Jau esam publicējuši interesantu informāciju par to, kā tiek veidots lidošanas simulators Flight Simulator 2020, kas solās būt visai iespaidīga datorspēle, to maksimāli pietuvinot reāliem ikdienas lidojumiem un gaisa satiksmei. Varbūt vienīgi neskaitot pandēmijas periodu, kas gan varētu būt īstais laiks šāda simulatoru izlaišanai.

Tā kā joprojām nav precīzas informācijas par oficiālo spēles izlaišanas brīdi, tad datora tehniskās specifikācijas parādīšanās nozīmē to, ka, iespējams, šis laika zaglis drīz ies gaisā:

Reklāma
  • Procesors: četru kodolu AMD Ryzen 3 1200 vai Intel Core i5-4460, kā arī līdzīgi un jaudīgāki. Ideāli, ja tie būtu AMD Ryzen 7 un Intel i7 sērijas procesori;
  • Operatīvā atmiņa: vismaz 8 GB, bet ideāli 32 GB.
  • Videokarte: vismaz 2 GB apjomā kaut kas no AMD Radeon RX 570 vai Nvidia GeForce GTX 770, bet perfektai spēlēšani Radeon VII vai Nvidia RTX vismaz ar 8 GB atmiņu.
  • Cietā diska ietilpība: masīvi 150 GB;
  • Interneta ātrums: vismaz 5 Mbps, vēlams 20 un 50 Mbps.
Avots: Microsoft

Šī spēle noteikti aizņems labu daļu no cietā diska, taču ir skaidrs, ka tajā būs piestrādāts pie ļoti daudziem sīkumiem – būs pieejamas visas pasaules lidostas, kā arī visi lidojumi notiks reālā laikā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Artis Saulītis

Izlabojiet šo: “AMD Radeon RX 579”
Jauku dienu!

Kristaps Skutelis

Paldies, izlabots!