No šodienas Latvijā tirdzniecībā pieejami jaunākie un jaudīgākie Samsung viedtālruņi – Galaxy Note10 un Note10+. Galaxy viedtālruņu sērija izceļas ar funkcionālo S Pen irbuli, īpaši ietilpīgu akumulatoru, iespēju viedtālrunī profesionāli apstrādāt videomateriālus un izturīgu ekrānu, kura kvalitāte saņēmusi visaugstāko novērtējumu A+.

“Iepriekšpasūtīšanas dati apstiprina jaudīgās Galaxy Note sērijas augošo popularitāti. Redzam, ka cilvēki izvēlas lielāka izmēra viedtālruņus – 92 % no pasūtītajiem modeļiem Baltijā ir Galaxy Note10+. Jūtami palielinājies pieprasījums arī pēc viedtālruņu modeļiem ar lielāku atmiņas apjomu – 24 % pircēju ir izvēlējušies viedtālruni ar 512 GB atmiņu. Interesanti, ka mainījušies krāsu izvēles paradumi – ja iepriekš pārliecinoši lielākā daļa pircēju deva priekšroku melnas krāsas viedtālruņiem, tad Galaxy Note10 gadījumā populārākā krāsa ir “Mirdzošā blāzma” – to izvēlējušies 60 %,” stāsta Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs Māris Ķikāns.

“Telefons bez ierunām palīdz tikt galā ar visiem maniem neskaitāmajiem ikdienas darbiem. Displejs ir liels, kameras ļauj uzņemt kvalitatīvus foto un video, jaudas pietiek atliku likām un ar irbuli ir vienkārši veikt piezīmes. Kā nozīmīgu vērtēju arī Samsung sadarbību ar Microsoft, kas atvieglo telefona savienošanu ar Windows datoriem. Samsung Galaxy Note10+ joprojām patur produktivitātes karaļa kroni!” savu vērtējumu pauž Kursors.lv galvenais redaktors Kristaps Skutelis.

“Lielisks palīgs ikdienā ir S Pen irbulis, kas palīdz gan fotogrāfiju uzņemšanā, gan dokumentu sagatavošanā. Piemēram, ja vēlos nofotografēties, bet tuvumā nav neviena, kam palūgt palīdzību, tad varu tikt galā pašas spēkiem – novietoju telefonu, nostājos kadrā, tad ar S Pen irbuli notveru vēlamo skatu no īstā leņķa, un lieliska bilde gatava! Esot skrējienā, parasti blakus nav iespējas izdrukāt un parakstīt dokumentus, bet ar irbuli varu tos parakstīt digitāli. Ļoti svarīga ir arī Galaxy Note10 akumulatora ietilpība – varu aktīvi ar to strādāt visu dienu bez uzlādes nepieciešamības,” pirmos iespaidus par jauno ierīci atklāj skaistuma un dzīvesstila blogere, stiliste, Latvijas blogeru un influenceru asociācijas dibinātāja Maija Armaņeva.

Galaxy Note10 un Note10+ pieejami Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos, lielākajos elektropreču tirdzniecības centros un veikalos, Samsung veikalos un tiešsaistē. Iegādājoties Galaxy Note10 sērijas viedtālruni, ir iespēja saņemt privilēģijas lidostā un 900 PINS punktus.

Reklāma

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Jānis SbanansgeksisKristaps SkutelisDatiņš Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
m!!
Viesis
m!!

Crap, kad bus Gillete ar 10 asmenjiem?

trel
Viesis
trel

Kur 5G versija?

Datiņš
Viesis
Datiņš

Kāds 5G? Pagaidi vēl pāris gadus lai var izvietot torņus ik pēc pārdesmit metriem un tad varēs runāt.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Latvijā Samsung pagaidām to nepiedāvā. Nav jau īsti tīkla.

geksis
Viesis
geksis

Kā nav? tele2 klients no Rīgas var, izmantojot 5g, sazināties ar lmt klientu no Liepājas :D

banans
Viesis
banans

Un abi kartupeļi stāv uz vietas piesaistīti pie tā viena tornīša, gluži kā 2000šajos gados un mājas telefona. Toties abi watsapā sūta savu sievu kailfoto, zibenīgi ātri! :D Nesmīdini…

Normālās valstīs ar 5G apvij kādu kvartālu ar 10-20 torņiem/nodiem un operators reklamē, ka ‘šeit’ var lietot 5G… Latvānijā uzslien vienu torni un publiski reklāmās dižojas, ka ir ‘pirmie’ Latvijā palaiduši tīklu!!!!! Kaut to nevarētu saukt par tīklu. Nez cik reāli būtu iesūdzēt tiesā par maldināšanu?

Jānis S
Member
Jānis S

Neaizmirsi noslaucīt dibenu ar to pašu latvāni, kad beidzi te d….?