Beidzot tas ir noticis, jo pēc vairāku mēnešu gaidīšanas un neziņas, ir paziņots oficiālais Microsoft Flight Simulator 2020 izlaišanas datums – 18. augusts.

Pēc mēneša mums būs iespējams darbībā redzēt to, par ko jau iepriekš ir ziņojuši izstrādātāji, norādot uz plašo lidmašīnu un lidostu klāstu, kā arī ļoti precīzo detalizāciju, to visu apvienojot ar Azure mākoņpakalpojumiem, kas, iespējams, nodrošinās dažādu spēles detaļu atjauninājumus ik pēc laika.

Reklāma

Spēlei būs pieejamas trīs daļas:

  • Standard Edition – 69,99 EUR – iekļautas 20 lidmašīnas un 30 detalizētas lidostas;
  • Deluxe Edition – 89,99 EUR – iekļautas 25 detalizētas lidmašīnas un 35 lidostas;
  • Premium Deluxe Editions – 119,99 EUR – iekļautas 30 lidmašīnas un 40 lidostas.

Tas gan attiecas uz ļoti detalizētu grafisko pieredzi un darbu, jo kā paši izstrādātāji minējuši, tad mākslīgais intelekts un kartes ir palīdzējušas spēlē attēlot visas pasaules lidostas, kuras būs pieejamas jebkurā versijā. Tāpat mākoņdatošana ļaus sniegt šo reāla laika pieredzi un precīzus datus par pasaules gaisa satiksmi.

Microsoft Flight Simulator 2020 būs pieejams uz datoriem, kuri aprīkoti ar Windows 10, par tehniskajām prasībām jau ziņojām iepriekš, kuras ir salīdzinoši augstas, bet lielākajiem spēles fani noteikti vēlēsies izbaudīt katru smalkāko detaļu. Tāpat kompānija Thrustmaster tieši šai spēle piedāvās oriģinālas lidmašīnu vadības pultis.

Spēli jau šobrīd iespējams rezervēt Microsoft interneta vietnē.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dzintars

Jāpiebilst, ka ir iespēja arī standarta versiju iegūt ar xbox pass un attiecīgi piepirkt klāt scenārijus.