Web Analytics
More
  Reklāma

  “Twitter” noņem tvītus un kontus, kas saistīti ar konkurentu “Mastodon”

  Jaunākie raksti

  Īlona Maska kļūšana par “Twitter” vadītāju veicinājusi lietotāju pieplūdumu alternatīvās platformās, piemēram, “Mastodon“. Tas šobrīd ir nopietnākais “Twitter” konkurents, kura lietošanas aktivitāte novembrī pieauga veselas sešas reizes. Acīmredzot “Twitter” liekas nepieņemami, ka lietotāji šajā platformā tvīto par konkurentu “Mastodon”. Tāpēc aizvadītajā ceturtdienā uzņēmums sāka ierobežot iespējas dalīties ar ierakstiem, kuri satur saites uz “Mastodon” serveriem, kā arī īslaicīgi slēdza “Mastodon” galveno “Twitter” kontu joinmastodon.

  Daudzi lietotāji, veidojot ierakstus, kas satur saiti uz “Mastodon” serveri, saņēma paziņojumu, ka tvītu nevar publicēt, jo tas ietver saiti, ko “Twitter” identificējis kā potenciāli kaitīgu. Zināms, ka “Twitter” bloķējis saites uz oriģinālo “Mastodon” serveri mastodon.social un vēl citiem domēniem.

  Tāpat uzņēmums īslaicīgi bloķēja “Mastodon” galveno “Twitter” kontu. Lai gan nav zināms precīzs iemesls šai rīcībai, izskanēja minējumi, ka tas saistīts ar to, ka “Mastodon” “Twitter” kontā ievietota saite uz Īlona Maska privātās lidmašīnas izsekotāja Džeka Svīnija moderēto “Mastodon” lapu ar lietotājvārdu ElonJet. Šeit jāpiebilst, ka trešdien Masks nobloķēja Svīnija “Twitter” kontu, norādīdams uz potenciāliem drošības riskiem savam dēlam.

  Paralēli tam “Twitter” nobloķēja arī vairāku prominentu žurnālistu “Twitter” kontus, kuri publicējuši Masku kritizējošas ziņas, tostarp informēja par “Mastodon” “Twitter” konta bloķēšanu. Šobrīd gan visi šie žurnālisti atguvuši piekļuvi savam “Twitter” kontam.

  Aicinājums pievienoties diskusijām kursors.social Mastodon serverī

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  10 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  17.12.2022 17:18

  Te nu ir visa patiesība par Masku kā demokrātijas modro sargu….!

  18.12.2022 13:10
  Reply to  Biteme

  tātad tava izpratnē liberastu bara organizēta un kūdīta Twitter lietošanas noteikumu pārkāpšana ir demokrātijas izpausme. nu-nu.

  On-Off
  18.12.2022 17:40
  Reply to  digitalk

  Digitalk – pirms raksti, izņem Elona locekli no mutes

  18.12.2022 22:24
  Reply to  On-Off

  novēlu taviem bērniem uzrauties uz kādu prātā vāju indivīdu, kurš ar soctīklu palīdzību sāks tos fiziski vajāt. tad varēsi dažādot savu sūkātāja ikdienas rituālu ar atsūkāšanu policijas iecirknim.

  Last edited 1 year ago by digitalk
  Kursors.lv
  18.12.2022 22:34
  Reply to  digitalk

  Āha, tu arī uzķēries uz šiem Maska meliem par to, ka kāds ar ElonJet izseko viņa bērnu(s)?

  19.12.2022 00:04

  kurš ta nu būtu runājis par melošanu, ja tavā blogā gandrīz katrā rakstā par Masku ir demagoģija uz pusēm BS pārpublicēta vai pašrakstīta.

  Kursors.lv
  19.12.2022 07:10
  Reply to  digitalk

  Kā ir, tā rakstām.

  Usinss
  18.12.2022 01:03

  T”a ir, kad LGQT HD TV uzspiež savu info telpu un bloķē visu citu. ir ok, kā noteik savādāk, pakaļā…. Visi ir vienādi, velk deķīti uz savu pusi utt… Neviens milijardieris nav kļuvis tik turīgs, jo bijis super labs cilvēks….

  Tītars
  18.12.2022 22:19

  Parasti tādas lietas nedara serviss, kas nejūtas apdraudēts. Labākā reklāma mastodon.

  Skābene
  20.12.2022 07:43

  Varētu padomāt, ka Maximas avīzētē ir atļauts reklamēt Rimčika akcijas! :D Tā tā lieta nestrādā!

  Reklāma