Web Analytics
More
  Reklāma

  Klientu ērtībai tapusi “Virši” mobilā lietotne

  Jaunākie raksti

  Uzlabojot klientu pieredzi uzpildes stacijā, energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS VIRŠI-A (turpmāk – “Virši”) izstrādāja mobilo lietotni, kas palīdzēs autovadītājiem ietaupīt laiku un veikt apmaksu par degvielu uzreiz pie sūkņa jebkurā uzpildes stacijā visā tīklā. Jaunā lietotne iekļaus visas biznesa, privātpersonu un akcionāru lojalitātes programmu priekšrocības, kā arī nodrošinās īpašus piedāvājumus lietotnes lietotājiem.

  “Mūsu mērķis, izstrādājot jaunās lietotnes konceptu, bija nodrošināt klientiem saprotamu, ērti izmantojamu un daudzfunkcionālu rīku, kas uzlabos viņu ikdienas pieredzi, apmeklējot “Virši” spēka stacijas. Lietotne sniedz iespēju norēķināties par degvielu pie uzpildes sūkņa, kā arī nodrošina “Virši” lojalitātes programmas priekšrocību parocīgu izmantošanu un nākotnē sniegs patīkamus pārsteigumus un īpašus piedāvājumus ikvienam lietotājam. Šobrīd lietotne nodrošina pamata funkcionalitāti, ko jau tuvā nākotnē plānots papildināt ar jauniem risinājumiem,” stāsta Mārtiņš Eihmanis, “Virši” Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītājs.

  Reklāma

  Lietotnes funkcionalitāte ir vērsta uz lietotāja ērtību – tā nodrošinās iespēju privātpersonām un biznesa segmenta klientiem izvairīties no rindām pie kases un norēķināties par degvielu pie uzpildes sūkņa, kā arī saņemt ikmēneša piedāvājumus, kas būs pieejami tikai aplikācijas lietotājiem. Lojalitātes karšu īpašniekiem ir iespēja pievienot savu karti lietotnes profilam, kā arī apvienot bankas maksājumu karti ar lojalitātes karti, tādejādi samazinot plastikāta karšu skaitu makā.

  “Virši” mobilā lietotne ir pieejama Android un iOS lietotājiem un to bez maksas var lejupielādēt Google Play un App Store. Dodoties uz vienu no minētiem veikaliem, meklētājā jāieraksta “Virši” un jālejupielādē lietotne.

  Pirmoreiz lejupielādējot lietotni savā viedtālrunī, “Virši” dāvina lietotājiem jebkuru L izmēra kafiju, ko bez maksas būs iespējams saņemt ikvienā no “Virši” pilna servisa degvielas uzpildes stacijām visā Latvijā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  pienene
  18.08.2023 17:00

  kā man šis jau tracina. katram s*dam (atvainojos par valodu) sava aplikācija..

  patrictietis
  18.08.2023 19:04
  Reply to  pienene

  Vai tad labāk, ka maks ir pilns ar plastmasas lojalitātes kartēm?

  Name*
  19.08.2023 09:30
  Reply to  patrictietis

  Var jau likt vienā virtuālajā makā tās lojalitātes kartes un fiziskās atstāt mājās.

  Mr.T
  18.08.2023 23:53
  Reply to  pienene

  Kas vainas , ja katram “sūdam” ir aplikācija? Kāpēc jāliedz “sūda” tiesības izstrādāt savu aplikāciju?

  Viesturs
  20.08.2023 17:16
  Reply to  pienene

  Man patīk!

  Ecco
  18.08.2023 21:57

  Nevis klientu ērtībai, bet gatavojas CBDC! 😁

  Reklāma