Jaunais Redmi apakšzīmols ticis pie pirmā sava viedtālruņa modeļa Redmi Note 7. Redmi Note 7 piedāvās 48 megapikseļu kameru ar Sony IMX586 sensoru Samsung GM1 sensoru, Snapdragon 660 procesoru, pamatīgu ekrānu un akumulatoru. Tiek lēsts, ka Redmi Note 7 pat ar 6 GB RAM un 64 GB atmiņu maksās ap 180 eiro.

Redmi Note 7 ticis pie 6.3 collu ekrāna ar Full HD+ izšķirtspēju un Gorilla Glass aizsargstiklu. Viedtālrunis būs pieejams trīs atmiņu versijās 3 GB RAM/ 32 GB, 4 GB RAM/64 GB un 6 GB/ 64 GB.

Redmi Note 7 saņems 4000 mAh akumulators ar Qualcomm Quick Charge 4. Diemžēl viedtālrunis nāk komplektā ar parastu 5V/2A lādētāju, ātrās uzlādes 9V/2A ierīci nāksies piepirkt atsevišķi.

Redmi Note 7 jau šobrīd pieejams pasūtīšanai, piegādes sāksies 15. janvārī.

22 komentāri

 1. Jaaa, bet viņi jau ir pierādījuši ka spēj konkurēt, un es domāju ka šis nebūs izņēmums.. Pat zemākās klases Redmi 5a Attēlu kvalitāte ir pat lieliska es teiku.

 2. Nemaz nebiju dzirdējis pa Quick Charge 4, zinu ka manam ir QC3.0 atbalsta un izmantoju 9V/2A lādētāju. Radās jautājums kur tad atšķirība, cik sapratu tad, lai pilnībā izmantotu QC4 iespējas ir jāpērk 9V/3A ar C ligzdu, nevis 9V/2A!

  • Tīri no praktiskā viedokļa QC4 ir problēmas ar aksesuāriem. Tie paši mašīnas lādētāji ir 99% gadījumu ar QC3 maksimums.

   Teorijā QC3 ir laikam 18W max, QC4 bija 24W teorētiskais max.

 3. Uhh… Interesanti, uz ko šie būs ietaupījuši, lai saglabātu tik mazu cenu.
  Pret plastmasas korpusu man nav iebildumu, ja vien ir pieņemamā kvalitātē. Stikls gan nepatīk. Labāk tad metāls, kā manam pašreizējam HTC M8.

 4. Es aci nemirkšķinot pirktu šo sev vai saviem bērniem, ja vien tas nebūtu tik liela lāpsta!!! Kāpēc tik liels???

 5. Es jau neteikšu, ka izmantotais kameras sensors – Samsung GM1 – ar pikseļu lielumu 0.8 mkm, un fiziski vairāk par 12MP tas nesatur. Pārējais ir interpolācija un mārketings, bet tauta un apskatnieki tak “ēd”..

 6. Mjā kas tas NFC čips tik dārgs ka nevar ielikt….? Man ir Redmi note5 dualAI – ideāls aparāts par to naudu, bet arī nav NFC….

Ir ko teikt?