Iepriekš baumas norādīja, ka Ķīnas viedtālruņu ražotājs Vivo varētu kļūt par pirmo ražotāju pasaulē, kas savā produkcijā izmanto Synaptics optisku pirkstu nospiedumu nolasītāju tehnoloģiju zem ekrāna aizsargstikla vai kādu citu tehnoloģiju, kas darbojas pēc tā paša principa.

Jaunākā informācija liecina, ka Vivo tik tiešām gatavojas 28. jūnijā izziņot viedtālruni pasākumā ar nosaukumu “Unlock the future”, turklāt vizuālais noformējums norāda uz pirkstu nospiedumu nolasītāja tehnoloģiju.

Baumu līmenī gan Apple, gan arī Samsung izskatīja iespēju izvietot pirkstu nospiedumu nolasītāju zem ekrāna aizsargstikla. Samsung esot šo tehnoloģiju atzinis par negatavu, un tā nenonāks Samsung Galaxy Note8 viedtālrunī. Baumas par Synaptics optisku pirkstu nospiedumu nolasītāju norāda, ka tas ne pārāk labi sadarbojas ar viedtālruņu ekrāniem, nedaudz kropļojot krāsas un ekrāna spilgtumu.

Synaptics 2016. gada nogalē izziņoja optisku pirkstu nospiedumu nolasītāju, kas atradīsies zem viedtālruņa aizsargstikla, neaizņemot lieku vietu korpusā. Synaptics pirkstu nospiedumu nolasītājs strādās caur 1 mm biezu aizsargstiklu. Piemēram, Gorilla Glass tehnoloģijas atļauj ražot 0.2 līdz 2 mm biezus aizsargstiklus.

Reklāma

7
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ViesisLOOKKrotowxKārlis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
x
Viesis
x

nez, pirkstu arī vajadzēs jaunā tipa vai derēs arī vecie (retorisks jaut.)

Krotow
Viesis
Krotow

Derēs tikai galā pa vidu iešķelti.

Kārlis
Viesis
Kārlis

Nez kā sensors uzvedīsies, kad starp to un pirkstu būs ne tikai gorilla glass, bet vēl lietotāja pielipināts aizsargstikliņš.

x
Viesis
x

da labi, apķērīgie stikliņu ražotāji tos piegriezīs tā, ka sensoram pa virsu tas nebūs

LOOK
Viesis
LOOK

Ir stikli kuri paredzēti līmēt priekšā kameras actiņai, un viss darbojas bez redzamām problēmām.

Krotow
Viesis
Krotow

Nu labi, tagad telefonam izšļūkot no kabatas uz asfalta, nebūs zirneklis pa vidu, taču būs nesmukas apdauzītas malas un švīkas ekrānā. Varam paredzēt stikla pulēšanas instrukciju internetā popularitātes pieaugumu :)

Viesis
Viesis
Viesis

Interesanta ideja – diez kā varēs tikt klāt saviem datiem, ja iedauzīs / ieskrāpēs ekrānu un vairs nestrādās pirkstu nospiedumu nolasītājs?