Web Analytics
More
  Reklāma

  Otrās paaudzes Nothing Phone būs pieejams jau šogad

  Jaunākie raksti

  Pagājušā gada vasarā tika izlaists jaunā Nothing zīmola pirmais viedtālruņa modelis Nothing Phone (1), taču pirmsākumos tas bija pieejams Eiropas un Āzijas tirgum. Sagaidāms, ka otrā paaudzes modelis būs pieejams arī ASV tirgum.

  Iemesls, kāpēc līdz šim Nothing Phone (1) nebija pieejams Amerikā ir tas, ka zīmols vēl ir jaunuzņēmums, kuram trūkst resursu, lai sadarbotos ar ASV mobilo sakaru operatoriem, lai piedāvātu normāli darbojošu viedtālruni. Taču Nothing ar jaunajiem produktiem iepriekšējā gadā ir krietni audzis, lai šogad jau spētu piedāvāt savu viedtālruni vienam no lielākajiem pasaules tirgiem.

  Reklāma

  Tiesa, šis nebūs pats pirmais Nothing produkts ASV, jo līdz šim pietiekami veiksmīga debija bijusi bezvadu austiņām. Nothing vadītājs un dibinātājs Karls Pejs (Carl Pei) apgalvo, ka aptuveni trešā daļa austiņu tiek pārdotas pāri okeānam. Tāpat šajā laikā uzņēmums audzis no 24 miljonu dolāru apgrozījumam 2021. gadā līdz 200 miljonu dolāru iepriekšējā gadā. Līdzās tam darbinieku skaits palielinājies no 200 līdz 400 cilvēkiem.

  Pei teiktais apliecina, ka šajā gadā varam gaidīt otrās paaudzes Nothing Phone viedtālruni, un mērķis ir to padarīt tuvāku flagmaņu klases tālruņiem. Šis gan ļoti izklausās pēc tā, ko šobrīd ir izdarījis OnePlus, tādējādi pazaudējot savu identitāti. Tikmēr interesentiem ir iespēja pieteikties testa programmā, kas par 299 dolāru ļaus iegūt pirmās paaudzes Nothing Phone (1). Vienīgi jārēķinās, ka šai versijai varētu būt ierobežota piekļuve ASV 4G un 5G savienojumiem.

  Nothing Phone (1) ilgtermiņa apskats un ieskats Nothing “ekosistēmiņā”

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma