Web Analytics
More
  Reklāma

  26. martā norisināsies tīklošanās pasākums “IT Waffle Meetup #28 – Kuldīga”

  Jaunākie raksti

  26. martā plkst. 18.00 Kuldīgā, Adatu fabrikā norisināsies tīklošanās pasākums “IT Waffle Meetup – Kuldīga”. Tīklošanās pasākumā aicināti piedalīties informācijas tehnoloģiju (IT) jomas uzņēmumi, profesionāļi, kā arī jebkurš, kam ir interese par tehnoloģijām un digitalizāciju. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kā tehnoloģijas un mākslīgais intelekts var palīdzēt uzņēmuma attīstībā un procesu digitalizācijā, kā pasargāt sevi un savu uzņēmumu no krāpnieku uzbrukumiem un, protams, baudīt gardas vafeles.

  Tīklošanās pasākums “IT Waffle Meetup” norisinās neformālā gaisotnē un tā laikā apmeklētajiem ir iespēja gan iegūt jaunas zināšanas un iedvesmu, gan iepazīties vienam ar otru, apmainīties ar pārdomām, idejām, un kontaktiem. Ar savu pieredzi un praktiskiem padomiem dalīsies izaugsmes treneris un video aģentūras “Show and Tell” vadītājs Āris Birze, “Digitālo inovāciju parks” vadītāja un mākslīgā intelekta rīku eksperte Agate Ambulte un “Digitālās drošības centrs” dibinātājs, kurš zināms arī kā praktiskās kiberdrošības eksperts, Elviss Strazdiņš.

  Reklāma

  Pasākuma programma:

  • 17:40 Ierašanās, tīklošanās un vafeles
  • 18:00 Kas jauns Kuldīgā un Latvijā IT nozarē?
  • 18:15 Agate Ambulte – “Mākslīgā intelekta iespējas procesu digitalizācijai”
  • 18:40 Āris Birze – “Tehnoloģiju loma uzņēmuma attīstībā”
  • 19:05 Tīklošanās un vafeļu pauze
  • 19:25 Elviss Strazdiņš – “Praktiskā kiberdrošība”
  • 20:25 Tīklošanās un vafeles

  Pasākums, kā arī vafeles un dzērieni pasākumā, ir bez maksas. Reģistrēšanās pasākumam: http://itwafflemeetup.lv 

  Pasākumu organizē “IT Waffle Meetup” sadarbībā ar “Digitālo inovāciju parks” un “Kuldīgas Digitālo inovāciju centrs”. Vairāk informācijas par “IT Waffle Meetup” aktualitātēm ir pieejama pasākuma Facebook lapā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma