Web Analytics
More
  Reklāma

  Targus piedāvā antibakteriālu mugursomu un speciālu UV lampu tastatūras dezinficēšanai

  Jaunākie raksti

  Datoru aksesuāru ražotājs Targus savu jauno produktu līniju, kas prezentēta elektronikas izstādē CES 2021, ir saistījis tieši ar koronavīrusa pandēmijas tematiku, piedāvājot produktus, kas saistīti ar dezinficēšanas iespējām.

  Viens no atbilstošākajiem produktiem ir speciāla ultravioletās gaismas lampa, kuru varēs novietot netālu no tastatūras un datorpeles, lai tā ik stundu veiktu dezinfekciju. Šī lampa ir aprīkota ar UV-C staru lampu, kas šobrīd tiek uzskatīta par visefektīvāko tieši dezinfekcijas veikšanā, par ko ziņojām mūsu apskatā par telefonu dezinfekcijas iespējām. Targus ir piedomājis pie lietošanas ērtuma, tāpēc tā būs spējīga noteikt kustību uz klaviatūras. Cilvēkam sākot rakstīt vai kustināt datorpeli, lampa automātiski izslēgsies, pat ja dezinfekcija vēl būs procesā.

  Nākamais produkts ir speciāla mugursoma, kura ir pārklāta ar īpašu antibakteriālo pārklājumu. Targus ir veicis savu mājasdarbu, un norāda, ka tieši tās vietas, kurām cilvēki visvairāk pieskaras un kurām ir lielākā saskare ar ārpasauli, būs pārklātas ar antibakteriālo preparātu.

  Avots: Targus

  Mugursoma un lampa ir gaidāma šī gada pavasarī, tiesa, nav paziņots precīzs pieejamības laiks un cena.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Edgars Rozentals
  17.01.2021 19:00

  Vajag lētas un labas UV c box nevis lampas. Tagad liksim vairāk reizes lietojamas maskas uz klaviatūras ? Nu kas par debilisma kalngalu.

  Last edited 3 years ago by Edgars Rozentals
  Reklāma