Web Analytics
More
  Reklāma

  “TikTok” iesūdz tiesā ASV valdību, lai apturētu lietotnes aizliegumu

  Jaunākie raksti

  Aprīļa beigās ASV prezidents Džo Baidens parakstīja likumprojektu, kas paredz “TikTok” aizliegumu ASV, ja tā mātesuzņēmums “ByteDance” to nepārdos tuvāko 12 mēnešu laikā. “ByteDance” pēc tam uzsvēra, ka netaisās pārdot “TikTok” un vajadzības gadījumā pametīs ASV tirgu. Nupat “TikTok” oficiāli apstrīdējis šo likumu un iesūdzējis tiesā ASV valdību.

  “ByteDance” jau ilgu laiku ir apgalvojis, ka mēģinājumi piespiest pārdot vai aizliegt “TikTok” ir antikonstitucionāli, tāpēc paziņoja par tiesas prāvu pret federālo valdību. Tiesas prāvā “TikTok” apgalvo, ka tā biznesa nodalīšana no “ByteDance” “vienkārši nav iespējama – ne komerciāli, ne tehnoloģiski, ne juridiski”.

  ReklāmaAdvertisement

  Tāpat “TikTok” uzsver, ka aizliegums ASV nebūtu iespējams, jo tas liktu uzņēmumam pārvietot “miljoniem programmatūras koda rindu” no “ByteDance” jaunam īpašniekam. “TikTok” arī apgalvo, ka aizliegums padarītu tās lietotnes ASV versiju par “salu”, kas amerikāņiem sniedz “atdalītu pieredzi” no pārējiem lietotājiem, vienlaikus graujot kompānijas uzņēmējdarbību.

  Jāpiezīmē, ka “TikTok” vienreiz jau gandrīz tika aizliegts ASV, kas notika laikā, kad vadības grožus turēja Donalds Tramps. Toreiz uzņēmums apsvēra nodalīt savu darbību ASV, sadarbojoties ar tādiem amerikāņu uzņēmumiem kā “Walmart”, “Microsoft” un “Oracle”. Tiesa, šie darījumi nekad tā arī nav tikuši noslēgti.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Trx450
  08.05.2024 08:52

  Nu kas vsonas tiktok. Tur viss ok

  Skābene
  08.05.2024 11:22

  Amerikā ir diezgan populāri aizliegt visu, ar ko nevar konkurēt! Piemēram, Audi tika nobanots Trans AM sacensībās, jo bija pārāk ātrs un pārāk labs ! :)
  Tādu piemēru ir daudz un pat amerikāņi neslēpj, ka galvenais iemesls banošanai ir pārāk labie rezultāti ar kuriem grūti sacensties.

  Reklāma