Reklāma

Nākamie iPhone, visticamāk, joprojām nesaņems reverso bezvadu uzlādi

Jaunākie raksti

ASUS ROG Maximus XIII Extreme sistēmplates apskats

ASUS izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Augstas klases tosteru ražotājs iesaistās Android 5G viedtālruņu tirgū

Tā! Kurš smējās par to, ka viedtālrunis drīz mazgās veļu un ceps picas? Nākotne ir tagad! Balmuda, kas ir Japānā...

Katrs otrais ASV iedzīvotājs ir ieinteresēts iegādāties Apple AirTag

Amerikā bāzētais uzņēmums SellCell, kas sevi dēvē par galveno un lielāko tehnoloģijas preču uzpircēju internetā (angliski trade-in site) veicis...

Paralizēts vīrietis tikai ar domu spēku minūtes laikā uzraksta 16 vārdu garu tekstu

Funkciju pildīšana, izmantojot tikai un vienīgi savu prātu, ir tas, pie kā strādā "Neuralink", kas pirms pāris mēnešiem demonstrēja...

ASUS ROG Strix Z590-I Gaming WiFi sistēmplates apskats

ASUS izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Nākamo iPhone modeli mēs, visdrīzāk, ieraudzīsim šī gada septembrī, ja nenotiks kādi pārsteigumi, un, tuvojoties šim laikam, parādās arvien jaunas baumas par šo viedtālruni. Izskatās, ka arī iPhone 13 modelis neļaus veikt citu iekārtu bezvadu uzlādi caur telefona aizmuguri.

Šī abpusējā uzlādes iespēja ir pieejama vairākos citu konkurentu flagmaņu telefonos, piemēram, Samsung šo iespēju piedāvāja savos Galaxy S10 sērijas tālruņos, kas iznāca 2019. gadā martā. Apple iPhone gadījumā par šādu iespēju arī tika runāts iPhone 11 sakarā, tomēr tā netika piedāvāta, kaut arī pēc 11 Pro Max telefona izjaukšanas tika norādīts uz tehniskajām iespējām to piedāvāt. Jaunie iPhone 12 modeļi ar MagSafe tehnoloģiju lika domāt, ka šobrīd vispār nebūtu šķēršļu, ko tādu piedāvāt, īpaši vēl ar speciālo magnētu sistēmu, tomēr baumas liecina par pretējo.

Tās norāda uz to, ka uzņēmums joprojām nav atmetis šādu ideju kopumā, jo ir radīti patenti, lai, piemēram, veiktu šādu abpusējo uzlādi Mac datoros, līdz ar to funkcionalitāte joprojām ir aktuāla. Taču ir skaidrs, ka to visdrīzāk neieraudzīsim tieši nākamās paaudzes iPhone modeļos. Vismaz pagaidām. Apple gadījumā tā būtu ērta iespēja uzlādēt AirPods bezvadu austiņas vai Apple Watch viedpulksteni, kad tam beidzot ieviesīs normālu uzlādes standartu.

Mani gan nepamet jautājums, vai jaunāko Samsung Galaxy sērijas modeļu lietotāji reāli izmanto iespēju uzlādēt citas ierīces ar telefona starpniecību?

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lauris Volfs

Par cik bezvadu uzlādē ir baisi zudumi, bezjēdzīga fīča. Kad bija, ne reizi neizmantoju. Varbūt kādreiz lidmašīnā noderētu, bet nav jau grūti iemest līdzi uzlādes vadu.

Edgars Briedis

Uzlādēt bezvadu austiņas vai pulksteni ir tīri ok!

Janis Murnieks

Zudumi protams ir un efektivitāte apšaubāma, bet “iz savas dzīves” – noderīga fīča, kad viens no telefoniem ir “uz izslēgšanās robežas” bet slinkums meklēt powerbanku :)

Aifons – vairs nerezonē :D

Zvērs

Regulāri lietoju naktī kad lādēju telefonu uzmetu austiņas/pulksteni, arī darbā

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: