Sekojot Eiropas Savienības aicinājumam par video straumēšanas kvalitātes samazināšanu, nākamie šai solidaritātei pievienojies spēļu gigants Sony PlayStation, kas paziņojis, ka samazinās spēļu lejupielādes ātrumu Eiropā.

Kompānija aicina ikvienu spēlētāju uz sapratni par esošo situāciju, lai nodrošinātu visas Eiropas interneta stabilitāti. Ziņots, ka šis ietekmēs tieši lejupielādes ātrumu, tomēr tikšot nodrošināta stabila spēlēšana.

PlayStation pievienojies jau Netflix, YouTube, Apple TV+ piemēriem. Tā kā kompānija veic sarunas ar dažādiem interneta pieslēguma servisiem Eiropā, tad iespējamais samazinājums var atšķirties dažādu valstu starpā.

Pagājušajā nedēļā Sony iepazīstināja ar jaunākās spēļu konsoles tehnisko specifikāciju.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Spēlējiet spēles pa vienai no sākuma līdz galam. Nevis visas uzreiz.

Androns

Cerams ka Steams neapgriezīs ātrumus, tad tiešām būs sāpīgi

Krotow

Izskatās ka jau ir apgriezis. Tagad ielādējas pa paketēm laika attiecībā 1:5.

Astro1

Tas gan ir bezjēdzīgi. Ja tas gigabaits ir jālādē, tad kāda jēga, ka to izstiepj stundas garumā?

digitalk

tad paralēli citi cilvēki var pastrādāt.

Arnys Inc™

Ņemot vērā, ka citās valstīs nespēj provaiders visiem nodrošināt stabilu internetu, samazināsies lejupielādes ātrumu.. Jā, Latvijā varbūt nav tik daudz iedzīvotāju, kā citur, iespējams mūs tas neskars, jo tets un tele2 var vairāk kā nodrošināt maksimumu uz Latvijā esošajām galviņām

digitalk

ne tets, ne tele2 nav spējīgi nodrošināt ārzemes, ja šaurā vieta ir ārpus viņu tīkla. tagad ir moderni nedomāt, kur atrodas tavs resurss. Kursors atrodas DigitalOcean un vai tik kāds Wordpresa plagins neizmanto googles fontus. tikko sāk klepot ārzemju trafiks, tā Kursoram ir astmas lēkme ;) Delfiem tas pats, tikai vairāk apkabinātās reklāmas sakarā.

Krotow

Lieto delfus ar adblockeri un nesatraucies.

digitalk

viņus citādi lietot nav iespējams.