Microsoft vēl decembrī parādīja Xbox Series X, bet par gaidāmās spēļu konsoles iespējām gandrīz nekas netika bilsts. Šobrīd par Xbox Series X zināms nedaudz vairāk, bet arī daudzas nianses palikušas nepateiktas.

Xbox Series X izmantos AMD Zen 2 procesoru kopā ar RDNA 2 videoapstrādes procesoru, nodrošinot 12 TFLOPS jaudu. Microsoft uzsver, ka Xbox Series X jauda būs dubultota, ja to salīdzina ar Xbox One.

Xbox Series X varēsi spēlēt arī Xbox One spēles un pat Xbox 360 spēles. Xbox 360 konsole iznāca 2001. gadā.

Tāpat tiek solīts, ka Xbox Series X spēs parādīt 120 kadrus sekundē, konsolei būs HDMI 2.1 izeja ar variable refresh rate atbalstu. Tāpat Xbox Series X būs pirmā spēļu konsole, kas saņems DirectX Ray-tracing.

Xbox Series X tiks izmantotas SSD tipa atmiņas, bet pagaidām netiek konkrēti pateikts, kādu tieši SSD tipa tehnoloģiju izmantos konsolē.

Viena no patīkamākajām iespējām būs Smart Delivery, kas būs pieejama visām Xbox Game Studios spēlēm – ja būsi iegādājis, piemēram, Halo Infinite Xbox One versiju, varēsi spēlēt arī Xbox Series X spēles versiju ar uzlabotu grafiku bez papildu maksas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis Bukovskis

Spēlēt varēs X1 laikam visas, X360 un Orģinālā xbox’a spēles, bet ne visas.
Krč tās, kas jau ir backwards compatible ar X1 ies uz nextgen.

Ivo

Orģinālais xbox iznāca 2001.gadā, xbox 360 iznāca 2005.

someonenotyou

Kā arī, X-Box Series X jauda dubultosies salīdzinot ar X-Box One X, bet x8 salīdzinot ar X-Box One.

Sandis

Tai Phil Spencer rakstā (https://news.xbox.com/en-us/2020/02/24/what-you-can-expect-next-generation-gaming/) ir spēle ar vārdiem. Cik es no tā sapratu, tad CPU skaitļošanas spējas būs četras reizes lielākas, salīdzinot ar Xbox One (arī Xbox One S). Bet GPU skaiļošanas spējas būšot divas reizes lielākas par Xbox One X un vairāk par astoņēm reizēm salīdzinot ar oriģinālo Xbox One (ne ar Xbox One S).

Krucdzeks

Carams ka līdz ar šo, microsoft beidzot īstenos plānu par VR headsetu uz Xbox.

Armands Bērziņš

Tas būtu loģiski no MS puses, ka neticās

Jānis Muižulis

Labāk paspēlējaties ar bērniem, nevis sēžat pie tām kastēm.

Vietējais

Ko tad tu te lasi ziņas par kastēm kuras tev neinteresē būtu labāk to laiku ar bērniem izmantojis.

TechReside

ok boomer

Like Slap

Manuprāt šis jaunais xbox liekas ļoti jaudīgs un labs bet kad nāks cena tad tik patīkami nebūs bet es labprāt nomainītu savu 360 xbox ux kādu jaunāku un jaudīgāku. Manuprāt ar AMD zen 2 un rdna 2 būs ļoti labas spēles jauda un grafikas.

Armands Bērziņš

Es ar vēl sēžu uz PS3 un gaidu PS5 :D