Web Analytics
More
  Reklāma

  “Meta” plāno izlaist jauniešu interesēm pielāgotus MI čatbotus

  Jaunākie raksti

  Teju visas lielās tehnoloģiju kompānijas vairāk vai mazāk ir iemēģinājušas roku mākslīgā intelekta (MI) čatbotu radīšanā un izmantošanā. “ChatGPT” esot pašā priekšgalā, tomēr rodas iespaids, ka tie tomēr nav pārāk saistoši jauniešiem. Lai to risinātu “Meta” nolēmusi izlaist “vairākus desmitus” ģeneratīvā MI čatbotu, ko iekšēji dēvē par “Gen AI Personas” un kas būs vairāk domāti jaunākiem lietotājiem.

  Baumo, ka “Meta” ar pirmo no šiem MI čatbotiem varētu iepazīstināt sava ikgadējā pasākuma “Connect” laikā, kas, starp citu, sākas jau šodien. Pagaidām šķiet, ka šie roboti nebūs piesaistīti vienai konkrētai “Meta” platformai un darbosies gan “Instagram“, “Facebook“, “Whatsapp“, gan metaversā – “Meta Horizon Worlds“. Šie čatboti primāri domāti, lai mudinātu jaunākos lietotājus vairāk komunicēt, taču tie arī piedāvās dažādus produktivitātes risinājumus, piemēram, atvieglos programmēšanu.

  Pēc “Meta” teiktā, var noprast, ka šie roboti būs krietni saistošāki nekā, piemēram, “ChatGPT” vai “Google Bard”. Tie ir domāti, lai izklaidētu jauniešus. Katrs no tiem būs ar savu unikālo personību un balstīts uz atpazīstamiem tēliem, piemēram, varoņiem no multfilmas “Futurama”, ko pārstāvēs čatbots “Bob the Robot” vai citplanētiešiem – “Alvin the Alien” utml.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma