Web Analytics
More
  Reklāma

  Latvijas jaunuzņēmums “Matchful” piesaistījis teju 150 tūkstošus eiro lielu finansējumu

  Jaunākie raksti

  “Matchful” jau šobrīd piesaistījis teju 150 tūkstošus eiro finansējumu no 50 investoriem, kā arī saņēmis Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras finansējumu EUR 38 865 apmērā. Šogad uzņēmums attīsta savas lietotnes darbību Eiropā (Baltija un Skandināvija u.c), bet līdz rudenim plāno piesaistīt vismaz 100 tūkstošus reģistrētu lietotāju.

  Lietotne “Matchful” ikvienam lietotājam piedāvās visatbilstošākos partnerus viņa vajadzībām un psihotipam, neatkarīgi no tā, vai nepieciešams biznesa partneris vai partneris privātai dzīvei. Lietotnes pamatā ir šai jomai unikāls algoritms, kas apvieno zināšanas par personību tipiem un mākslīgo intelektu, garantēti piedāvājot lietotājam līdzīgi domājošus partnerus. Šobrīd ikvienam interesentam ir pieejamas “Matchful” uzņēmuma kapitāldaļas.

  Reklāma

  Jaunuzņēmuma biznesa plāna aplēses liecina, ka trīs gadu laikā paredzēts piesaistīt teju pusmiljonu aktīvo lietotāju un sasniegt aptuveni 9 miljonu eiro lielu apgrozījumu. Šobrīd visās attiecību meklēšanas lietotnēs ir ļoti daudz krāpnieku, kas 2022. gada vien oficiāli radīja 1.3 miljardu dolāru zaudējumus. “Matchful” drošības verifikācija un pastāvīgais drošības skrīnings ļauj krietni samazināt krāpnieku un dažādu viltus profilu risku. Lai iegūtu pilnu funkcionalitāti būs nepieciešams veikt personas verificēšanu (KYC). Tas būs ātrs solis, kas prasīs vien personas apliecinoša dokumenta verificēšanu un foto, nodrošinot autentiskumu.

  “Šī lietotne potenciāli var palīdzēt ļoti daudziem – gan privāti, gan profesionāli. Nav šaubu, ka mūsdienās dati un informācija ir karalis, taču ar atbilstošām tehnoloģiskajām iespējām, tos var strukturēt, atlasīt un piešķirt katrai kopai lielāku jēgu. Ļoti saistoša ir tieši profesionālā sadaļa – “Matchful” lietotnes plašais pielietojums ļaus izskatīt ne tikai potenciālos biznesa vai sadarbības partnerus, bet arī vēlāk paredzēs atbalstu personāla speciālistiem, proti, jau šobrīd darba tirgū notiek potenciālo kandidātu profilēšana. Ar šo lietotni mēs speram vēl pāris soļus tālāk un varam nodrošināt tūlītējus rezultātus,” uzsver “Matchful” dibinātājs & valdes priekšsēdētājs Vilnis Priedītis.

  “Matchful” garantē, ka pusgada laikā vai 30 reizes tiekoties ar atrastajiem atbilstošajiem partneriem, vai meklējot savu komandu, un, sekojot līdzi lietotnes instrukcijām, saņemsi gaidīto rezultātu. Ja tas nenotiks, lietotne atmaksās visus šajā procesā iztērētos finanšu līdzekļus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kristaps
  31.01.2024 12:47

  Ceru, ka Matchful prot/pratīs salikt kopā savstarpēji papildinošas personības. Gan biznesā, gan privātajā dzīvē “pretpolu pievilkšanās” ir būtiska. Ekstraverta dāma var papildināt introvertu kungu, palīdzot viņam socializēt plašāk un jēgpilnāk. Kamēr kungs palīdzēs dāmai labāk sturkturēt ikdienu, tā kļūstot mierīgākai un laimīgākai.
  Tāpat risku alkstošam uzņēmuma dibinātājam ir vērtīgi blakus nolikt mierīgu/loģisku COO/CFO, kas palīdzēs tuvināt realitātei augstās vīzijas.

  Lai gan, varbūt kļūdos. Gribēju pielinkot pētījumu, atradu ko lielu un svaigu no 09.2023. :D
  https://www.sciencedaily.com/releases/2023/09/230905124922.htm

  Itanium
  31.01.2024 14:01

  Forši, pietiks algām 3 kvalificētiem darbiniekiem uz gadu!

  ElvissStresslijs
  31.01.2024 15:29

  ~40t no tiem iedeva Liaa, tad atlikušos 110t dalam uz 50 investoriem. Sanāk apmēram ~2000€ no katra “investora”.
  Laikam nauda salasīta pa ļoti trūcīgiem investoriem.

  Pa TV tagad rāda kāds investors trāpījies Vijolniecei Katy Tindemark.

  Zorge
  01.02.2024 10:15

  Moš ir savākts “pūļa platformās”

  Alberts Kviesis
  31.01.2024 17:30

  Viens sludinājums LindedIn attiecīgajās darba grupās atrisinās vairāk kā kaut kāds ‘Matchful’ ar viņu piedāvātajām ekspektācijām. Kādēļ man strādāt konkurentu uzņēmumā, ja mūsu un konkurentu uzņēmuma mēŗķi sakrīt? Aplikācija saka, ka vajag? Kur paliek brīvā izvēle? Netirgo taču pēc sejas un līdzības kautu cūkas vai liellopa gaļu.. Un ko tas AI tur darīs? Sūtīs tualetes papōira vērtus foto?

  Edgars
  31.01.2024 18:15

  Šim nav ticības. Un presrelīze baigi rozā….

  aga
  31.01.2024 18:31

  un ko darit ja makslīgais intelekts sāk murgot (halucinēt) tā kā psiholoģija ir medicīnas blakusnozare un google savos pamatprincipos paziņojisk ka sensitīvus lēmumus neuzticēs bez cilvēka kontroles.
  Google piedāvā 200-300€ investīcijās tā ka nauda nav problēma ja ir ilgtspēja

  Vietnieks
  01.02.2024 10:07

  Netaisos sniegt savus ID personu datus kaut kādai šaubīgai lietotnei, kas tos, visticamāk, pārdotu tālāk reklāmdevējiem

  Reklāma