Iepazīstamies ar izturīgo Prestigio Muze G7 LTE viedtālruni (video)

36

Pirms kāda laiciņa uz testu bijām saņēmuši interesantu Prestigio Muze G7 LTE viedtālruni. Šis telefons ir interesants ar to, ka tas ir ūdensizturīgs, triecienizturīgs un… nemaksā tādu kosmosu kā, piemēram, jaudīgākie CAT telefonu modeļi. Īsa video formā apskatu būtiskākās šī Prestigio telefona funkcijas un iespējas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
36 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jokman

Beidzot video apskats :)

Kristaps Skutelis

Huh, jā. Baigi daudz darba ar tiem video, bet jāmēģina vien ir.

Kristaps Lācis

Paldies! Darba laikā apskati vairs netiks skatīti..

Kristaps Skutelis

Kā tā?

Kristaps Lācis

Skaņa?
Ja es lasu, tas citiem netraucē..

Kristaps Skutelis

Austiņas? Bet ja nopietni, tad nesatraucies. Tuvākā pārskatāmā nākotnē tāpat vairums apskatu vēl būs teksta formā.

Kristaps Lācis

Var kombinēt – tekstā svarīgākais un ūdens iekš video.
P.S. Austiņas ne vienmēr ir OK – reizēm kāds grib runāt..

geksis

Priekš austiņām skaņa pārāk klusa. ar grūtībām noklausījos stāstīto. Nākamreiz vainu runā skaļāk, vai mikrofonu tuvāk pieliec.

digitalk

ja tev Kursora skatīšanās skaņa traucē darbā, tad laiks mainīt darbu ;->

vai arī aizvērties un neskatīt Kursoru darba laikā, bet strādāt :-/

geksis

No darba datora video nevaru redzēt (nobloķēts). Vainu jāvelk ārā laptops, kas līdzi man, vai jāmoka redze skatoties mazajā telefona ekrānā.

Pēteris Spura

Nu šitādus činkstuļus vienkārši vajag ignorēt :D smieklīgi, austiņas pa klusu, vai ja valkā austiņas tad nevar parunāt? Tu tak tikko teici ka citiem traucē, A Tev netraucē kad Tu kaut ko skaties, bet kāds runā pa virsu?????????? :DDDD 2.kārt, ja tik ļoti interesē, aizej mājās un noskaties. Vienkārši pī čīkstulīši :D

digitalk

es tevi atbalstītu, ja tu nepārspīlētu ar ?????????? un :DDDD
citādi visu pareizi pateici – kāds teksts, ja tas ir video apskats. oki, varētu YT aprakstā ielikt kopsavilkumu pāris teikumos, bet tik pat labi to var ielikt pie video anotācijas tepat Kursorā :)

geksis

Es neteicu, ka man citi traucē (vai es citiem). Es teicu, ka no darba datora nevaru redzēt, jo video tur visi ir bloķēti.
2. kārt – mājās ir cits ar ko nodarboties.

digitalk

“konstruktīvā” kritika: runā uz kameru / skatītāju. tevi tač neintervē cilvēks kadrā un tu nelasi tekstu no sufliera plakātiņiem.

un ļoti prasījās uz

https://youtu.be/Fe9kFbBDk-0?t=563

pēc frāzes “bet ar šo mēs nebildēsim megaselfijus instagramam” ar slaidu žestu horizontāli uz sānu aizlidināt telefonu. iespēja sabojāt gandrīz nekāda, toties lieliski parādītu “man nerūp instagarms, toties telefons izturīgs”.

Kristaps Skutelis

Vairākas kameras mums bija, lai video piešķirtu kaut kādu dinamiku. Padomāšu kā šādā lietu izkārtojumā panākt skatīšanos vairākās kamerās.

Telefonu mēs pietiekami daudz lidinājām, bet piekrītu, ka tur uz beigām varēja daudz ko uzlabot. Kaut vai testa bildes salikt. Bet diemžēl vienu aparātu bijām iznīcinājuši tajā filmēšanas reizē un bildes dabūt laukā vairs nevarēja.

digitalk

nākamreiz sāc ar to, ka nokonfigurē kameras appu, lai bildes saglabā SD kartē ;)

Kristaps Skutelis

Nu tas ir viens ieteikums. Otrs varētu būt vēl vienkāršāks – nepakļaut telefonu tādiem apstākļiem, kur tam nav nekādi izredžu izdzīvot :)

digitalk

ja tu neparādi eksperimentu skatītājiem, tad tiešām – kāda jēga? :))

Kristaps Skutelis

Šoreiz tas gabals netika līdz fināla video. Varbūt kādreiz, veidojot dokumentālo filmu “Kristapa 50 gadi ar gadžetiem” to varēs iekļaut :D

And-so

Video ir forši, bet būtu labi, ja dublētos tomēr ar tekstu (tāpat tak tas pirms tam jāuzliek ir uz “papīra” ), jo pārsvarā kursors tiek lietots darbā brīvākos brīžos, un skaņa automātiski atkrīt.

geksis

Es vainu palaidu garām, vai nebija izturības testa? Ja jau runa ir par izturīgu telefonu, tad vis vairāk prasās tieši tas, cik viņš ir izturīgs – cik ceļaruļi vajadzīgi, lai to sabojātu?

Kristaps Skutelis

Necik, jo telefons nav būvēts, lai pār to brauktu pāri ar ceļa rulli… vai Mitsubishi Pajero :D Mēs veidojot šo video telefonu pamētājām no kabatas augstuma pret dažādām virsmām un kaut kādu daļu pirmo kritienu tas arī godam izturēs. Vienīgais ko novērojam, pie stiprākiem triecieniem mēdz atlekt vaļā portu vāciņi. Bet citādāk nekas nenotika ar displeju vai korpusu.

geksis

nu tad reku arī rodas tas, kādēļ kaķis maksā vairāk.

Kristaps Skutelis

Nu, nē, arī CAT telefoni nav TIK izturīgi.

geksis

nu drusku varbūt pārspīlēju, bet izturīgāki ir!?

Kristaps Skutelis

Iespējams. Visdrīzāk. Bet noteikti nav paredzētu, lai pār tiem pāri brauktu ar auto.

geksis

vispār jau kaķiem ļoti bieži izturības testos var redzēt, kā ar auto pārbrauc pāri (cits jautājums ir cik tas ir reāli un cik priekš reklāmas samontēts)

Kristaps Skutelis

Es domāju, ka tas ir iespējams, taču ne visos gadījumos. Jāskatās cik smags auto, cik platas riepas, kā novietots telefons, uz kā novietots telefons utt.

Kristaps Skutelis

Ļoooooti labs video! Paldies un tā turpināt! :)

KKTK

Hei, video sākumā vajadzēja “netīšām” nomest zemē to telefonu ņemot ārā no kabatas – nu vajadzēja :D

Nebija vajadzības atkal pieminēt usb un austiņas, ja reiz runājot par vāciņiem par to jau tika pastāstīts. Citādi super!

Wecan

Nevaru saprast, vai garlaicīgs produkts, vai video ?

Janis Abele

Visi baigie režisori :D :D

Aivars

Varbūt arī triecienizturīgs un ūdens drošs, nezinu, jo pret sienu neesmu metis un ūdenī neesmu slīcinājis, bet nu gļukot sāka jau pirmajā mēnesī…slēdzas ekrāns ārā, ik pa laikam uzkaras, nestrādā ieslēgšanas poga utt. utml. Neiesaku!!!

The litch

Izturīgs ir. Ir kritis no lieliem augstumiem stroikās. Putekļus un mitrumu pacieš labi. Bet nu pilnīgākais mēsls! Dzīvo savu dzīvi – izslēdzas, restartējas, uzkaras. Nevienam neiesaku.

Ulvis Zirnis

Rons Vīzlijs apskata viedtālruņus?