Populārajam kameru ražotājam RED ar viedtālruņiem īsti neveicas. Šī gada sākumā RED paziņoja, ka aizkavējusies Hydrogen One viedtālruņa titāna versijas iznākšana. Paziņojumā uzņēmums atvainojies iepriekšpasūtītājiem, vienlaikus izziņojot ļoti patīkamu pretimnākšanu – visi titāna versijas Hydrogen One pasūtītāji saņems pagaidām parasto alumīnija Hydrogen One modeli, ko pircēji varēs paturēt arī pēc titāna versijas saņemšanas.

RED Hydrogen One tika izziņots vēl 2017. gadā, iepriekšpasūtītājiem nācās samaksāt uzreiz visu pirkuma cenu par viedtālruni – 1600 dolārus. Hydrogen One titāna versijai pie pircējiem bija jānonāk vēl 2018. gada septembrī, iznākšana pēc tam tika vēl pāris reizes atlikta.

Būs grūti noliegt, ka iepriekšpasūtītāji saņems visai novecojušu viedtālruni par ārprātīgu cenu. Hydrogen One darbina Snapdragon 835 procesors kopā ar 6 GB RAM un 128 GB vai 256 GB atmiņu. Lielā atmiņa pieejama tikai titāna modelim.

Alumīnija Hydrogen One maksā 1200 dolārus, titāna modeļa cena ir 1600 dolāri. RED ir pazīstams augstas klases profesionālu videokameru ražotājs. RED kameras izceļas ar lielisku dinamisko diapazonu.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
eerks (@eerkils) Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
eerks (@eerkils)
Guest
eerks (@eerkils)

Pats labākais, ka arī kamera šim izstrādājumam ir konkurētspējīga ar Samsung S6.