Lenovo ThinkPad sērijas klēpjdatori ir pazīstami ar savu fantastisko tastatūru. Labi, nebūsim tik kategoriski – fantastiskā tastatūra ir dārgajos Lenovo ThinkPad modeļos, lētajos tā izskatās līdzīgi, bet darbojas švakāk.

Lenovo izziņoja ThinkPad TrackPoint II Keyboard jau CES 2020 norises laikā, bet šobrīd tastatūra nonāk veikalos. ThinkPad TrackPoint II Keyboard nodrošinās visas tās pašas rakstīšanas īpašības jebkuram citam datoram, ne tikai ThinkPad klēpjdatoriem. ThinkPad TrackPoint II Keyboard tastatūra izmantos Bluetooth vai Wireless Nano USB savienojumu, ThinkPad TrackPoint II Keyboard varēsi pievienot Windows datoriem un Android viedierīcēm.

Lenovo uzsver, ka ar vienu uzlādi ThinkPad TrackPoint II Keyboard darbosies līdz diviem mēnešiem, kā arī uzlāde ar USB Type-C vadu aizņems tikai 15 minūtes. ThinkPad TrackPoint II Keyboar cena nav zema – tastatūra maksā 99 dolārus, pie mums tā noteikti maksā ap 110 eiro. Varbūt pat vairāk. Pirmās paaudzes tastatūra maksā 70 eiro.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

par tādu cenu nav apgaismojuma. tad jau Logitech K800 sit pušu pēc visiem parametriem ērtības ziņā.

Aldis

Lai gan ThinkPad klaviatūra ir forša, tomēr par šādu naudu, manuprāt, var nopirkt arī labāku (mehānisko) klaviatūru. Kaut vai HyperX Alloy FPS Pro, kuru testēja Kristaps Skutelis.

Kristaps Skutelis

Nu.. Rakstīt vieglāk ir uz plakanākas tastatūras un ja pierodi, tad Lenovo ThinkPad tastatūra ir ļoti ērta. Lai arī es pa vakariem lietoju HyperX Alloy FPS Pro, tāpat tecinu siekalu uz šo ThinkPad produktu, jo tas ir klusāks (mājiniekiem mazāk traucēšu) un ļauj likvidēt kārtējo vadu. Peli jau nomainīju uz bezvadu modeli. Cena gan ir augsta, piekrītu.

Usinss

Vēl viens brain wash ar mehānisko tastatūru… Mārketings labi strādā.

/o\

Nu nez, kompaktā klaviere par eur20, nu 30 ir OK. Par 99, pat ar lenovo klitoru – baigi jāpierunā sevi, lai pavilktos uz tādu. Varbūt kādam, kas mazā dzīvoklī strādā, kad pārējie jau guļ? Laptopā ir un lietoju, bet nav tā ka Lenovo klaviere ļoti aizgrābj, nu ir un strādā. Tiešām, varbūt megatekstu drukātāji novērtē pa īstam tos labumus.

Kristaps Skutelis

Centīsimies dabūt uz testu un tad redzēs, kas tur labs sanācis.

Osvalds

Vai ir kaut kur ir salīdzinājums starp paaudzēm?

janis

un cik ilgi ietu baterejas tai klavatūrai, ja būtu apgaismojums?

digitalk

Logitech K800, kas ir vienīgā man zināmā sakarīgā bezvadu klaviere ar apgaismojumu, vidēji iet nedēļu. te jāņem vērā, ka K800 ir gaismas un tuvuma sensori, t.i., apgaismojuma spilgtums būs atkarīgs no apgaismojuma telpā un ieslēdzas tikai pietuvinot rokas.

tā kā arī Lenovo muļķi nesēž, gan jau dabūtu kaut ko līdzīgu.

Run Lola Run

Man K800 ir pie TV pievienota, lietoju dienā vidēji 5 minūtes. Lādēju tik reti, ka grūti precīzi pateikt, pēc sajūtām, ne biežāk kā 3-4 mēnešos reizi, varbūt pat retāk.