Reklāma

Apple izdevies apmierināt iPhone 13 pieprasījumu, bet MacBook Pro piegādes kavējas

Jaunākie raksti

ASUS ROG Chakram X spēlēm paredzētās bezvadu peles apskats

ASUS tikai vasaras sākumā izziņoja ROG Chakram X spēlēm paredzēto bezvadu peli un nu tā nonākusi jau pie mums...

Huawei Watch D Eiropā nonāks oktobra vidū

Huawei Watch D nav nekāds jaunums, tas tika izziņots vēl 2021. gada decembrī, bet Ķīnā to varēja sākt iegādāties...

Tesla attīsta paši savu elektroauto diagnostikas sistēmu

Elektroauto ražotājs Tesla attīstot pats savu elektroauto diagnostikas un kļūdu noteikšanas sistēmu, kas iecerēta kā alternatīva šobrīd populārajai OBD...

Kimai Kardašjanai “Instagram” kriptoaktīvu reklamēšana izmaksājusi vairāk nekā miljonu dolāru

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana kā jau daudzi populāri cilvēki un influenceri aktīvi lieto sociālos tīklus, audzējot sekotāju skaitu un...

Yamaha izziņo divus jaunus elektriskos kalnu divriteņus

Zīmols Yamaha izlaidis divus jaunus elektrisko kalnu velosipēdu modeļus, papildinot esošo sēriju ar augstākās raudzes modeļiem, kas tieši paredzēti...

Investīciju bankas Goldman Sachs analīze atklājusi to, ka Apple ir izdevies sasniegt normālu piegādes laiku iPhone 13 modeļu pircējiem, taču ļoti apgrūtināta ir jaunā MacBook Pro modeļa nonākšana pie interesentiem.

Jau vasarā, neilgi pirms iPhone 13 prezentācijas, bija pieejama informācija, ka populārāko Apple produktu neskars globālās piegāžu ķēdes problēmas, tomēr rudens atklāja citu ainu. Jaunie iPhone 13 modeļi tika prezentēti septembrī, taču tikai pēc četriem mēnešiem to piegādes ir stabilizējušās, un pircējiem nav jāgaida. ASV tirgū iPhone 13 un 13 Pro modeli var saņemt vienu divu dienu laikā, bet iPhone 13 Pro Max piegāde var aizņemt līdz četrām dienām.

Tiesa, krietni ilgāka piegāde ir jaunajiem MacBook Pro portatīvajiem datoriem, par kuriem saņemtas visai labas atsauksmes no jomas profesionāļiem. Iespējams, ka arī pieprasījums pēc šiem datoriem ir pat ļoti liels. Mazākā 14 collu modeļa piegādes laiks no nedēļas jau sasniedz 23 dienas, un globāli pasaulē tās ir aptuveni 20 dienas. Nesen sanāca saruna ar vienu MacBook Pro pircēju Latvijā, kurš savu modeli gaida joprojām. Tieši 16 collu modeļu kontekstā vieglāk pieejama ir jaudīgākā M1 Max procesora versija.

Kopumā var apgalvot, ka elektronikas piegāžu problēmu situācija sāk atrisināties, tomēr paredzams, ka vēl viss 2022. gads paies komponenšu izstrūkuma ziņā, ļoti paildzinot ierīču piegāžu laikus. Laikam jau katrs ir dzirdējis, ka PlayStation 5 vai Nvidia GeForce 30XX sērijas videokartes ir gandrīz neiespējami atrast.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dzintars Rudzītis
17.01.2022 11:11

Es kompi pasūtīju 1. novembrī, cerams tuvākajās dienās būs…

Kaspars
18.01.2022 00:08

Lietoju M1 Max jau mēnesi, tā kā ikdienā darbs ir visādu video montēšana, tad varu teikt, ka šis dzelzis ir vienkārši bomba. Viss strādā ļoti labi un ātri salīdzinot ar Intel macbook versijām, kas man bija iepriekš.

KKTK
17.01.2022 12:05

Ja nav noslēpums, pie kura izplatītāja pasūtīji?

Dzintars Rudzītis
17.01.2022 12:49
Reply to  KKTK

Pasūtīju Tetā, bet cik man teica, tad tieši internašonal klaviatūras ilgi nākot, ja ņemtu eng/rus, tad iespējams ātrāk būtu.

Archijs
17.01.2022 15:42

Pasūtīju 14 trešdien, saņēmu piektdien

Andrejs
21.02.2022 11:25

Pasūtīju 15 novembrī. Pro max 16 collu 32gb ram, 1tb, eng/rus keyboard pie 1a. Šodien 21. Feb. Gaidu joprojām, un nav zināms kad būs. Pie capital tāda pati situācija. Neviens nezin kad atnāks. Njaaa… Kādām vēl ir tāda situācija? Gaidīt 4 mēnešus ir kaut kāda ne īpaši patīkama situācija.

Reklāma