt savu ražoto iekārtu galvenajām komponentēm 20 gadu garantiju, kas ir ilgākā uzņēmuma piedāvātā garantija Eiropā un ASV. Garantija būs attiecināma, piemēram, uz digitālajiem invertora motoriem un digitālajiem invertora kompresoriem, kas paredzēti pielāgotiem produktiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  29.06.2022 08:34

  Samsung varēja piedāvāt vieglāk remontējamas elektroplates. Nesen noklājās vešene, jo izgāja no ierindas galvenā plate. Bet tā plate ir salieta visa ar epoksīdu tā, ka elektroniķim darbs ar to plati ir īsts izaicinājums. Un ko dod 20 gadu garantija invertoram, ja jauna plate maksā tik pat cik jauna vešene? Karoč, kārtējais mārketinga bla bla bla par zaļumu un draudzīgumu videi vārdos un praksē paliks kā ir – pēc 2 gadi pērc jaunu vešeni un veco met misenē ar ejošu motoru un neejošām smadzenēm.

  Biteme
  29.06.2022 09:47
  Reply to  Skābene

  Nebūtu ielieta – pēc pāris gadiem atviebtos dēļ mitruma radītajām sekām, jo cilvēki mēdz turēt vešeni visnepiemērotākajā vietā – vannas istabā.
  Ko dod invertora garantija, ko apliecina liela un labi saskatāma uzlīme, tu pats zini – tantiņas pavelkas uz domu ka “tas ir uz mūžu” un pērk nost)

  Reklāma