Spotify atsācis vajāt ģimenes maksas plāna izmantotājus, kuri šo plānu dala ar draugiem, nevis ģimeni. Spotify pieprasa, lai galvenā konta lietotājs norādītu savu adresi, tas pats jādara arī saistītajiem ģimenes konta lietotājiem. Atrašanās vietu nāksies pierādīt ar Google Maps starpniecību.

Pirms aptuveni diviem gadiem Spotify jau mēģināja līdzīgā veidā medīt ģimenes plāna lietotājus, kas izmantoja samazināto cenu, lai draugu starpā izmantotu šo plānu. Tad Spotify pieprasīja lietotāju GPS datus, kas radīja šaubas par saņemto datu izmantošanu un lietotāju privātumu.

Spotify Premium ģimenes plāna nosacījumos rakstīts, ka to savā starpā var dalīt līdz sešiem lietotājiem, ja vien tie ir ģimenes locekļi, kuri dzīvo vienā adresē. Spotify patur tiesības ik pa laikam pieprasīt atkārtoti apliecināt savu dzīves vietu. Tiek uzskatīts, ka Spotify nevar pārāk stingri ievērot šo nosacījumu, jo Spotify konta slēgšana, visticamāk, maksājošos klientus aizbaidītu uz Tidal, Apple Music un citiem straumēšanas servisiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Normāla Latvijas ģimene,- Tētis un Mamma Liepājā, Meita studē Dānijā, bet Dēls Rīgā.
Tātad atbilst viltus ģimenes pazīmēm! :D

digitalk

tu aizmirsi ievērot noteikumu «kas dzīvo vienā mājsaimniecībā».

Skābene

Nu bet ja tētis un mamma uztur mājsaimniecību un abus studentus, kas deklarēti pie Tēta un mammas, un maksā arī par Spotify, Netflix, Amazon Prime, Shortcut, Helio, un Lmt atvērto līgumh?

digitalk

kāda tam nozīme? lasi pakalpojuma noteikumus pirms piekrist izmantot pakalpojumu. starp citu par Helio ir jāmaksā par katru adresi un katru dekoderi atsevišķi. Steam arī ir pakalpojums Family share, kur iespējams padalīties ar savu spēļu bibliotēku ar ģimeni/draugu, tikai spēlēt no šārētās bibliotēkas vari tikai, ja īpašnieks pats tai brīdī nespēlē.

DMG

Tas ģimenes plāns vienmēr licies tāds pastulbs.Un kas ja brīvdienās aizbrauc uz Liepāju? Nākas palikt bez mūzikas, jo nevari pierādīt, ka pārējā laikā dzīvo Rīgā? Fakts, ka nepārtraukti ir kaut kas jāpierāda jau padara šo pakalpojumu nepievilcīgu.

Dototo

Štrunts par plānu … trakākais, ka audio kvalitāte ir sūdīga pat maksas variantā 256kbit/s, par to bezmaksas miskasti 128kbit/s vispār var nerunāt :D
Mūsdienās jau vajadzētu Hi-Res Audio 24-bits 96kHz, kā to spēj piedāvāt Tidal,
bet ja maksājot pat līdz CD 44.1 kHz /16 bit kvaltātei ir neiespējami aizsniegties, tad kādiem pamuļķiem tas var interesēt – laikam jau pumpainiem tīņiem ar tukšām kabatām.

Kristaps Skutelis

Ko tieši un ar kādu aparatūru klausies, ja tev pietrūkst kvalitātes Spotify?

Reinis Rozitis

Premium augstākais, manuprāt, šobrīd ir 320kbit/s, bet ņemot vērā https://www.theverge.com/2019/9/17/20869526/amazon-music-hd-lossless-flac-tier-spotify-apple … domāju, ka Spotifajam nekas cits neatliks kādā brīdī arī piedāvāt lossless variantu (vēsturiski viņi kaut kad kaut ko jau testēja)..

Konkurence ir laba lieta (gala lietotājam).

Janis

pirms gadiem 3 biju izdalījis vietas savā ģimenenē kolēģiem… nekādu problēmu nebija

[88]

Nekas nav labāks par taustāmām lietām – CD vai Vinila LP.
Klausies, kur gribi un cik gribi :) kad paliek lieki var pārdot ;)
Visi šie tīkla servisi ir kā narkotiku dīleri, no sākuma iedod par brīvu (muļķīši uzķeras) un tad pamazām sāk slaukt :D

Kristaps Skutelis

Mhm, stāv man pagrabā kaste ar kādām 100 platēm, kuru tur noliku, kad pirms ~5 gadiem pārvācos uz tagadējo mitekli. Spotify klausos gandrīz katru dienu, jo mani interesējošā mūzika ir pieejama 24/7 un daudzās ierīcēs.

[88]

Skaidrs,
parasti mūziku klausās ar labu HiFi (HiEnd) stereosistēmu, bet ne uz ierīcēm> tipa telefoni&CO pat ļoti labas ausis nelīdzēs, bet tādas domāju ir labi ja 3% no visiem Spotify jūsmiņiem :D

Artis

Jā. Es arī vinilu klausos kur gribu. Braucu tramvajā, automašīnā, sēžu kafenē, skrienu krosiņu… vinils vienmēr pa rokai.

KasparsB

Nez.. joprojām lietoju bezmaksas versiju un nav radusies vēlme pirkt.. reklāmas netraucē, izmantoju tikai mājās.. datorā un iekš tv.

t830x

Novelc torrenta piebliez telefonu pilnu jo tagad iekšeja atmiņa ļauj + ārejā un klausies lidz nelabumam.

Asais

Var jau nopirkt mīļāko muūziķu cd un noknvertēt, iemet telefonā un klausies, bet pirkt mp3 failus gan natbalstu, tikai taustāmu nesēju