Quantcast
More
  Reklāma

  Sony izziņo pārveidotu videospēļu abonēšanas servisu PlayStation Plus

  Jaunākie raksti

  Šīs nedēļas sākumā Sony izziņojis atjauninātu videospēļu abonēšanas servisu PlayStation Plus, kas apvienos iepriekš pieejamos PlayStation Now un PlayStation Plus servisus. Jaunā abonēšanas pakalpojuma mērķis ir tuvoties Xbox Game Pass piedāvājumam.

  Jaunais PlayStation Plus būs pieejams no šīs vasaras, un sākumā to varēs lietot Āzijas tirgū, pakāpeniski kļūstot pieejamam Ziemeļamerikā, Eiropā un citos reģionos. Precīzi datumi būs pieejami tuvākajās nedēļās. PlayStation Plus servisam būs trīs varianti, un lielos vilcienos tie atšķirsies ar pieejamo spēļu klāstu. Lētākais un vienkāršākais variants būs PlayStation Plus Essential. Tas iekļaus iespēju lejupielādēt divas spēles katru mēnesi, kā arī iespēju izmantot mākoņglabātuvi un izmantot daudzspēlētāju režīmu internetā. Essential plāna cena Eiropā būs 8,99 EUR mēnesī.

  Pēc tam sekos, manuprāt, interesantākais plāns, kas ir PlayStation Plus Extra. Papildu Essential ieguvumiem ar to būs iespējams spēlēt līdz 400 dažādām PS4 un PS5 paredzētajām videospēlēm. Sony izceļ, ka šajā plānā pieejamās spēles, varēs lejupielādēt spēlēšanai tīmeklī. Tā cena būs 13,99 EUR mēnesī. Visdārgākais būs PlayStation Premium plāns, kas apvienos abus iepriekšējos, sniedzot iespēju piekļūt vēl 340 spēlēm no PS1, PS3 un pat PSP konsoļu ēras. Tās varēs spēlēt bez lejupielādes pa tiešo no servisa. Premium cena būs 16,99 EUR mēnesī.

  Jaunā PlayStation Plus palaišanas brīdī tajā būs pieejamas arī īpašās Sony spēles, kā “Marvel’s Spider Man: Miles Morales”, “God of War” u.c. Tas ir pieteikums, lai sacenstos ar Xbox Game Pass videospēļu abonēšanas servisu, kas Microsoft ienes prāvu naudas summu un piesaista klientus. Šīs noteikti ir pozitīvas ziņas gan pārliecinātiem PlayStation faniem, gan kopējā tirgus konkurencē.

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma