Web Analytics
More
  Reklāma

  “IT Waffle Meetup” aicina uz tīklošanās pasākumu Jēkabpilī

  Jaunākie raksti

  4. jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpilī, atpūtas kompleksā “Zīles” (Tilta ielā 11-1), norisināsies tīklošanās pasākums “IT Waffle Meetup – Jēkabpils”. Tīklošanās pasākumā aicināti piedalīties informācijas tehnoloģiju (IT) jomas uzņēmumi, profesionāļi, kā arī jebkurš, kam ir interese par tehnoloģijām un digitalizāciju. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kā uzņēmuma procesu digitalizācija var palīdzēt uzņēmuma attīstībā, kā arī iegūt vērtīgus padomus par IT karjeras uzsākšanu. Reģistrācija: www.itwafflemeetup.lv/it-waffle-meetup-jekabpils.html

  Tīklošanās pasākums “IT Waffle Meetup” norisinās neformālā gaisotnē un tā laikā apmeklētajiem ir iespēja gan iegūt jaunas zināšanas un iedvesmu, gan iepazīties vienam ar otru, apmainīties ar pārdomām, idejām un kontaktiem. Šajā pasākumā ar padomiem un pieredzi dalīsies Pēteris Kreilis (Tietoevry), Pauls Siliņš (Riga TechGirls) un Verners Gavilovskis (Digitālo inovāciju parks). Klausoties runātāju stāstos būs iespēja uzzināt gan par uzņēmuma procesu digitalizāciju, gan par IT karjeras uzsākšanu un izaicinājumiem, kas sagaida.

  ReklāmaAdvertisement

  Šie pasākumi ir ideāls veids, kā stiprināt vietējās kopienas, kas apvieno gan pašreizējos, gan nākotnes IT speciālistus un uzņēmējus. Vienkārši satiekoties un sarunājoties, uzņēmēji var labāk saprast un noteikt, kādos procesos var būt noderīga digitalizācija. “IT Waffle Meetup” ir arī lieliska iespēja satikt cilvēkus ar līdzīgām interesēm, pārrunāt nozīmīgus jautājumus un vienkārši patīkami pavadīt vakaru,” stāsta pasākuma organizatore un Digitālo inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte.

  Pasākuma programma:

  • 17.40 – Ierašanās, tīklošanās un vafeles;
  • 18.00 – Kas jauns IT jomā Jēkabpilī un Latvijā?
  • 18.15 – Pēteris Kreilis (programatūras testētājs, Tietoevry) – “Pārkvalifikācijas pieredzes stāsts: kā kļūt par testēšanas inženieri?”
  • 18.35 – Pauls Siliņš (projektu direktors un valdes loceklis, Riga TechGirls) – “Digitālās prasmes un IT karjera”
  • 18.55 – Tīklošanās un vafeles
  • 19.15 – Agate Ambulte (vadītāja, Digitālo inovāciju parks) – “Uzņēmuma procesu digitalizācija un mākslīgais intelekts– idejas, finansējums, piemēri”
  • 19.35 – Pasākuma noslēgums – draudzīgas sarunas, jauni kontakti un garšīgas vafeles!

  Pasākums, kā arī vafeles, ir bez maksas. Pasākumu organizē “IT Waffle Meetup” sadarbībā ar “Digitālo inovāciju parku” un “Tietoevry”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma