Reklāma

ASUS ROG Huracan G21: kompakts dators spēļu entuziastiem

Jaunākie raksti

“General Motors” rekomendē “Chevy Bolt” elektroauto novietot 15 metru attālumā no citām mašīnām

"General Motors" koncerna paspārnē esošā "Chevrolet" zīmola elektroauto "Bolt" mediju virsrakstos pēdējā laikā nonācis ne to labāko iemeslu dēļ...

Latviešu radītais e-velo amfībija–kemperis “Z-TRITON” piesaista 150 000 eiro un dosies sevi parādīt Eiropai

Nevarētu teikt, ka latvietim trūkst inovatīva un radoša domāšana. Patiesībā inovācijas un unikāli risinājumi atrodami itin bieži. Viens no...

Nodarbinātības valsts aģentūra darba meklētājiem un nodarbinātajiem apmaksās tiešsaistes apmācības

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsākusi jaunu mācību pilotprojektu "Nākotnes prasmju iniciatīva". Tā ir iespēja gan darba meklētājiem, gan nodarbinātajiem...

Fitbit jaunā viedpulksteņu iespēja cīnīsies pret krākšanu

Google paspārnē esošais Fitbit uzsācis cīņu pret mūžam svarīgo tēmu - krākšanu. Protams, tas jau nebūtu Fitbit, ja viss...

Dizaina veidošanas serviss Canva sasniedz 40 miljardu dolāru vērtību

Uzņēmums un digitālais serviss Canva piesaistījis jaunas 200 miljonu dolāru lielas investīcijas, tādējādi sasniedzot 40 miljardu dolāru vērtību, kas...

ASUS ar ROG Huracan G21 cenšas nojaukt barjeru starp spēļu konsolēm un galddatoriem. Tiek minēts, ka ASUS ROG Huracan G21 izmēri atgādina PlayStation 3 pirms tas saņēma Slim versiju. Bet ASUS ROG Huracan G21 neizmanto klēpjdatoru komponentes, tātad dators var būt gana jaudīgs.

ASUS ROG Huracan G21 saņēmis pat atveramu Smart Cover vāciņu, ko vari turēt vaļā spēlēšanas laikā, lai dators labāk dzesētos. ASUS apgalvo, ka arī bez šādas papildus dzeses ROG Huracan G21 būs gana vēss. ASUS Aegis III programmatūra ļauj datoru virstaktēt.

Testos parādīts, ka ASUS ROG Huracan G21 spēj nodrošināt aptuveni 102 FPS Crysis 3 spēlē ar 1920 x 1080 izšķirtspēju un Very High grafisko noformējumu, Doom var spēlēt ar 130 FPS Ultra iestatījumos.

Tehniskā specifikācija

  • Procesors: Intel Core i7-8700 (3.2GHz)
  • Video karte: Nvidia GeForce GTX 1070 8GB GDDR5
  • RAM: 16GB
  • Atmiņa: 256GB SSD + 2TB 7200rpm HDD
  • Savienojumi priekšā: 2 x USB 3.1 Gen 2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen 1 Type-C port
  • Savienojumi aizmugurē: 4 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB 3.1 Gen 2 Type-A, 2 x HDMI, 2 x DisplayPort, DVI, Ethernet, S/PDIF
Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

>Smart Cover vāciņu, ko vari turēt vaļā spēlēšanas laikā, lai dators labāk dzesētos

smartam būtu pašam jāatveras, kad kļūst par karstu)

Kāpēc nav cena? Tā taču visu izšķir? Ne jau PS3 līmenī? :)

Vāciņš, ko paver, lai labāk dzesētos, gan oriģināli – nebiju par tādu iepriekš dzirdējis..Nākamais solis – automātiski paveras vaļā kaut kas? Vai tomēr vienkāršāk uzlikt vēl vienu korpusa ventilatoru? Interesanti kāds attiecīgi ir troksnis. Mana ar pārkarst, pagaidām arī turu vienu sānu vaļā, bet galīgi neesmu sajūsmā par šādu risinājumu..
Vēl nedaudz mulsina, ka tur ir tā turbo karte.. tur tak viss siltums jau tāpat pamatā tiek pa kartes sānu pa taisno no korpusa pūsts ārā.. tad šis no procesora tā drausmīgi pārkarst?

Cenas nav tāpec, ka komponentes var būt dažādas, GPU var būt gan 1060, gan 1080, SSD varbut gan 128 gan 512. No tā arī cenas mainās. Konkrētais modelis gan jau ka vismaz 1.5 K ietu.

te tak konkrēta specene uzrakstīta.. ja līdz 1.5k iekļautos, laikam jau varētu saukt vēl par puslīdz labu variantu, bet vai tā tiešām ir?

“vāciņu, ko vari turēt vaļā spēlēšanas laikā, lai dators labāk dzesētos” profesionāli izstrādātā korpusā, kurā dzesēšanas sistēma ir izvietota pareizi, visas komponentes būtu jādzesē labāk tieši aizvērtā stāvokli. Kurš Doom ir domāts? 2016. gada vai 1993. gada? Pat ja domāta 2016.gada spēle, tad tā diez vai būs labākais piemērs, ko pieminēt. (DOOM Recommended Requirements – CPU: Intel Core i7-3770 or better / AMD FX-8350 or better, RAM: 8 GB, VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) or better / AMD Radeon R9 290 (4GB) or better) Par 2013. gada Crysis 3 vispār nerunāsim (Crysis 3 Recommended Requirements – CPU: Quad… Read more »

Reklāma
Reklāma
Reklāma