Sekojot Microsoft Xbox Series X izziņošanas piemēram, arī Sony beidzot nācis klajā ar PlayStation 5 konsoles tehniskajām niansēm. Kā jau varēja gaidīt, arī PlayStation 5 tiks pie AMD Zen 2 procesora un RDNA 2 videokartes.

Lielākā PlayStation 5 atšķirība no Xbox Series X ir SSD tehnoloģijas izvēle.

Reklāma

PlayStation 5 būs astoņu kodolu Zen 2 procesors ar 3.5 GHz takts frekvenci un 10.28 TFLOP RDNA 2 videokarte ar 36 Compute Units un 2.23 GHz takts frekvenci. PlayStation 5 saņems arī 16 GB GDDR6 RAM.

Microsoft savā konsolē izmanto SSD ar 2.5 GB/s datu pārraides ātrumu, kamēr Sony sola PlayStation 5 uzstādīt 5.5GB/s NVMe SSD. PlayStation 5 varēs arī uzstādīt ietilpīgākas M.2 SSD atmiņas, bet tām būs jābūt gana ātrām, lai atbalstītu jaunāko spēļu prasības. PlayStation 5 arī būs 3D Audio, ko darbina Tempest Engine. Tempest Engine nodrošinās augstas kvalitātes skaņu.

Sony piedāvā arī pieteikties PlayStation 5 jaunumu saņemšanai. Konsole būs nopērkama kaut kad pirms Ziemassvētkiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

nūģiskāku prezentāciju grūti iedomāties, par laimi neskatījos tiešraidi un varēju ātri pārtīt.

PS4

Tam es piekritīšu, parasts cilvēks varu derēt neko nesaprata:)

Profesors87

Vai ne? Man vairak klausotiee monotonā runā sāk likties ka dzeks atakaitās par to kapec ražojam viduvejus sudus 😂😂😂 pec tik ilgi gadu pauzes tik maza starpiba attistibas zinja! Parasts viduvejs pc 😉 nu lab ssd ierulles visu tgd 😉

Yeah

Tas tikai, ja parasts viduvejs PC tev skaitās ap 1k eur. Paskaties netā ir raksti par salīdzinājumu cik maksā līdzvērtīgas PC komponentes.