Quantcast
More
  Reklāma

  Piektdien Liepājā tiekamies “IT Waffle Meetup” pasākumā

  Jaunākie raksti

  Kā, filmējot un taisot animācijas, tikt no Liepājas līdz Ņujorkai? Kā veiksmīgi startēt un attīstīt elektro-triciklu biznesu? Kā Liepājā sakustējusies IT (informācijas tehnoloģiju) joma un, kas par to liecina? Atbildes uz šo un vairāk uzzināsim piektdien, 29. martā “IT Waffle Meetup” #8 – tīklošanās pasākumā, kurā tiekas IT profesionāļi un interesenti. Vienīgais šāda veida pasākums Liepājā, kur brīvā gaisotnē plūst zināšanas un informācija par IT, kā arī visi viesi tiek cienāti ar gardām vafelēm un dzērieniem. Pozitīvā gaisotnē apspriežam idejas, iedvesmojamies un iegūstam jaunas paziņas un atklāsmes par rīkiem, programmām, IT projektiem, kā arī pavadām laiku ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas intereses. Šoreiz par šādām tēmām:

  “Zaļā gaisma Liepājas IT attīstībai” – pasākumu sāksim ar diskusiju par IT attīstību Liepājā. Gan Latvijā, gan Eiropā IT joma attīstās strauji. No Liepājas Domes pārstāvjiem uzzināsim par dažādām iespējām un plāniem, kā arī veidosim dialogu, lai noskaidrotu, kāda veida atbalsts nepieciešams. Diskusijā piedalīsies Liepājas Domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos – Gunārs Ansiņš, attīstības pārvaldes Ekonomikas nodaļas vadītājs Arnis Vītols un izpilddirektora vietnieks īpašumu jautājumos Mārtiņš Tīdens. Sarunas par IT attīstību nebūtu pilnīgas bez IT uzņēmumiem. Tieši tāpēc diskusijā piedalīsies arī IT uzņēmuma TestDevLab pārstāvis Kristaps Skutelis. Kristaps arī vada populārāko tehnoloģiju blogu Latvijā kursors.lv. Uz diskusiju aicināti arī citi IT uzņēmumu pārstāvji.

  “Liepājnieki var!” –  Egils Šusts, filmu un animāciju studijas „Sense Media” līdzdibinātājs un vadītājs. Stāstīs, kā no kojām nokļuvis līdz Ņujorkai. Egils ir saistīts ar pasaules līmeņa projektiem priekš uzņēmumiem, atlētiem kā K. Porzinģis, labdarības organizācijām un pat pašvaldībām.

  “Liepājā var” – Klāvs Ašmanis, „Wolftrike” drifta halles vadītājs. „Wolftrike” elektromotora tricikli izstrādāti un ražoti Liepājā! Tricikli ļauj jebkuram justies kā drifta zvaigznei bez iepriekšējas pieredzes. Klāvs pastāstīs kā izveidot šādu produktu un kā to veiksmīgi pārdot pasaules līmenī.

  Pasākums paredzēts visiem, kam interesē IT joma. Reģistrējoties ej.uz/itmeetup8 ieeja, vafeles un dzērieni ir bezmaksas. Tiekamies, 29. martā, plkst. 18:00, Liepājā, Vecā Ostmala 24, 4.stāvā, „Coworking Liepaja” telpās. Vairāk informācija “IT Waffle Meetup” Facebook lapā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Juris
  27.03.2019 20:50

  un pēc tam tecinās medu ^^

  Reklāma