Web Analytics
More
  Reklāma

  “OpenAI” izmantos “Reddit” ierakstus sava mākslīgā intelekta modeļa trenēšanai

  Jaunākie raksti

  Par jaunu partnerību paziņojuši uzņēmumi “OpenAI” un “Reddit”. “OpenAI” parakstījis līgumu par piekļuvi reāllaika saturam no “Reddit” datu API, kas tiks izmantots uzņēmuma mākslīgā intelekta (MI) modeļu trenēšanai. Tas nozīmē, ka “Reddit” lietotāju diskusiju saturs var parādīties “ChatGPT” atbildēs un citos jaunos “OpenAI” produktos.

  Būtisku ieguvumu no jaunās sadarbības varētu izjust arī “Reddit”. Partnerības ietvaros sociālais tīkls varēs izmantot “OpenAI” rīkus, kas palīdzēs labāk izprast un parādīt “Reddit” saturu, jo īpaši par jaunākajām tēmām.

  Reklāma

  Līguma ietvaros “OpenAI” kļūs arī par “Reddit” reklāmas partneri, kas nozīmē, ka platformā tiks rādītas reklāmas. Pagaidām nekādas citas detaļas par darījumu starp šiem abiem uzņēmumiem netiek sniegtas.

  Jāpiezīmē, ka šis “OpenAI” un “Reddit” darījums ir līdzīgs tam, ko “OpenAI” februārī noslēdza ar “Google”, tā vērtība tiek lēsta 60 miljonu dolāru apmērā. “OpenAI” arvien aktīvāk veido partnerattiecības ar izdevējiem, lai iegūtu datus un turpinātu savu MI modeļu apmācību. Pēdējo nedēļu laikā uzņēmums ir parakstījis darījumus ar tādiem grandiem kā, peimēram, “Financial Times“.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Edmunds
  20.05.2024 16:11

  Nu ja tiks izmantots Reddit, tad jau tas drīzāk būs mākslīgais idiotisms.

  nedarata
  20.05.2024 16:27

  Kas jau beidzās mācīšanās dati?

  Karlis
  21.05.2024 10:35

  Tad jau sanāk, ka intelekts paliks tikai glupāks

  Raimis
  21.05.2024 21:43

  Visnotaļ interesanti. MI – lielākās vai mazākas sociālās grupas digitāla refleksija?!

  Reklāma