Šīs nedēļas sākumā beidzot parādījās informācija, ka, iespējams, viena no 2020. gada gaidītākajām spēlēm Microsoft Flight Simulator nonākusi iepriekšpārdošanā, un oficiālā izlaišana gaidāma 18. augustā. Jaunākā informācija norāda, ka spēles fiziskā versija būs ierakstīta 10 DVD diskos.

Tātad fizisko spēļu versijas vēl nav izzudušas no tirgus, un patiesībā pavisam nesen bija interesants raksts, ka to cenas nav mainījušās vairākus gadus, tāpēc gaidāma to pieaugšana. Tāpēc arī Flight Simulator 2020 būs pieejams diskos, bet tie būs veseli 10, kur aptuvenā ietilpība kopā sasniegs 85GB, tiesa spēle kā minimums datorā aizņemts 150GB. Tas nozīmē, ka vēl 65GB no materiāliem būs jālejupielādē, līdz ar to šī būs viena ietilpīga spēle.

Noteikti, ka iegādājoties fizisko videospēles versiju, var sajust pat sava veida sentimentu un glabāt kā relikviju, bet ieinstalēšanas process gan varētu būt visai nepatīkams, mainot 10 diskus pēc kārtas. Un ja kāds vēl ir bojāts un saskrāpēts… Šis disku komplekts būs iepakots speciālajā kastē, kādās varam ieraudzīt filmu un grāmatu sērijas. Eiropā datorspēli izplatīs uzņēmums Aerosoft.

Un kā teiktu Kristaps:

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
boom

Uztaisi iso imagus no diskiem un noglabā diskus lai stāv, nekādu problēmu.

Krotow

Kāds mūsdienās vēl instalē spēles no fiziskiem diskiem? Steam? ISO?

boo

Jā, un vēl, neticēsi, mūsdienās arī mūziku pērk CD un vinilā.

MFS

Un pati zemeslode šajā spēlē aizņem 2 petabaitus un tas tiks sūtīts spēles laikā no viņu serveriem. Offline gadījumā, būs jānolādē konkrētais lidojuma maršruts.

geksis

Domā, ka būs tik sarežģīti spēlēt offline, ka nāksies uzlikt lāstu spēlei? :)

MFS

Kādam jā, kādam nē.

geksis

es vēl atceros laikus, kad no viena datora uz otru pārnesu warcraft 2 izmantojot pāris FDD….. pārdesmit piegājienos…

Krotow

Laikmetam specifiska romatika :) 1995 rudenī nesu mājās saarhivētu Bioforge 42 disketēs. Nācās aptīrīt visu biroju, lai tās savāktu. 2 disketes nelasījās un nākamajā dienā nācās pienest klāt atlikumu. Mūsdienās tā čakarēties, tpu tpu tpu, parasti vairs nav aktuāli.

KKTK

Spēlējams Demo būs?

Last edited 2 months ago by KKTK
MFS

Gan jau domājat par žurnālu — Spēļu pasaule.

Artis Ābols

Bļins, filmētā X-files spēle bija uz 7 CD…