Quantcast
More
  Reklāma

  ATOM Mobility Hub aicina pieteikties akceleratoram uzņēmējus, kas gatavi veidot savus mobilitātes jaunuzņēmumus

  Jaunākie raksti

  Tehnoloģiju uzņēmums “ATOM Mobility” ciešā sadarbībā ar inovāciju vadības uzņēmumu “Helve” radījis akceleratoru “ATOM Mobility Hub”, lai atbalstītu uzņēmējus pirmajos soļos mobilitātes jaunuzņēmumu izveidē. “ATOM Mobility Hub” ir pirmais un pašlaik vienīgais akcelerators, kas paredzēts tieši uzņēmējiem bez pieredzes IT jomā vai iepriekš apgūtām tehnoloģiju prasmēm. Pieteikšanās akceleratora programmai atvērta jebkuram mērķtiecīgam jaunajam uzņēmējam līdz 13. septembrim.

  “ATOM Mobility Hub” deviņu nedēļu tiešsaistes programma radīta ar mērķi atbalstīt uzņēmējus, kas gatavi veidot jaunuzņēmumus vienā no programmas trīs vertikālēm –  transportlīdzekļu koplietošanas, braucienu vai piegādes jomās. Programma norisināsies no šī gada oktobra līdz decembrim. Tās ietvaros dalībnieki starptautisku mentoru vadībā no tādiem uzņēmumiem kā “Adyen”, “Funderbeam”, “Movmi” un “EIT Urban Mobility” strādās pie savas idejas, veiks tirgus izpēti, definēs produktu, uzsāks sadarbību veidošanu un pārdošanas aktivitāšu plānošanu. “ATOM Mobility Hub” dalībnieki programmas rezultātā būs izstrādājuši savu minimālo darbspējīgo produktu (MVP), būs gatavi sākt investīciju piesaisti un uzsākt savu mobilitātes biznesu.

  “Mūsu misija “ATOM Mobility” ir palīdzēt talantīgiem uzņēmējiem uzsākt un attīstīt savu biznesu mobilitātes jomā. Mēs redzam, ka dažiem ļoti talantīgiem uzņēmējiem un jaunuzņēmumiem ir ierobežota piekļuve nepieciešamajām tehnoloģijām, zināšanām un finansējumam. Lai risinātu šo izaicinājumi esam radījuši “ATOM Mobility Hub”. Ņemot vērā, ka tehnoloģijas ir dārgas un to izstrāde prasa laiku, kā tehnoloģiju partneris mēs varam dalībniekiem palīdzēt paātrināt šo procesu,” stāsta “ATOM Mobility” dibinātājs un vadītājs Arturs Burnins.

  Akceleratora kopējais balvu fonds sasniedz vairāk nekā 30 000 eiro un tiks sadalīts starp akceleratora spēcīgākajām komandām. Papildus piekļuvei “ATOM Mobility” programmatūrai, dalībnieki pretendēs arī uz akceleratora partneru balvām no “Adyen”, “Funderbeam”, “Fluctuo”, “Sumsub”, “ACTON”, “Movmi” un “Knot”, kas finansiāli atvieglos uzņēmējdarbības uzsākšanu un palīdzēs ar ārējā finansējuma piesaisti.

  “Tāda veida programmas kā “ATOM Mobility Hub” dod iespēju komandām efektīvi veidot jaunuzņēmumus ar atbalstu, kas nepieciešams tieši sākuma stadijā. Jaunuzņēmumiem ir piekļuve ne tikai pieredzējušiem mentoriem-uzņēmumu dibinātājiem, bet arī tieši mobilitātes profesionāļiem ar industrijas pieredzi un mācībām, ko nodot tālāk. Globālais mobilitātes tirgus 2021. gadā sasniedza teju 40 miljardu dolāru apmēru, turpinot 25% izaugsmi ik gadu. Tas liecina par lielu potenciālu programmas dalībniekiem turpināt iesākto arī pēc programmas un attīstīt savus jaunuzņēmumus par spēcīgiem tirgus spēlētājiem,” atklāj “Helve” dibinātāja un vadītāja Marija Ručevska.

  “ATOM Mobility” un “Helve” aicina programmai pieteikties jebkuru talantīgu uzņēmēju ar savu ideju jaunuzņēmuma izveidei individuāli vai ar savu komandu. Pieteikšanās atvērta līdz 13. septembrim, tiešsaistes programma uzsāksies 3. oktobrī un noslēgsies ar demo dienas pasākumu 14. decembrī. Vairāk informācija par “ATOM Mobility Hub”, kā arī pieteikšanās programmai pieejama programmas mājaslapā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma