Web Analytics
More
  Reklāma

  Lenovo atsauc ārējo akumulatoru, kuram ir potenciāls aizdegties

  Jaunākie raksti

  Lenovo paziņojis, ka atsauc noteiktu partiju ārējo akumulatoru, kas aprīkoti ar USB-C pieslēgvietu un paredzēti portatīvo datoru uzlādei.

  Atsaukums attiecas uz tiem akumulatoriem, kuri ražoti no 2022. gada janvāra līdz jūnija, un to partijas numurs ir 40ALLG2WWW. Šīm baterijām ir ļoti liels risks aizdegties, tāpēc ka ir problēmas ar skrūvēm, kas var viegli atskrūvēties. Šādā gadījumā veidojas īssavienojums, kas veicina akumulatora aizdegšanos.

  Modeļi, kas ir ražoti pirms vai pēc šī perioda, nav pakļauti aizdegšanās riskam. Lenovo esošajiem klientiem nomainīs ārējo akumulatoru, kad tiks aizpildīts speciālais pieteikums. Pārdoto bateriju skaits gan nav pārāk liels, un tie ir nepilni trīs tūkstoši ASV tirgū. Precīza informācija par Eiropu gan nav zināma, bet ir vērts pārbaudīt savas iekārtas partijas numuru.

  Diezgan loģisks jautājums būtu par šādu bateriju utilizāciju, un plašāka informācija gan par to nav, bet tādas noteikti nevajadzētu mest atkritumu urnā vai pārvadāt vidē, kurā tās varētu ļoti kratīties.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Trx450
  27.11.2023 10:23

  Saules paneļu parkiem derē kur uzkrāt saražoto enerģiju

  Biteme
  27.11.2023 10:41

  Kāds pažēloja zilo skrūvju zapti, kas kardināli nepieļautu atskrūvēšanos ja reiz skrūves/atsperšaibas bija piemeklētas nepareizās.

  Reklāma