Sekojot Eiropas Savienības aicinājumam par video straumēšanas kvalitātes samazināšanu, nākamie šai solidaritātei pievienojies spēļu gigants Sony PlayStation, kas paziņojis, ka samazinās spēļu lejupielādes ātrumu Eiropā.

Kompānija aicina ikvienu spēlētāju uz sapratni par esošo situāciju, lai nodrošinātu visas Eiropas interneta stabilitāti. Ziņots, ka šis ietekmēs tieši lejupielādes ātrumu, tomēr tikšot nodrošināta stabila spēlēšana.

PlayStation pievienojies jau Netflix, YouTube, Apple TV+ piemēriem. Tā kā kompānija veic sarunas ar dažādiem interneta pieslēguma servisiem Eiropā, tad iespējamais samazinājums var atšķirties dažādu valstu starpā.

Pagājušajā nedēļā Sony iepazīstināja ar jaunākās spēļu konsoles tehnisko specifikāciju.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
digitalkArnys Inc™Astro1AndronsKrotow Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Krotow
Viesis
Krotow

Spēlējiet spēles pa vienai no sākuma līdz galam. Nevis visas uzreiz.

Androns
Viesis
Androns

Cerams ka Steams neapgriezīs ātrumus, tad tiešām būs sāpīgi

Astro1
Viesis
Astro1

Tas gan ir bezjēdzīgi. Ja tas gigabaits ir jālādē, tad kāda jēga, ka to izstiepj stundas garumā?

digitalk
Member
digitalk

tad paralēli citi cilvēki var pastrādāt.

Arnys Inc™
Member
Arnys Inc™

Ņemot vērā, ka citās valstīs nespēj provaiders visiem nodrošināt stabilu internetu, samazināsies lejupielādes ātrumu.. Jā, Latvijā varbūt nav tik daudz iedzīvotāju, kā citur, iespējams mūs tas neskars, jo tets un tele2 var vairāk kā nodrošināt maksimumu uz Latvijā esošajām galviņām

digitalk
Member
digitalk

ne tets, ne tele2 nav spējīgi nodrošināt ārzemes, ja šaurā vieta ir ārpus viņu tīkla. tagad ir moderni nedomāt, kur atrodas tavs resurss. Kursors atrodas DigitalOcean un vai tik kāds Wordpresa plagins neizmanto googles fontus. tikko sāk klepot ārzemju trafiks, tā Kursoram ir astmas lēkme ;) Delfiem tas pats, tikai vairāk apkabinātās reklāmas sakarā.