Quantcast
More
  Reklāma

  Microsoft Flight Simulator 2020 beidzot pacēlies virtuālajās debesīs

  Jaunākie raksti

  Mēs to gaidījām un sagaidījām, viena no šī gada gaidītākajām un iespaidīgākajām videospēlēm Microsoft Flight Simulator 2020 oficiāli pieejama no 18. augusta.

  Jau visa gada garumā mēs esam ziņojuši par izstrādi un dažādām lieliskajām simulatora iespējām, kuras šajā spēlē noteikti būs augstākajā līmenī. Izmantojot mākslīgo intelektu karšu analīzē, būšot pieejamas visas pasaules lidostas, pat tās, kuras atrodas uz kādas mazas salas. Lielākās un populārākās pasaules lidostas iegūs īpašu uzmanību uz detaļām, lai sniegtu visreālāko pieredzi spēlētājam.

  Tāpat nedrīkst aizmirst par dažādiem lidaparātiem, ar kuriem būs iespējams lidot, un tam visam aiz muguras Microsoft mākoņserviss, kurš ļaus gan lidot reālā laikā ar īsto aviosatiksmi, kā arī regulāri saņemt dažādus spēles uzlabojumus un papildinājumus. Tas viss veidos Flight Simulator par īstu simulācijas spēli ar prasībām, kādas mēs sagaidītu no 2020. gada spēles.

  Datorspēles darbināšanai gan arī būs nepieciešams pietiekami jaudīgs dators, kā arī tā aizņems vismaz 150 GB atmiņu cietajā diskā, tā kā gatavojiet savus datorus un principā ņemiet atvaļinājumu. Lētākās versijas cena ir sākot no 69,99 EUR. Flight Simulator 2020 būs iespējams spēlēt arī ar virtuālās realitātes brillēm, kā arī iegādāties speciālas vadības pultis, kuras izmanto īstā Airbus lidaparātā, līdz ar pietuvinot spēlēšanu reālajai dzīvei.

  Varbūt kāds jau var padalīties pirmajos iespaidos par spēli?

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Dzintars
  19.08.2020 10:53

  Vakar pirmos lidojumus ap Rīgu un Latviju uztaisīju kopā ar simreisinga pārstāvjiem. Šobrīd vēl lielā starā par 3D pilsētas attēlojumu nevar priecāties, jo Rīga ir autoģenerēta un nav 1:1 mājas ar reālo dzīvi, bet grafiskuma ziņā spēle jūtās ļoti labi un glīti. Grūti salīdzināt ar citiem konkurentiem kā X-Plane, jo nav nācies daudz iemēģināt to simulatoru. Ar reāllaika laikapstākļiem ir forši, reāllaika “traffiks” RIXā gan nav tas labākais, bet tur visticamāk problēma tajā, ka lidaparātu kategorijas nepareizas, gan jau tiks salabots ar laiku. Rīga – Ventspils lidojumā jāsaka visas ezeru vietas, kontūras izskatās vienkārši burvīgi. Ar mazajām privātajām lidmašīnām lidošana… Read more »

  Andrejs
  19.08.2020 14:05
  Reply to  Dzintars

  Prasību ziņā msfs2020 ir daudz pieticīgaks par to pašu xplane. Jā, pie nolaišanās vai strauhiem manevriem var just noslodzi un to, ka man pašlaik ir tikai 12gb rama, bet tāpat ar veco 4 paaudxes i7, 12gb ram un gtx1060 6gb simulators iet labi.protams bez 4k, full hd 1080 medium-high konfigurācijā. Jaunie airfoili arīliekas daudz reālistiskāki ;) bet jāpārkonfigurē joistika profili

  Aigi
  19.08.2020 12:07

  Atvainojos par stulbu jautājumu, bet vai šāda veida spēles spēlē ar taustiņiem vai tomēr labāk ar džostiku?

  Dzintars
  19.08.2020 12:17
  Reply to  Aigi

  Pēc sajūtām var jau protams ar peli un klaviatūru, bet kā jau visos simulatoros, tomēr foršākas sajūtas ir ar joysticku. Nav īsti nepieciešams nekas nopietns, var iegādāties kā sakarīgu versiju piemēram Logitech Extreme 3D Pro kas maksā ap 40/50eur, vai arī piemēram es izmantoju Thrustmaster T.Hotas 4, kas ir saderīgs ar PC un PS4, tas gan maksā ar 70eur, bet ir attiecīgi ar throttle un vairākām pogām, nav nekas īpašs, bet sajūtas lidojot simulatoros ir daudz labākas kā ar klaviatūru vai peli.

  KKTK
  19.08.2020 12:21

  Nu šī spēle laikam ar virtuālajām brillēm ir pilnīgi cits mega fīlings.

  Krotow
  19.08.2020 17:38
  Reply to  KKTK

  LOL. Pirms “lidošanas” istabā gan būtu vēlams novākt visus asos un vaļīgi esošos priekšmetus.

  canoro
  22.08.2020 22:10

  “Xbox game pass for PC” var uz mēnesi par 1$ ietestēt

  Reklāma