Web Analytics
More
  Reklāma

  Dienu pirms “Google I/O” konferences “OpenAI” prezentēs savus mākslīgā intelekta jaunumus

  Jaunākie raksti

  Kompānija “Google” nākošo nedēļu cer iesākt jaudīgi – ar savu gada lielāko notikumu, ikgadējo izstrādātāju konferenci “I/O”, kas norisināsies 14. maijā. Taču šo pasākumu varētu aizēnot iepriekšējā dienā notiekošā “OpenAI” prezentācija. Tās laikā uzņēmums prezentēs savu jau esošo produktu – “GPT4” un “ChatGPT” – jaunumus un kaut ko vēl, kas pagaidām tiek paturēts noslēpumā.

  Iepriekš ziņots, ka “OpenAI” pirmdien, 13. maijā, iepazīstinās ar “Google Search” konkurentu – mākslīgā intelekta (MI) meklētājprogrammu. Taču “OpenAI” izpilddirektors Sems Altmens vietnē “X” informējis, ka uzņēmums neprezentēs ne jaunāko MI modeļu versiju “GPT5”, ne meklētājprogrammu. Taču viņš piebilst, ka komanda smagi strādā pie jauniem risinājumiem, par ko cilvēki būs sajūsmā, un tā ir maģija.

  Reklāma

  Paredzēts, ka “OpenAI” jaunumu prezentācija notiks 13. maijā, 10 no rīta pēc vietējā laika jeb ap 22 pēc Latvijas laika. Par šī pasākuma norisi, visticamāk, lielā sajūsmā nav “Google”, kuras gada lielākais pasākums “I/O” notiks dienu vēlāk. Tā ietvaros uzņēmums plāno izziņot virkni svarīgu jaunumu MI jomā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma