Web Analytics
More
  Reklāma

  “TikTok” būs vairāk reklāmu

  Jaunākie raksti

  Viena lieta, kas ir skaidra kā diena – reklāmas būs, un to kļūs tikai vairāk. Ja arī tās kaut kur vēl nav, noteikti tiks izdomāts kāds veids, kur un kā tās iespiest un lielākā vai mazākā mērā piespiest lietotāju tās skatīties. Viena no lietotnēm, kur drīzumā reklāmas redzēsim vairāk, ir “TikTok“, kas izdomājis, ka ideāla vieta šādam saturam ir meklēšanas sadaļa.

  “TikTok” informējis, ka drīzumā meklēšanas rezultātos, neatkarīgi, ko meklē, parādīsies reklāmas. Tiesa, norādīts, ka tās vismaz būs atbilstošas meklētajam un tiks marķētas kā sponsorēts saturs. Nav izslēgts, ka lietotājs redzēs arī tādas reklāmas, kas atbilst iepriekš skatītam, meklētam saturam, interesēm u.c. aktivitātēm lietotnē.

  Atzīmēts, ka, noklišķinot uz sponsorētā satura, meklēšana netiks pārtraukta un lietotājs varēs turpināt ritināt meklēšanas rezultātus. Domājams, ka no reklāmdevēju puses būs liela interese, jo šī iespēja automātiski tiek iespējota jau esošajiem “TikTok” reklāmdevējiem. Šeit jāpiezīmē, ka reklāmas jau kādu laiku tiek rādītas “TikTok” parastajā plūsmā starp videoklipiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  25.08.2023 19:09

  Tas pa īstam varētu satraukt tikai Rosļikovu. Un tos, kuri to visu sviestu skatās.

  Reklāma