Computex 2019 norises laikā HP izziņojis koka izmantošanu divās klēpjdatoru sērijās. Pie koka apdares tiks Envy un x360 sēriju klēpjdatori. HP Envy sērija būs pirmā nopērkama ar dabīgu koka apdari. Koks būs tikai vietās, kur klēpjdatoru skar plaukstas rakstīšanas laikā, turklāt koks būs pieejams vairākos toņos, kas tiks pieskaņoti pārējai datora korpusa krāsai.

HP grasās izmantot bērzu gaišākos tonējumos un riekstkoku tumšajiem toņiem. Arī Microsoft Precision Touchpad būs atbilstoši noformēts, lai neizlēktu no kopējā dabīgā koka noformējuma. Tiek uzsvērts, ka kokmateriāli nāk no speciāli audzētiem kokiem, dabīgi radušās koku audzes netiks izcirstas.

Reklāma

13 collu Envy klēpjdatori būs pieejami ar Intel procesoriem, riekstkoks tiks kombinēts ar Nightfall Black krāsa materiāliem. 13 collu x360 sērijā būs pieejami AMD procesori, kā arī izvēle starp riekstkoku vai bērzu un atbilstošas krāsas pārējiem korpusa materiāliem. 15 collu klēpjdatoriem būs pieejamas visa veida procesoru un materiālu versijas. Envy sērija saņems arī 17 collu modeli ar Intel procesoriem un bērza koku kopā ar sudrabotu korpusu.

Tehnisko specifikāciju, cenas un klēpjdatoru pieejamības HP pagaidām noklusēja.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis M.

Tumšais koks izskatās eleganti.
Skatoties uz 3D renderētajiem attēliem prātoju – reālajā dzīvē katram datoram koka raksts būs savādāks, savukārt Touchpadus neražos dažādus. Līdz ar to Touchpad dzīvē tik organiski neiekļausies kopējā dizainā un kritīs ārā no kopējās koka tekstūras.

kristaps194

TEORĒTISKI, nebūtu ārkārtīgi sarežģīti pārlīmēt pāri skārienpaliktnim vinilu ar druku no konkrētā koka izgriezuma. Ieinteresēji, vai dzīvē būs piedomāts tādai detaļai.

digitalk

nav arī problēmu pārlīmēt koka skaidu visai virsmai, tačpadam tas netraucē turpināt strādāt.