Web Analytics
More
  Reklāma

  “Facebook” tagad piedāvā izveidot līdz četriem papildus profiliem

  Jaunākie raksti

  Pirms mazliet vairāk kā gada jau rakstījām, ka “Meta” plāno palaist iespēju “Facebook” izveidot līdz pat pieciem lietotāja profiliem. Vairāk nekā gadu uzņēmums šo funkciju bija testējis, taču ceturtdien paziņoja, ka tā ir pieejama lietotājiem. Līdz ar to papildus galvenajam profilam lietotājs tuvāko nedēļu laikā varēs pievienot vēl četrus personīgos profilus.

  “Facebook” skaidro, ka lietotājs var izvēlēties un izveidot atsevišķus profilus, kuri būs fokusēti, piemēram, uz personīgo dzīvi, darbu, interesēm/hobijiem – kuru saturu nevēlas redzēt savā galvenajā “Facebook” kontā. Papildu profili ļaus lietotājam labāk nošķirt un organizēt šīs dzīves sastāvdaļas un pārvaldīt to, kādu saturu vēlas redzēt konkrētajā brīdī. Katram profilam būs unikāla plūsma ar atbilstošu saturu, pamatojoties tikai uz šī profila interesēm, un lietotāji varēs pārslēgties starp profiliem bez autorizēšanās.

  Uzņēmums atzīmē, ka katrs jauns profils tiks sākts no jauna ar “Facebook” noklusējuma konfidencialitātes un paziņojumu iestatījumiem, ko lietotājs varēs pielāgot katram profilam. Tāpat “Meta” uzsver, ka lietotāja galvenajā profilā neparādīsies informācija par pievienotajiem papildus kontiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma